Teraz jest 20 listopada 2019, 18:00 - Śr

• Reklama

Yves Saint Laurent - La Nuit de l`Homme

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Yves Saint Laurent - La Nuit de l`Homme (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
4
1%
2 - Słaby
5
2%
3 - Przeciętny
35
11%
4 - Dobry
55
17%
5 - Bardzo dobry
160
48%
6 - Genialny
71
22%

Liczba głosów : 330

• Autor
  • Wiadomość

rafal_w.94

Re: Yves Saint Laurent - La Nuit de l`Homme

Post16 grudnia 2018, 15:02 - N

Jasne, dam znać :D Co masz na myśli mówiąc, żeby dać mu trochę czasu? :D

RafalW

Post18 grudnia 2018, 17:56 - Wt

Zamawiałem na iperfumy. Sprawdzałem po batch code, data produkcji to lipiec 2018. Zapach zamawiany z ciemno- faktycznie jest lekko słodki, męski, uwodzicielski. Na randki nada się w sam raz. Póki co na próbę poleciał psik na nadgarstek. Po dwóch godzinach zapach jest dobrze wyczuwalny na nadgarstku. Co jakiś czas się uwalnia i dochodzi mi piękny zapaszek do nosa. Jutro zrobię test globalny do pracy. Jeśli projekcja i trwałość będą na dobrym poziomie, to coś czuje, że komplementy się posypią.

Lopez

Forumowicz

Post18 grudnia 2018, 20:14 - Wt

Cieszę się że ci się podoba niech ci się dobrze nosi.Bo to cudowny zapach
Perfumy to moj nalog

Lopez

Forumowicz

Post18 grudnia 2018, 20:20 - Wt

No i daj znać jak po globalu
Perfumy to moj nalog

RafalW

Post19 grudnia 2018, 19:49 - Śr

Tak więc jestem po globalu. Po jednym psiku za uchem, dwa na szyje i jeden na kark. Łącznie 5 psików. Aplikacja o 6:30. Przez pierwsze 3h mocno odczuwałem zapach na sobie. Później co jakiś czas przy ruchu uwalniał się piękny zapach, który dochodził do mojego nosa i trwało to tak do 13:30 mniej więcej po czym już rzadko zapach dochodził do mojego nosa, chociaż co jakiś czas się uwalniał. Poszedłem spacerkiem do galerii o 17, wszedłem do środka i trochę zgrzany, co czuje? Swoje perfumy na sobie. Teraz o 19 przejechałem ręką z ciekawości po szyi i zapach sie przeniósł na rękę. Sam nie wiem, co myśleć o zapachu. Ciężko ocenić mi projekcje. Nie wypytywałem osób czy coś czują, komplementu też nie usłyszałem, ale trwały jest, muszę mu to przyznać, nawet jeśli bliskoskórnie to trwały. Wypust 2018 :)

wmb

Post20 grudnia 2018, 21:26 - Cz

Może jest jeszcze nadzieja i wbrew temu co można przeczytać, nie wykastrowali aż tak tego zapachu.
Brat zamówił wczoraj flaszkę na święta to może uda mi się przetestować niedługo nowy wypust.
Ostatnio edytowano 20 grudnia 2018, 21:53 - Cz przez wmb, łącznie edytowano 1 raz

archie.m90

Super Perfumaniak

Post20 grudnia 2018, 21:36 - Cz

kiedy się ludzie nauczycie, że co uzytkownik, co skóra to inaczej perfumy będą grały. Kurcze paranoja normalnie panuje - w obie strony... niech tylko ze 3 osoby napiszą, że trwałość pyzda to już "ooo nie reformulacja".. a niech zaraz dwie osoby napiszą, że zajebisty performenss to "oooo powrócili do fomuły".. cyrk :D

Bazyli

Perfumaniak

Yves Saint Laurent - La Nuit de l`Homme

Post20 grudnia 2018, 21:52 - Cz

Pewnie, że na każdej skórze perfumy układają się inaczej, ale jakąś średnią, jeśli chodzi o parametry, można wyciągnąć, a przynajmniej się o to pokusić... La Nuita miałem tylko raz, z roku premiery, albo chwilę po, a więc nie mam możliwości porównania. Ale temat reformulacji, nawet jeśli czasami bardzo przesadzony, z pewnością nie jest tylko urban legend. I to zarówno jeśli chodzi o skład, jak i parametry. Moja siostra od lat bez umiaru całym rokiem zlewała się Angelem, pachniało nim dosłownie wszystko - dom, biuro, samochód... Pachniało, bo od kilku lat już nie pachnie, czuć tylko mizerny cień starego Angela. Siostra, jako osoba niewkręcona w temat perfum, stwierdziła że nawet w dużych sieciówkach sprzedają fejki, próbowała kupować w sieci, na lotniskach i d.. a blada...Wszędzie fejki ;)

