Teraz jest 19 października 2020, 16:59 - Pn

• Reklama

Jacomo - Aura For Men

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Jacomo - Aura For Men (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
1
100%
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 1

• Autor
  • Wiadomość

edK

Aktywny forumowicz

Jacomo - Aura For Men

Post25 lutego 2015, 09:30 - Śr

Obrazek
Nuta głowy : imbir, jałowiec, szałwia i cytryna
nuta serca :gałka muszkatołowa, fasolka tonka, cynamon, zielona herbata i tytoń
nuta bazy : drzewo sandałowe, Żywica bursztynowa, paczula, piżmo i cedr

Jacomo aura For Men to drzewno ziołowa mieszanka duchem i charakterem przypominająca fcuk-him ktoś o, nim wspominał, że jest syntetyczny no może co i tak, ale co dzisiaj nie jest syntetyczne ? myślę, że będzie doskonała alternatywą na te ciepłe dni, to jest świeżość a dokładniej aura osiągnięta nieco innym sposobem niż cytrusy.......
Ostatnio edytowano 03 grudnia 2017, 07:58 - N przez edK, łącznie edytowano 1 raz
let's rock!!!
,,Mam nadzieje, że łańcuchy podziałów ludzkości pękną,
Stworzymy wspólne niebo, bo już stworzyliśmy piekło"

Flaszkii
Odlewki

pknbgr

Ultra Perfumaniak

Post25 lutego 2015, 10:11 - Śr

Czuć herbatę i tytoń? Kiedyś skuli tego bardzo chciałem poznać ten zapach.

edK

Aktywny forumowicz

Re: Jacomo - Aura For Men

Post25 lutego 2015, 11:15 - Śr

Ja bym bardziej się skłaniał w stronę tytoniu, ale to nie taki tytoń co w havanie czy dreamerze ten jest w towarzystwie ziół bardziej wytrawny niż słodki oczywiście jest też parę drewienek jest też herbata, ale nie jest tak aromatyczna, jak w gutosławie ph2 ta jest podana na zimo flakon lekko trąci kiczem no, ale czego się spodziewać za 30 zł ?
Najbardziej masakryczne jest w, nim otwarcie jak bym dostał z pięści w nos i czuł w ustach metaliczny posmak krwi.... Oczywiście motywem przewodnim są tutaj ziółka i drewienka podparte piżmem
let's rock!!!

Flaszkii
Odlewki

Artplum

Sensei Perfuforum

• Ostrzeżenia: 3

Post25 lutego 2015, 23:05 - Śr

Zainteresowały mnie nuty, więc kupiłem, bo kosztowało mniej, niż próbka niektórych pachnideł ;)
Pierwsze, co się rzuca w oczy, to seledynowy flakon zawieszony w obudowie z pleksy. Hmm... trochę kiczowate to, ale też dosyć oryginalne. Ja za taką estetyką nie przepadam, ale jakaś tam inwencja w tym jest.
Pierwsze zaś, co się rzuca w nos, to podobieństwo do jakichś pastylek do ssania na ból gardła, czy jakichś innych lekarstw. Na pewno coś podobnego czułem przy okazji używania jakiegoś medykamentu.
Przy bliższym testowaniu w otwarciu wyłapuję mało wyraźną nutkę cytrusów i szałwię.
Zaraz potem pojawiają się przyprawy (ja najmocniej czuję gałkę) i tytoń. Niestety, jakiś słabowaty ten tytoń, czymś jakby zgłuszony, przytłumiony... Za bardzo posłodzony.
Powinna w tym momencie pojawić się herbata, na którą bardzo liczyłem, ale może do mojego egzemplarza zapomnieli jej dodać ;) Albo może dali drugie parzenie? Bo niby coś, gdzieś, ale jakby nie na pewno herbaciane...
Baza już dosyć typowa - drzewno-żywiczna z bardzo lekką nutą paczuli i jakby rozcieńczonym piżmem.
Nie ukrywam, że trochę inaczej wyobrażałem sobie ten zapach - liczyłem na mocną herbatę, aromatyczny tytoń, zadziorny imbir na ciepłym drzewno-przyprawowym tle.
Tymczasem zapach jest mocno "uklepany". Poszczególne ingrediencje mało wyraziste. Całość raczej ciepła, nieco mdła, mocno syntetyczna.
Skojarzenia poleciały w kierunku Dreamera od Versace - pdrobinę podobieństwa jest, ale Dreamer to jednak wyższa półka, choć też mnie nie powala.
Ogólnie - szału ni ma, ale też czego można oczekiwać za 30złotych?
Artur

edK

Aktywny forumowicz

Post26 lutego 2015, 06:00 - Cz

Dla mnie nie bardzo on się kojarzy z dreamerem tamten to białe kwiaty w towarzystwie przetworzonego już tytoniu czuć moc tutaj, natomiast zapach się rozmywa no i ten tytoń ciężko wyłapać no, ale jaka cena taka i jakość jacomo zdarzało się popełniać lepsze zapachy no, ale cóż może wiosną coś w, nim błyśnie?
let's rock!!!

Flaszkii
Odlewki

Artplum

Sensei Perfuforum

• Ostrzeżenia: 3

Post27 lutego 2015, 22:56 - Pt

edK napisał(a):Dla mnie nie bardzo on się kojarzy z dreamerem tamten to białe kwiaty w towarzystwie przetworzonego już tytoniu czuć moc tutaj, natomiast zapach się rozmywa no i ten tytoń ciężko wyłapać no, ale jaka cena taka i jakość jacomo zdarzało się popełniać lepsze zapachy no, ale cóż może wiosną coś w, nim błyśnie?

Nie mówię, że są jakoś szczególnie podobne, ale z Dreamerem skojarzył mi się od razu - myślę, że wspólne nuty w postaci tytoniu, szałwi, tonki i cytrusów to powodują. Jakiś taki słodkawy, pudrowy, tytoń
Artur

edK

Aktywny forumowicz

Post07 marca 2015, 11:20 - So

Artplum napisał(a):
edK napisał(a):Dla mnie nie bardzo on się kojarzy z dreamerem tamten to białe kwiaty w towarzystwie przetworzonego już tytoniu czuć moc tutaj, natomiast zapach się rozmywa no i ten tytoń ciężko wyłapać no, ale jaka cena taka i jakość jacomo zdarzało się popełniać lepsze zapachy no, ale cóż może wiosną coś w, nim błyśnie?

Nie mówię, że są jakoś szczególnie podobne, ale z Dreamerem skojarzył mi się od razu - myślę, że wspólne nuty w postaci tytoniu, szałwi, tonki i cytrusów to powodują. Jakiś taki słodkawy, pudrowy, tytoń

Dla mnie ten tytoń bardziej podchodzi pod ten zawarty D&G Pour Homme tylko skąpany w ziołach
let's rock!!!

Flaszkii
Odlewki

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie