Teraz jest 19 grudnia 2018, 14:17 - Śr

• Reklama

Bielizna męska - co polecacie?

Czyli miejsce na dyskusje na tematy pozaperfumowe
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

kamolskee

Bardzo aktywny forumowicz

Bielizna męska - co polecacie?

Post24 listopada 2017, 22:41 - Pt

Kupiłem niby w promocji 3pack bokserek Calvin Klein, oczywiście na allegro.
Moje zdziwienie dotyczy nie tyle ceny, bo promocje się zdarzają (69.99), ale jakości szwów, miejsca gdzie jest napis "Calvin Klein". Z tyłu bielizny ten napis jest "ucięty" w niedbały sposób: CAL /// LVIN KLEIN (czyli napis nie jest ciągły, a tak jakby przerwany..).

Jakość samego materiału niby ok, ale śmierdzi mi to na kilometr. W TKmaxie tego typu bokserki są nawet droższe, chociaż nadal w dobrej cenie (i to pojedyncza sztuka), ale nie pamiętam dokładnie jak tam wygląda tył tego miejsca na napis. Ostatnio nie mieli w ogóle CK.

Z męskiej bielizny, co polecacie w dobrej cenie, trwałe i w czym facet czuje się naprawdę Panem sytuacji ? ;)
Bentley inaczej niż w motoryzacji, zaskakuje mnie pozytywnie nie tylko jakością, ale też ceną :)

Back

Aktywny forumowicz

Re: Bielizna męska - co polecacie?

Post24 listopada 2017, 22:53 - Pt

Może nic nie doradzę, ale hmm... Czy Ty jesteś pewien oryginalności tych CK? 3pack za 69,99zł to jest bardzo niska cena. Wychodzą chyba z 10zł drożej niż 3pack bokserek HM. Jeśli to te z aukcji, która wyskakuje jako pierwsza, a zakupu na niej dokonało już ponad 150 osób, to najprawdopodobniej masz dość drogie podróbki :D

kamolskee

Post24 listopada 2017, 22:59 - Pt

Gdyby nie ten "łamany" napis z tyłu byłoby super, pal licho że to nie oryginalne CK, ale wyglądałyby jak oryginały.
Chociaż kurde...... tu też jest napis z tyłu przycięty a niby oryginał na 100%:

https://mosaic01.ztat.net/vgs/media/pdp ... C11@13.jpg

https://mosaic01.ztat.net/vgs/media/pdp ... 5@10.1.jpg

a tutaj to juz w ogóle:

https://mosaic01.ztat.net/vgs/media/pdp ... 002@11.jpg

Hmmm chyba przeproszę się ze sprzedawcą i nic tylko polecam brać za 69 zł takie 3pack. Ale chętnie posłucham Was, co byście zaproponowali z czego jesteście zadowoleni.
Ostatnio edytowano 24 listopada 2017, 23:10 - Pt przez kamolskee, łącznie edytowano 1 raz
Bentley inaczej niż w motoryzacji, zaskakuje mnie pozytywnie nie tylko jakością, ale też ceną :)

Back

Aktywny forumowicz

Post24 listopada 2017, 23:07 - Pt

kamolskee napisał(a):pal licho że to nie oryginalne CK, ale wyglądałyby jak oryginały.

Idąc tym tropem, możemy dyskutować, że nie ma chyba sensu wydawć dużo pieniędzy, skoro to: http://allegro.pl/aventus-by-creed-120ml-edp-tester-i7051862689.html pewnie pachnie jak oryginał.
Tam na łączeniu z tyłu napis zawsze jest przerwany szwem. Przy oryginalnych jest podobnie, tylko część napisu się kończy i za szwem zaczyna się nowy napis. Np. :https://www.calvinklein.pl/3-pack-trunks-cotton-stretch-0000u2662g998. Czasem tak jak tutaj, nie jest to idealnie zrobione: https://www.zalando.pl/calvin-klein-underwear-cotton-stretch-bielizna-czarny-c1152k00m-802.html?zoom=true
EDIT: Widzę, że już sam znalazłeś linki, ale już nie będę usuwał tej części swojego posta.

kamolskee napisał(a):Hmmm chyba przeproszę się ze sprzedawcą i nic tylko polecam brać za 69 zł takie 3pack. Ale chętnie posłucham Was, co byście zaproponowali z czego jesteście zadowoleni.

:shock: Ja np. jestem zadowolony, gdy ktoś nie kupuje, a tym bardziej nie poleca innym kupowania podróbek.

kamolskee

Post24 listopada 2017, 23:11 - Pt

No ale sam przyznasz, że nie ma podstaw sądzić, że kupiłem podróbki? Są metki, jest paragon, chociaż to też idzie podrobić zdaję sobie sprawę.

mookie

Forumowicz

Post24 listopada 2017, 23:22 - Pt

Dobry stosunek cena/jakość ma bielizna Brubeck (polska firma). Mają kilka modeli gaci, dla mniej lub bardziej aktywnego trybu życia z przewagą tego drugiego, ale na codzień tym bardziej dobra wentylacja jajek się przydaje :D

ele_gancki

Forumowicz

Post24 listopada 2017, 23:31 - Pt

Calviny Kleiny już dawno się zdewaluowały i smętnie dogorywają w TKMaxach.
Gdzie Ty będziesz chodził w tych CK? Do kościoła chyba :P
Polecam Ci stronę https://masculo.pl/
"Jedynie ci, którzy doceniają najwyższą jakość, mogą w pełni smakować życie."
Zino Davidoff

kamolskee

Post24 listopada 2017, 23:53 - Pt

To co polecacie koledzy wyżej jakoś nie w moim typie i cena też się nie zgadza;)
Chociaż ta wkładka do kąpielówek jest zacna hahaha: https://masculo.pl/pl/p/ES-Collection-1 ... ZTUKI/1645

elegancki: masz rację, CK są już przereklamowane, ale chciałem mieć takie - szczególnie białe - w swojej kolekcji. Na płeć piękną to działa:)

Do tej pory głównie kupowałem Tokyo Laundry i chyba przy nich pozostanę. W sumie gacie jak gacie, nie ma sensu dopłacać. Ważne wg mnie by było blisko 100% bawełny i trochę elastanu (np. 97 do 3).

