Teraz jest 30 października 2020, 09:10 - Pt

• Reklama

Guerlain - Aqua Allegoria Granada Salvia EDT (2020)

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Guerlain - Aqua Allegoria Granada Salvia EDT (2020) (nie oceniaj, jeśli nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 0

• Autor
  • Wiadomość

Lucjan

Ultra Perfumaniak

Post02 września 2020, 19:34 - Śr

Za polską Fragrą :arrow: Aqua Allegoria Granada Salvia marki Guerlain to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn wydane w 2020 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thierry Wasser. Nutami głowy są czarna porzeczka, cytryna i bergamotka; nutami serca są granat, szałwia, cyprys i róża; nutami bazy są mech, białe piżmo i paczula.

Obrazek

Proszę o ankietę i dodanie zapachu do katalogu :idea:

Fungi

Forumowicz

Post06 września 2020, 15:22 - N

Jak już pisałem w zamkniętym wątku "newsowym" moją małżonkę tak wzięło na ten zapach, że dwukrotnie pojechała do S. po odlewkę, zużyła je szybciutko i wciąż było jej mało. Cóż było robić - w piątek przyjechał flakon... Zapach również wg mnie świetny: jednocześnie przyjemny i bardzo charakterystyczny. Kobiecy, lekko słodki, ale nie mdły, ze świetnie wyczuwalną szałwią na kwiatowym tle. Fragra twierdzi, że to uniseks - nie wiem tego jeszcze, nie miałem odwagi na sobie próbować. Parametry też bardzo w porządku - trzy psiki i po kilku godzinach chmurka wokół żony wyczuwalna. Właśnie zacząłem jej tłumaczyć co to "signature scent" I że właśnie go znalazła ;)

Powrót do Perfumy unisex