Bazyli nadaje mobilnie...
Good Life, Xeryus Rouge, Kouros, Zino, Gentleman, Eternity, Declaration, Egoiste, Cacharel PH, Fleur du Male, Obsession - Mnie się podobają zapachy, które już raz czułem. Po prostu. No… To… Poprzez… No reminiscencję :D

archie.m90

Super Perfumaniak

Post20 grudnia 2018, 21:58 - Cz

a ja nie twierdze, że reform nie ma.. bo są ewidentnie. Ale niektorych fantazja ponosi.. porównywać kazdy jeden rocznik, rok w rok szukać afery albo skarbu. Po prostu - czasami zagra dobrze, czasami nie.. czasami nie czuć nas a czasami walimy na 5metrów tylko, że nikt tego nie skomentuje a my sami nie czujemy i już myślimy, że jest do doopy. Spokoooojnie.. przetestować parę razy, w różnych okolicznosciach i dopiero wyciagać wnioski. Przede wszystkim na własnym przykladzie a nie na czyimś. To, że ktoś nie dostal komplementów nie znaczy, że "Ty" nie dostaniesz... i odwrotnie.
Just chill :)

Lopez

Forumowicz

Post20 grudnia 2018, 22:34 - Cz

A ja praktycznie jestem pewien że od 2018 jest już lepiej i troszkę poprawili.Tak czy siak jestem nim zachwycony
Perfumy to moj nalog

Czarny

Bardzo aktywny forumowicz

Post18 marca 2019, 13:33 - Pn

Na mnie nowy La Nuit siedzi elegancko. Nie znam starszej wersji ale powodu do narzekań nie mam :)

eduardo

Aktywny forumowicz

Post18 marca 2019, 21:02 - Pn

Też mam nowy i już takim optymistą nie jestem.

Sveq

Post19 marca 2019, 07:27 - Wt

Ktoś jeszcze może się wypowiedzieć o wersjach z 2018+? Bo nie ukrywam, że od dawna czaję się na La Nuit ale zniechęcają mnie jego parametry, a starsze batche mają absurdalne ceny.

Mirx

Bardzo aktywny forumowicz

Post19 marca 2019, 08:35 - Wt

Ja perfum z najnowszej produkcji używam z przyjemnością. Sensowna, 2-3 godzinna projekcja wystarcza na moje zastosowania, czyli na wieczorne spotkania. Trwałość faktycznie jest poniżej przeciętnej dla dobrych perfum i pewnie mógłbym nie być usatysfakcjonowany, gdybym La Nuit de L’Homme używał w ciągu dnia.

Savoyen

Forumowicz

Post19 marca 2019, 08:39 - Wt

Ototo. Imo La Nuit to nie zapach na caly dzien, a stricte randkowy wieczorny pant dropper na 3h max, pozniej to juz tylko przyjemność tylko dla noszącego.

jazon

Aktywny forumowicz

Post19 marca 2019, 10:33 - Wt

@Savoyen, o jakiego rodzaju przyjemność dla noszącego chodzi? W przypadku takiego pantydroppera nie jest to jednoznaczne :D
Profil Fragrantica: https://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/19140/

Poszukuję korka do Guerlain Homme (w nowej szacie)

Savoyen

Forumowicz

Post19 marca 2019, 11:19 - Wt

Takie miało być... :> Swoja droga ciekawe jak bedzie sie sprawowal wypust z 2019..

Mario1969

Forumowicz

Post20 marca 2019, 11:03 - Śr

Dziś któryś kolejny oprysk z rozbiórki forumowej (10 psików w tym 4 na koszulkę). Potwierdzam co zauważyłem czyli: trwałość i projekcja 3, kompozycja 5. Patrząc przez pryzmat ceny moja ocena to tylko 4.

wojtqq

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post31 marca 2019, 08:22 - N

Kupiłem swój pierwszy flakon w 2018. Dla mnie rewelacja, być może kiedyś był lepszy, ale teraz też robi wrażenie na noszącym i otoczeniu. Słodki, wyrazisty, aromatyczny i mocno kardamonowy. Faktycznie jednostajny i od otwarcia, do drydownu praktycznie nic się nie dzieje, ale to nic, bo zapach po prostu jest świetny. Na wieczorowe wyjścia/jesień/zimę jak znalazł, ciepły i otulający. Bardzo komplementogenny u płci pięknej i nie tylko. Projektują dość mocno przez ok. 4h, wypełnia pomieszczenie, później zasięg nieco maleje, ale dostawałem już komplementy i 8h po użyciu - wyczute z odległości metra, więc na mnie siedzą ładnie. Do tego wychodząc i wchodząc do pomieszczenia kilka godzin po aplikacji sam je mocno czuję, dlatego trwałość jest niezła i trwa spokojnie 10h. Puszczając 5 chmurek wieczorem, wyczuwam je bez problemu rano. Mój "must have" na półce, mam nadzieję że więcej nie będą przy nim dłubać, bo mam ochotę na kolejne 200ml :)
Ode mnie 6.

Antarjami

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post10 czerwca 2019, 11:34 - Pn

mam rocznik 38S102Y (2019) i na parametry narzekać nie mogę. Chyba poprawili "wydajność" swoich produktów;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Perfumy męskie