Teraz jest 14 grudnia 2018, 20:00 - Pt

• Reklama

Cienie pod oczami

Dyskusja o kosmetykach dla mężczyzn.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

sulek

Forumowicz

Cienie pod oczami

Post06 maja 2018, 20:09 - N

Panowie, czy jest tu ktoś kto ma problem z cieniami pod oczami i sobie z tym problemem poradził?
Wszelkie kosmetyki pod oczy są stosunkowo drogie, a nie chciałbym rzucać pieniędzmi na lewo i prawo w ramach testowania.

Tracershy

Forumowicz

Re: Cienie pod oczami

Post06 maja 2018, 21:05 - N

Jak ktoś ma predyspozycje do cieni to kosmetyki tu raczej nic wielkiego nie zwojują. Sam mam cienie pod oczami, ale w sumie miałem je zawsze mniejsze lub większe. Jak się wysypiam to jest lepiej. Po niewyspanej nocy wiadomo, pod oczami jest bardziej sino.
Ale przy cieniach które są genetycznie uwarunkowane kosmetyki mogą pomóc tylko w minimalnym stopniu.
Mi ostatnio nieco rozjaśnił skórę krem pod oczy z yves rocher z serii Global. Taki w białej tubie. Chyba jedyny który cokolwiek widocznego robił że skórą wokół oczu. W normalnej cenie kosztuje 115 zł, ale ja kupiłem w promocji 2 w cenie 1 bo opinie w necie miał zaskakująco dobre jak na krem pod oczy. Po 3-4 miesiącach skóra była wyraźnie jaśniejsza i napięta, wygładzona. Ale przestałem używać i cienie ściemniały.

slawekwch

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post07 maja 2018, 08:26 - Pn

Moim zdaniem w celu eliminacji cieni trzeba:
- wysypiać się
- prowadzić w miarę zbilansowaną dietę (przede wszystkim mało alko, brak fajek)
- pić dużo wody, przynajmniej 2l dziennie
- przynajmniej podstawowa aktywność fizyczna, szczególnie gdy się siedzi przy kompie (głównie kardio)

Dopiero jak powyższe punkty są spełnione to jest sens bawienia się w jakieś kosmetyki. Warto też sobie od czasu do czasu pomasować twarz i okolice oczu, żeby poprawić przepływ limfy.
http://perfuforum.pl/viewtopic.php?p=539073 - Stragan - Odlewki Invictus Aqua, Prada L'Homme, Ultra Male, Ultra Zest i inny mainstream - Chanel, Dior, itp.

Tracershy

Forumowicz

Post07 maja 2018, 13:26 - Pn

Ja wszystkich tych punktów raczej przestrzegam. Nawet fajki niedawno rzuciłem, ale cienie jak były tak dalej są. Ale u mnie to rodzinne, wszyscy mamy cienie pod oczami, więc mimo że używam kremów pod oczy to jestem pogodzony, że te cienie jednak będą zawsze, nawet mimo zdrowego trybu życia. Ale przynajmniej zmarszczek jeszcze nie ma :lol:

komandos6

Post09 maja 2018, 14:25 - Śr

Totalnie popieram Tracershy. Pewnym predyspozycji genetycznych się nie przeskoczy... No chyba, że zacznie ładować na twarz tapetę na wzór panienek z YT...

siwy

Aktywny forumowicz

Post25 maja 2018, 00:25 - Pt

Tracershy napisał(a):Mi ostatnio nieco rozjaśnił skórę krem pod oczy z yves rocher z serii Global. Taki w białej tubie. Chyba jedyny który cokolwiek widocznego robił że skórą wokół oczu. W normalnej cenie kosztuje 115 zł, ale ja kupiłem w promocji 2 w cenie 1 bo opinie w necie miał zaskakująco dobre jak na krem pod oczy. Po 3-4 miesiącach skóra była wyraźnie jaśniejsza i napięta, wygładzona. Ale przestałem używać i cienie ściemniały.

Mam teraz tego Rochera, uczulił matkę, to wziąłem. Miałem wcześniej męską Dermikę pod oczy i efekt był porównywalny a cena gdzieś tak o połowę niższa.

Tracershy

Forumowicz

Post26 maja 2018, 09:50 - So

Ja akurat kupowałem ten krem 2 w cenie 1 a potem drugi raz na allegro za jakieś 30zł i w takiej kwocie jest na spokojnie do kupienia cały czas. Taka cena jest ok, ale więcej bym chyba nie dał. Wydawanie stówy na malutką tubkę kremu pod oczy to przesadza. Ale te regularne ceny w Rocher to takie sztuczne są, tam i tak wszystko kupuje się dużo taniej. Moja matka dostaje oferty papierowe i tam choćby się chciało nie da się kupować po tych regularnych cenach bo zniżki są. Czasami też można sobie dobrać jako gratis do zamówienia.

Cormac

Post28 czerwca 2018, 07:07 - Cz

Szczerze to nie zauwazyłem, ze jakikolwiek krem jest w stanie zredukowac cienie pod oczami Które są spowodowane zwykle przez niedostateczną ilość snu. Polecam wysypiać się minimum 8 godzin dziennie i dzieki temu na pewno zobaczysz u siebie różnicę na plus.
https://zietekclinic.com/
Ziętek Clinic
ul. Radzikowskiego 59/U3
31-315 Kraków
NIP: 6751225659
Regon: 356702723
tel. +48 12 294 57 50
email: kontakt@zietekclinic.com

sulek

Forumowicz

Post28 czerwca 2018, 07:28 - Cz

Super rada, ale niemożliwa do wykonania.
Od jakiegoś czasu stosuję krem pod oczy tołpa dermo men 30+ i widocznie zredukował ciemny kolor. Nadal nie jest idealnie, ale jednak jest o niebo lepiej niż było.

Tracershy

Forumowicz

Post28 czerwca 2018, 20:48 - Cz

Kremy potrafią zniwelować cinie, fakt że tylko w niewielkich stopniu, ale jednak. A jak ktoś ma pracę zmianową to już nie jest tak kolorowo by codziennie wysypiać się 8 godzin ;)

• Reklama

Powrót do Kosmetyki dla mężczyzn