Teraz jest 26 października 2020, 17:23 - Pn

• Reklama

Calvin Klein - Reveal Men

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
5
11%
3 - Przeciętny
8
17%
4 - Dobry
13
28%
5 - Bardzo dobry
19
41%
6 - Genialny
1
2%

Liczba głosów : 46

• Autor
  • Wiadomość

Cookie13

Sensei Perfuforum

Post26 stycznia 2015, 16:26 - Pn

Obrazek

Reveal Men - Calvin Klein

Premiera; 2015
Twórcy; Ann Gottlieb, Rodrigo Flores-Roux, Olivier Gillotin, Marypierre Julien
Rodzina; aromatyczna

Nuty
N.G.; gruszka, brandy, imbir, mastyks, melon
N.S.; zamsz, szałwia muszkatołowa, agawa, sól
N.B.; bób tonka, wetyweria, żywica bursztynowa

Premiera Reveal Men anonsowana jest na luty, więc, tuż, tuż. Podstawowe pytanie jakie nasuwa się w związku z tym zapachem, to na ile podane do publicznej wiadomości nuty, będą mieć realne odzwierciedlenie w samym pachnidle. Bowiem skład " na papierze " wygląda naprawdę interesująco. Asumpt do tych przedpremierowych dywagacji z całą pewnością daje ubiegłoroczna premiera damskiego odpowiednika, Reveal Woman, zapachu - jak na standardy Calvina Kleina - nietypowego i dość odważnego. Jeśli Reveal Man będzie równie udany, to niewątpliwie będziemy mieć do czynienia z interesującym pachnidłem, na co szczerze mówiąc po cichu liczę. Niebawem cała tajemnica zostanie - nomen omen - odsłonięta, ale już dzisiaj zapraszam do dyskusji i snucia przypuszczeń.

Recenzja na 33 stronie magazynu;
https://issuu.com/dayandnight/docs/pazdziernik2017
Ostatnio edytowano 24 października 2017, 12:56 - Wt przez Cookie13, łącznie edytowano 2 razy

nowy48

Forumowicz

Post26 stycznia 2015, 16:43 - Pn

Juz widzę te porównania do invictusa lub do one million hahah. Swoją drogą dziwne ze rabanne wyznacza kierunek porównań ;)
Złote myśli użytkownika:
Marcin__ napisał(a):
"Nigdy nie testowales na sobie niczego na miejscu w perfumerii (w tym m. in. globalnie)?"
"Bardzo cieszy mnie wznowienie produkcji, bo teraz przynajmniej nie muszę się spieszyć."

Cookie13

Sensei Perfuforum

Re:

Post26 stycznia 2015, 16:48 - Pn

nowy48 napisał(a):Juz widzę te porównania do invictusa lub do one million hahah. Swoją drogą dziwne ze rabanne wyznacza kierunek porównań ;)

Na podstawie podanego składu, nie widzę żadnych analogii z wymienionymi zapachami.

Argentum

Bardzo aktywny forumowicz

Re: Re:

Post26 stycznia 2015, 17:14 - Pn

Cookie13 napisał(a):
nowy48 napisał(a):Juz widzę te porównania do invictusa lub do one million hahah. Swoją drogą dziwne ze rabanne wyznacza kierunek porównań ;)

Na podstawie podanego składu, nie widzę żadnych analogii z wymienionymi zapachami.

Składy zapachów Kleina, mogę porównać do wróżb wróżki Salomei... :D

Cookie13

Sensei Perfuforum

Post26 stycznia 2015, 17:19 - Pn

Argentum napisał(a):
Cookie13 napisał(a):

Z tego wnoszę, że obstawiasz kichę ? Zanotowane ;) :D .

Arvanity

Aktywny forumowicz

Re: Calvin Klein - Reveal Men

Post26 stycznia 2015, 17:44 - Pn

Flakon prawie jak GP II, składniki tez wyglądają w tym zestawieniu jakoś tak nieszablonowo, przynajmniej dla mnie, także mimo wrodzonego sceptycyzmu liczę na małą niespodziankę.

