Teraz jest 20 października 2020, 12:52 - Wt

• Reklama

Perfumerie internetowe

Linki i komentarze do interesujących stron perfumowych bądź artykułów w sieci
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

krystek

Forumowicz

Re: Perfumerie internetowe

Post25 marca 2020, 18:11 - Śr

Korzystał ktoś ze sklepu https://amisell.pl/? Jakieś opinie?

marshall91

Forumowicz

Post10 kwietnia 2020, 07:21 - Pt

Znacie może stronę https://www.beautytheshop.com/pl ? Ma ktoś z nimi jakieś doświadczenia?

Baltazar Gąbka

Post10 kwietnia 2020, 09:44 - Pt

testery-perfum.pl warto? ceny chyba maja nawet fajne

Krzy

Forumowicz

Post10 kwietnia 2020, 14:48 - Pt

testety-perfum.pl = dolce.pl

takze bez obaw, ale przygotuj sie, ze moga nie miec towaru. najlepiej przed zakupem do nich zadzwon do nich i zapytaj sie o dostepnosc

Gontar3d

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 2

Post15 maja 2020, 15:22 - Pt

https://superperfumeria.pl/
Korzystał ktoś z tej perfumerii i może się wypowiedzieć ? Ceny bardzo niskie , na Ceneo trochę negatywnych opinii :(

Mollo007

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post17 maja 2020, 15:35 - N

Panowie i Panie, pytanie dość precyzyjne - w jakim sklepie online mogę kupić Dior Homme i wersje Intense ze starej partii tzn sprzed 2020 i z napisami na dole flakonu ?

Daniel85

Post13 czerwca 2020, 13:31 - So

Siemka Panie i Panowie czy ktoś jest w stanie dać info o tej aukcji bądz sprzedającym czy legit ??? Z góry podziękowania za info ;)

https://allegro.pl/oferta/cartier-decla ... paign=feed

Gdl

Bardzo aktywny forumowicz

Post13 czerwca 2020, 14:51 - So

Nie wiem co to jest ale dziwnie to wygląda, miałem kilka testerów cartiera i nie miały takiego atomizera. Może ktoś inny się wypowie.

Marwol

Perfumaniak

Perfumerie internetowe

Post13 czerwca 2020, 15:25 - So

Dokładnie. Brakuje grzybka atomizera. Jak to ma działać?

Criss

Aktywny forumowicz

Post13 czerwca 2020, 22:09 - So

PawelFryzowicz

Post18 lipca 2020, 19:57 - So

Mollo007 napisał(a):Panowie i Panie, pytanie dość precyzyjne - w jakim sklepie online mogę kupić Dior Homme i wersje Intense ze starej partii tzn sprzed 2020 i z napisami na dole flakonu ?

Tydzien temu kupowalem DH Intense w E-glamour, wersja 2011, wypust 2019.

Vera

Post21 lipca 2020, 23:05 - Wt

Witam wszystkich
Mam w sumie konkretny cel. Odrazu przepraszam za moj polski j. Native ua/ru.
Ok. Od lat uzywam praktycznie tego samego zapahu jest to Lalique Amethyst. Po raz pierwszy zakupilam go w roku 2012, o ile sie nie myle. Na Ukrainie. W perfumerji Brocard. Od tego czasu kupowalam go caly czas.
Od dwoch lat mieszkam w Polsce(na wsi). I mam problem z zakupem tego parfiumu. W Sephorze nie ma, w Douglasie tez...
Jakis czas temu przechadzalam sie po Fashion House Outlet Gdańsk i natknelam sie na parfumerje, wiec odrazu pytam sie o mojego ulubieca. Pani podaje mi flakon, psikam, wacham... i to nie byl szok to bylo az niewiarygodne i smieszne ze cos takiego ma miejsce w Polsce, w sklepie stacjonarnym ktory placi krocie za arende owego pomieszczenia.
Nie bede sie rospisywac jak to "cos' pachnialo, nic nawet w przyblizeniu w dalekiej oddali nie mialo wspolnego z moimi parfumami ktore znam od lat(moje pierwsze perfumy, zakupione za cala miesieczna prawie pensje).
Teraz juz wiem dlaczego tak rozne i dziwne sa opinie o tym parfumie.
No i mam problem, gdzie zakupic oryginal. Caly czas rozmyslam nad zakupem na strawberrynet.com, ale podobno moga pobrac CLO. No i cena 330pln w tym momencie.
Rozwazalam tez zakup perfumu w zestawie, taki z bodaj ze mleczkiem do ciala lub naszyjnikiem. No chyba cos takiego to juz nie za bardzo do podrabiania.
Co o tym wszystkim myslicie?
Co z tym makeup.pl ?(na Ukrainie zamawiam w nim czesto, ale nie perfumy)
W naturze to jakas az smieszna cena 135pln