Machiavelli

Aktywny forumowicz

Post25 listopada 2017, 07:26 - So

Z tych tańszych i łatwo dostępnych - Jockey i Schiesser. Obie firmy specjalizują się w bieliźnie, produkty są rozsądnie wycenione, starannie odszyte i przede wszystkim dobrze wyprofilowane. Można znaleźć od czasu do czasu w Tk'maxx w fajnych cenach.
„Elegancja jest niemożliwa bez perfum. To skryte, niezapomniane, ostateczne akcesoria.” - Gabrielle Coco Chanel

Zapraszam na The Elegance of Scent - blog o perfumach i szeroko rozumianej perfumerii.

RodanBejhaut

Forumowicz

Post25 listopada 2017, 08:06 - So

Zimmerli of Switzerland marka premium

kamolskee

Post25 listopada 2017, 09:59 - So

Machiavelli: te na "s" chyba widziałem, będę się przyglądać chociaż gacie w tkmaxx są tak poprzebierane że ciężko się w tym odnaleźć.

drEvil

Forumowicz

Post25 listopada 2017, 19:29 - So

Polecam... bokserki z demobilu. Kupiłem kiedyś całą paczkę, każde gatki osobno zapakowane w folijkę, zaplombowane nalepką z jakimś kodem i opisem (gacie)- jakby ktoś nie skojarzył z czym ma do czynienia.
Przynajmniej nie oszczędzali na materiale w strategicznych miejscach- zapewne producent przewidywał konsekwencje reklamacji za obtarcia....
Mimo używania od ~5 lat nie widać zużycia (tak, były prane ;) ). Tylko kolor dziwny- zgniłozielonobrązowy.

Markowe miałem, ale krótko, bo strasznie skrojone były- jak zbyt krótka kołdra. Na szczęście się szybko zeszmaciły (Atlatic- chyba? i Kalwina też).
troll, <cyrkiel/węgielnica> żydo-mason <cyrkiel/węgielnica>
Deutsche&Kabana, Japador, Boos, Versage, L'honne, Guqi, Entirety, Aqcuad id GiQ

krasny

Forumowicz

Post25 listopada 2017, 21:31 - So

Dziwi mnie ten hype na CK. A co jak kobieta zna niemiecki i miała by do wyboru atlantica?

kamolskee

Post25 listopada 2017, 23:36 - So

ostatnio na allegro masa podróbek nie polecam....zamawiają na alie a potem na allegro opychają

łyseusz

Post26 listopada 2017, 00:25 - N

W podróbkach CK z ali szybko znika nadruk na metce lub widnieją na niej krzaczki, ponadto azjatycka numeracja jest zawsze mocno zawyżona, średnio o dwa rozmiary (jeśli nosicie np. L, kupujecie chińskie XXL itp.). Nie nabierajcie się na żadne internetowe promocje,za kilkadziesiąt groszy majfrendy mogą wysłać oprócz bokserek opakowanie przypominające oryginał (nie do odróżnienia),a Janusze biznesu próbują kręcić interes życia na naiwności konsumentów.

lukas89

Forumowicz

Post26 listopada 2017, 09:16 - N

Uciete napisy to norma w "markowych" bokserkach i nie tylko. Zależy od modelu bokserek bo nie wszystkie ck je maja. Zależy też od daty produkcji hehe. Mi osobiście nie odpowiadają szwy na posladkach dla tego sam kupuje bossa(są dla mnie najwygodniejsze) w których kilka lat temu też ucinali napis od jakiś 2 lat już tego nie robią(zaczęli zwracać uwagę na szczegóły).

marcinw

Forumowicz

Post26 listopada 2017, 09:21 - N

Jeśli chodzi o bokserki z Chin to w sumie mogę polecić produkty firmy Pink Hero. Mam kilkanaście par i muszę stwierdzić, że jakość w stosunku do ceny jest bardzo dobra. Nawet po wielu praniach nie tracą koloru i nie kurczą się.

Karasov

Forumowicz

Post26 listopada 2017, 13:30 - N

Gatki z gumy i z push upem :lol:
No proszę jak technika poszła do przodu , kiedyś wystarczyła niektórym para skarpetek wepchnięta w majty, teraz jest już push up :lol:

honoris causa

Post26 listopada 2017, 14:38 - N

Niestety oryginalne majtki CK są tragicznej jakości. W USA kosztują 4 razy mnie niż u nas, kupuje się i po paru użyciach jak szwy zaczynają puszczać wyrzuca. To w Europie marka ta promowana jest na premium.

Bardzo wygodny jest Schiesser, ale nietrwały.

Ja polecam Brunotti.
Poszukuję próbek:
Bois Marocain - T. Ford
Sahara Noir - T. Ford
Vert d’Encens - T. Ford
Freshman - Truefitt & Hill
Cuir - Mona DiOrio
Mercury, Sulphur - Nu Be
Davidoff Cool Water Deep Summer Fizz
Petroleum - Histoires des Parfums

kamolskee

Post26 listopada 2017, 14:58 - N

zapamietam. btw ostatnio kupilem fajna marynarkę ale bez kieszonki, za to super lekka... benvenuto
Następna strona

• Reklama

Powrót do Gadki na dowolne tematki ;-)