Teraz jest 18 lutego 2019, 07:54 - Pn

• Reklama

Carolina Herrera - CH Men Sport

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Carolina Herrera - CH Men Sport (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
1
9%
2 - Słaby
2
18%
3 - Przeciętny
1
9%
4 - Dobry
2
18%
5 - Bardzo dobry
5
45%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 11

• Autor
  • Wiadomość

sygfryd

Forumowicz

Carolina Herrera - CH Men Sport

Post14 lutego 2015, 12:58 - So

Nuty zapachowe
Nuty głowy: grejpfrut, bergamota, szałwia.
Nuty serca: jałowiec, nuty morskie, pieprz syczuański.
Baza: drewno sandałowe, mech dębowy, wetyweria.

Opis
Carolina Herrera CH Men Sport to zapach dla prawdziwego miłośnika sportu, który podczas gorących dni potrzebuje dużej dawki aromatycznego orzeźwienia. Czysta i świeża kompozycja zachwyca swoimi energetyzującymi nutami cytrusów i zmysłowych przypraw, a jej ciepła baza nadaje całości wyjątkowego i silnego charakteru. Zapach Carolina Herrera CH Men Sport został zaprezentowany razem z elegancką kolekcją ubrań dla panów.
Obrazek

marcinw

Forumowicz

Re: Carolina Herrera - CH Men Sport

Post01 czerwca 2015, 19:06 - Pn

bardzo przyjemny świeżak, dla mnie zapach zbliżony do Versace Medusa pour Homme aczkolwiek jeśli chodzi o trwałość to CH Men Sport na mojej skórze utrzymuję się dwa razy dłużej niż produkt od Versace :D

Raw

Aktywny forumowicz

Post27 lutego 2016, 14:47 - So

Posiadam próbkę tej wody w swoich zbiorach. Nie wiem, co z nią zrobić. Wyrzucić trochę szkoda. No nie podoba mi się ta Carolina. Jej zapach przypomina mi woń błota czy bagna. To pewnie sprawka nut wodnych i wetywerii. Pachnie to jak zapachowa papka, z której ciężko coś wyciągnąć. Nie wiem czy to wina mojej skóry, ale zapach wybitnie mi się nie podoba. Nie polecam i wystawiam dwóję.

Byczku

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post27 lutego 2016, 16:59 - So

Również nie polecam, kolejny ze "sportów który mnie odrzucił

albinguma

Forumowicz

Post22 maja 2017, 23:55 - Pn

Inny to sport ale czy odrzucający? Dla mnie jak najbardziej nie. Gdzieś tam mam jakieś skojarzenia chyba z Lalique EN Sport. Trwałość i projekcja u mnie dobra. Do użycia raczej nie w upalny dzień, wiosennie ok 20 stopni, ewentualnie na letni wieczór już zupełnie się nadaje.

pe3lwroc

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 2

Post13 stycznia 2018, 00:25 - So

Kupował ktoś ostatnio te pachnidło i jest w stanie wypowiedzieć się na temat jego parametrów ?

Cirrrrus

Forumowicz

Post09 marca 2018, 14:48 - Pt

Obwąchiwałem przez kilka dni próbkę tego sportowca na ręce i nie przypadliśmy sobie do serca. Niby ma coś w sobie co odróżnia go od innych świeżaków ale trudno było mi go polubić. Trwałość i projekcja bardzo przyzwoita, wyczuwalny bez przystawiania nosa przez 5-6h ale kompozycja przeciętna. Po kilku godzinach wyczuwam coś z pogranicza ogórków i koperku, momentami jakby anyż...

stahu

Forumowicz

Post10 października 2018, 21:38 - Śr

wg mnie zapach ciekawy i dobry. Świeży inaczej niż typowe cytrusowe sporty i za to taka 4+ ode mnie.
Z plusów mało kto tak pachnie :) a zauważyłem, że dla wielu użytkowników tego forum to jest to faktor jeden z ważniejszych.

Spasticink

Bardzo aktywny forumowicz

Post11 października 2018, 11:38 - Cz

Raw napisał(a):Posiadam próbkę tej wody w swoich zbiorach. Nie wiem, co z nią zrobić. Wyrzucić trochę szkoda. No nie podoba mi się ta Carolina. Jej zapach przypomina mi woń błota czy bagna. To pewnie sprawka nut wodnych i wetywerii. Pachnie to jak zapachowa papka, z której ciężko coś wyciągnąć. Nie wiem czy to wina mojej skóry, ale zapach wybitnie mi się nie podoba. Nie polecam i wystawiam dwóję.

mam dokładnie to samo, ten zapach jest po prostu bliżej nieokreślony i brzydki... Etykieta sport mi do tej kompozycji zupełnie nie pasuje, do EN Sport zresztą też (aby zachować konsekwencję EN Sport tez mi się nie podoba) :P.
A wystarczyło po prostu wziąć zwykłą wersję CH Men, podkręcić nuty trawiaste, dodać jakiegoś cytruska i był by elegancki sporciak.
Ostatnio edytowano 11 października 2018, 11:48 - Cz przez Spasticink, łącznie edytowano 1 raz

jazon

Forumowicz

Post11 października 2018, 11:41 - Cz

A mi on nieco przypomina Kilian Straight to Heaven ;)
Profil Fragrantica: https://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/19140/

Sprzedam Franck Boclet Tobacco: viewtopic.php?f=52&t=25178

Poszukuję korka do Guerlain Homme (w nowej szacie)

supermariobros

Ultra Perfumaniak

Post28 listopada 2018, 06:32 - Śr

Pachnie to w 100% przeciętnie, nic szczególnego go nie wyróżnia.
Oczywiście dla kogoś, kto lubi takie zapachy może być dobry, czy nawet bardzo dobry, taka idealna średnia zapachu z całego maintreamu.
Nie jest za słodko, jest trochę cytrusów, wyczuwam w nim nawet fajną morskość, całość jest okraszona nieinwazyjnym akordem drzewnym. Jak dla mnie, na chwilę obecną to takie 3+/4-.
Może w lecie bardziej by mnie przekonał do siebie, jak będzie okazja to go przetesuję, ale szczerze mówiąc wątpię czy będę o nim pamiętać.

EDIT
Z czasem w kompozycji pojawia się więcej drewienek, wetyweria nadaje mu nowego (czyt. lepszego) kolorytu, ta zmiana akurat przydła mi do gustu, niech będzie, zapach jest na czwórkę! :P

EDIT
To kosztuje 110 zł/ 100ml?? :o
Kupiłem sobie 50ml za 68 zł, będzie na zbliżający się urlop :mrgreen:
Foliowy Ranger

[SPRZEDAM] viewtopic.php?f=52&t=13557

psrus

Post02 lutego 2019, 14:36 - So

W poszukiwaniach zapachu na cieplejszą połowę roku, jako fan CH Men, oczywistym dla mnie było spróbować wersji sport. Na początku mi się nie spodobał, ale po kilku próbach stwierdziłem że naprawdę wpada w moje gusta. Bagna nie czuję. Problem jest tylko z bazą, którą odczuwam jako bardzo słoną (sprawka mchu dębowego?), a nie lubię słonych woni. Gdyby nie to, nie zastanawiałbym się, tylko zaraz kupował.

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie