Teraz jest 26 października 2020, 16:18 - Pn

• Reklama

Demeter - This Is Not A Pipe

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Demeter - This Is Not A Pipe (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
2
100%
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 2

• Autor
  • Wiadomość

pknbgr

Ultra Perfumaniak

Demeter - This Is Not A Pipe

Post17 września 2014, 20:07 - Śr

Skład: tytoń, drewno.

Obrazek

Jestem skłonny zgodzić się z nazwą tej wody: to nie jest fajka. Pamiętam jak przez mgłę zapach fajki: brudny, spalony, gryzący tytoń. Ta Demeter mi jej nie przypomina. Zapach, przy pierwszych kontaktach, kojarzył mi się z rumiankiem. I dalej tak trochę mam. Trochę słodki, trochę drzewny. Tytoń to dla mnie nuta wciąż nie odkryta.
Czasem się prysnę w nadziei, że w końcu poczuję więcej tytoniu. Póki co bezskutecznie. Natomiast nie mogę powiedzieć, że zapach mi się nie podoba. Gdyby miał lepsze parametry z chęcią używałbym częściej. Ale nie da rady. Przy kilku, kilkunastu chmurach przez godzinę jest dobrze, a potem źle. Trzyma się dzielnie przez kilka godzin, tylko pachnie bardzo słabo.
Oceniam na 4+, bo to całkiem dobre pachnidło.

rabarbary

Hiper Perfumaniak

Re: Demeter - This Is Not A Pipe

Post17 września 2014, 20:26 - Śr

pknbgr napisał(a): Pamiętam jak przez mgłę zapach fajki: brudny, spalony, gryzący tytoń.

To bardzo zależy, jaki to tytoń. Są czyste (virginia, burley), przetworzone (np. cavendish), aromatyzowane (np. śliwka, wiśnia, wanilia), orientale itd.
Dobry tytoń pachnie pięknie (chociaż mnie bardziej podoba się sam zapach tytoniu niż już palonego w fajce), ale fakt, że nie rumiankiem :)

pknbgr

Ultra Perfumaniak

Post17 września 2014, 20:29 - Śr

To było tak dawno temu, że nawet już nie pamiętam czyja to fajka.
A na tytoniu się nie znam. Może być tak, że świeży wsypany do fajki zapachnie podobnie do tej Demeter.

fEla

Aktywny forumowicz

Post25 września 2014, 13:19 - Cz

aromatyzowany wiśniowy tytoń pełna gębą.. Jak dla mnie to nawet nie stało koło rumianku..

pknbgr

Ultra Perfumaniak

Post25 września 2014, 14:41 - Cz

Toteż napisałem, że mi się kojarzy, a nie że tak pachnie.

Artplum

Sensei Perfuforum

• Ostrzeżenia: 3

Post18 grudnia 2014, 22:26 - Cz

Zainteresował mnie ten zapach, bo jestem fanem tytoniu. Co prawda udało mi się przestać palić, ale wąchać lubię i nie zamierzam rzucać ;)
Bardzo mi się TINAP spodobał - ma w składzie tytoń i drewno i tyleż oferuje. To w zupełności wystarczy, żeby dostarczyć oryginalnych i przyjemnych wrażeń węchowych.
Kompozycja zdominowana przez tytoń. W moim odczuciu do dobry, aromatyzowany tytoń wiśniowy, choć pobrzmiewa mi w nim nuta śliwki. Drewno jest w tym zapachu wycofane i stanowi słabo wyczuwalną, ale bardzo pożądaną bazę.
Tak jak w prawdziwej fajce - niby pali się tytoń, ale dobrze wygrzany cybuch też dokłada swoją nutkę.
Bardzo przyjemnie mi się wącha to pachnidło. Jest też całkowicie noszalne - otula nosiciela ciepłym aromatem szlachetnego tytoniu.
Projekcję ma dosyć dyskretną - raczej snuje się po skórze, dzięki czemu nie męczy otoczenia.
Natomiast trwałość dość kiepska - po 4 godzinach czuję się tak, jakbym wąchał fajkę, która była palona rok temu...
Trochę ciekawostka, ale dla mnie bardzo miła.
Klimat nieco podobny do przesławnego TV, tyle, że nie ma tu miodowo-waniliowej ulepności i ekspansywności.
Każdy fan klimatów tytoniowych powinien powąchać
Artur

CocoBuzz

Aktywny forumowicz

Post27 stycznia 2015, 09:55 - Wt

Dzięki uprzejmości dobrego człowieka (dziękuję pknbgr!) mogłem poznać tą niefajkę :)
Zapach jest skromny. Tytoń lekko wiśniowy i popierdujące w tle drewienko. A jak wiadomo prostota jest genialna i zdecydowanie lepsza niż bogactwo a'la złote zęby (if ju noł łot aj min)

Zapach bardzo fajnie otula. Dla fanów tytoniu pozycja obowiązkowa. Jedyny minus to trwałość. Kilka godzin i nie ma po nim ani śladu. Ode mnie dostaje 4. Może dałbym 5 gdyby nie ta trwałość.
Robin Hood!
Aktualne samplowanie:
Amouage Myths
PATCHULY BOHEME
PdM GODOLPHIN
MFK Pluriel Masculin

Powrót do Perfumy unisex