Izaj

Forumowicz

Post22 lipca 2020, 07:57 - Śr

Vera napisał(a):Witam wszystkich
Mam w sumie konkretny cel. Odrazu przepraszam za moj polski j. Native ua/ru.
Ok. Od lat uzywam praktycznie tego samego zapahu jest to Lalique Amethyst. Po raz pierwszy zakupilam go w roku 2012, o ile sie nie myle. Na Ukrainie. W perfumerji Brocard. Od tego czasu kupowalam go caly czas.
Od dwoch lat mieszkam w Polsce(na wsi). I mam problem z zakupem tego parfiumu. W Sephorze nie ma, w Douglasie tez...
Jakis czas temu przechadzalam sie po Fashion House Outlet Gdańsk i natknelam sie na parfumerje, wiec odrazu pytam sie o mojego ulubieca. Pani podaje mi flakon, psikam, wacham... i to nie byl szok to bylo az niewiarygodne i smieszne ze cos takiego ma miejsce w Polsce, w sklepie stacjonarnym ktory placi krocie za arende owego pomieszczenia.
Nie bede sie rospisywac jak to "cos' pachnialo, nic nawet w przyblizeniu w dalekiej oddali nie mialo wspolnego z moimi parfumami ktore znam od lat(moje pierwsze perfumy, zakupione za cala miesieczna prawie pensje).
Teraz juz wiem dlaczego tak rozne i dziwne sa opinie o tym parfumie.
No i mam problem, gdzie zakupic oryginal. Caly czas rozmyslam nad zakupem na strawberrynet.com, ale podobno moga pobrac CLO. No i cena 330pln w tym momencie.
Rozwazalam tez zakup perfumu w zestawie, taki z bodaj ze mleczkiem do ciala lub naszyjnikiem. No chyba cos takiego to juz nie za bardzo do podrabiania.
Co o tym wszystkim myslicie?
Co z tym makeup.pl ?(na Ukrainie zamawiam w nim czesto, ale nie perfumy)
W naturze to jakas az smieszna cena 135pln

Wydaje mi się, że to bardziej kwestia reformulacji (nowsze wypusty pachną delikatniej) aniżeli perfumerii, że zapach słabo pachnie.
Polecam Ci perfumomaniak.pl, na którym wyszukasz swoje perfumy i możesz porównać ceny w różnych sklepach internetowych. Wyszukane tam sklepy raczej sprawdzone, ale zawsze mozesz wrzucic nazwę perfumerii w internet i sprawdzić czy wiarygodne.

Co do makeup.pl- wiele razy kupowałam perfumy i nie spotkałam się z podróbkami. Jednak nie mają najtaniej Amethysta.

Vera

Post22 lipca 2020, 14:04 - Śr

Nie wiem, mysle ze jest to tak masowo podrabiane i na taka skale ze juz sam oryginal to bardziej jest rzadkoscia niz fake. Pracujac w pewnej firmie mialam nie raz stycznosc z podrobkami roznych kosmetykow, sama je kupowalam, uwierzcie mieli wszystko, przywozono to z Odessy lub Dniepropetrovska, mieli nawet takie drobiazgi typu pomadki maxfaktora co by nie oplacalo sie podrabiac, bylo tam wszystko od Shalimar do sztosow channel chance, mowili szczerze " to bardzo dobra podrobka, mamy partje na ten i ten sklep" wygladalo to bardzo przyzwoicie, zafoliowane z akcyza. Nic tylko brac. A cienie Givenchy paletka,nawet sobie zakupilam za ok 80hrn(ok 20zl wtety).

Nexusprime

Post29 lipca 2020, 11:53 - Śr

Witam
Ja właśnie dostałem paczkę od aleperfumeria.pl . Już wcześniej przeczytałem tutaj ze mylą zamówienia. Zamówiłem Toma Forda Noir Extreme 100ml za 360zl a dostałem toma forda extreme 50ml - dramat... zobaczymy jak się teraz zachowają.

Właśnie dostałem maila ze dzisiaj wyślą prawidłowy towar i ten mam przekazać kurierowi przy odbiorze.

85ar.t

Post23 sierpnia 2020, 10:41 - N

https://perfumeriatop10.pl
Kupował ktoś? Godne zaufania?

logitech55

Post12 września 2020, 18:34 - So

Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Pachnąca sieć