Cookie13

Sensei Perfuforum

Post26 stycznia 2015, 19:53 - Pn

Arvanity napisał(a):Flakon prawie jak GP II, składniki tez wyglądają w tym zestawieniu jakoś tak nieszablonowo, przynajmniej dla mnie, także mimo wrodzonego sceptycyzmu liczę na małą niespodziankę.

Wychodzę z podobnego założenia. Tym bardziej, że wersja damska zaskakuje in plus.

Leszczu

Forumowicz

Post26 stycznia 2015, 20:03 - Pn

A mi w oczy oprócz bardzo ciekawego składu rzuciły się jeszcze nazwiska nosów odpowiedzialnych za ten zapach. Z ciekawości sprawdziłem jakie pachnidła stworzyli Ann Gottlieb i Olivier Giillotin i nie zdziwiłbym się gdyby Reveal okazał się naprawdę dobrym zapachem.

Arvanity

Aktywny forumowicz

Post26 stycznia 2015, 21:06 - Pn

Cookie13 napisał(a):
Arvanity napisał(a):Flakon prawie jak GP II, składniki tez wyglądają w tym zestawieniu jakoś tak nieszablonowo, przynajmniej dla mnie, także mimo wrodzonego sceptycyzmu liczę na małą niespodziankę.

Wychodzę z podobnego założenia. Tym bardziej, że wersja damska zaskakuje in plus.

Chodziło mi oczywiście o Gucci pour Homme II, zabrakło literki.

Czym wyróżnia się damska wersja na tle przeciętnych calvinów?

kwiatek

Ultra Perfumaniak

Post27 stycznia 2015, 13:51 - Wt

Arvanity napisał(a):
Cookie13 napisał(a):

Chodziło mi oczywiście o Gucci pour Homme II, zabrakło literki.

Czym wyróżnia się damska wersja na tle przeciętnych calvinów?

Z pewnością projekcją. Ostatnio byłem u neurologa w przychodni i po tym jak wszedł pacjent, który był przede mną, poczułem świeży zapach. Przeciął niezbyt świeże zapachy ludzkich wyziewów. Z początku pomyślałem, że któryś z panów oczekujących się wypachnił ale moje zdumienie wzrosło gdy wszedłem do gabinetu. Pani neurolog pachniała właśnie damską wersją Rveal. Wiem bo zapytałem, nawiązała się miła rozmowa o perfumach :mrgreen: Wnioski: damska wersja jest niewątpliwie świeża i przypomina takie klasyki jak choćby Acqua Di Gio (męskie).

Argentum

Bardzo aktywny forumowicz

Post27 stycznia 2015, 13:59 - Wt

Cookie13 napisał(a):
Argentum napisał(a):
Cookie13 napisał(a):

Z tego wnoszę, że obstawiasz kichę ? Zanotowane ;) :D .

No niestety tak! Nie wierzę, że Klein tchnie życiem w 2015 roku...:( Ale ja się lubię pozytywnie rozczarować, zatem z przyjemnością przyznam Ci rację, jak już powąchamy ten wypust i okaże się, że jest nie tyle całkiem niezły, co po prostu dobry.:)

Cookie13

Sensei Perfuforum

Post28 stycznia 2015, 14:11 - Śr

Argentum napisał(a):
Cookie13 napisał(a):No niestety tak! Nie wierzę, że Klein tchnie życiem w 2015 roku...:( Ale ja się lubię pozytywnie rozczarować, zatem z przyjemnością przyznam Ci rację, jak już powąchamy ten wypust i okaże się, że jest nie tyle całkiem niezły, co po prostu dobry.:)

Myślę, że - jak na standardy Calvina Kleina - Reveal Men stanowić będzie miłe zaskoczenie.

Cookie13

Sensei Perfuforum

Post28 stycznia 2015, 19:22 - Śr

Wymuskane materiały reklamowe, często wypaczają rzeczywisty obraz ( w tym sensie, że upiększają ) wyglądu danego flakonu. Poniżej zdjęcie amatorskie ( flakon 50 ml ), na którym Reveal Men od strony wizualnej prezentuje się bardzo estetycznie;

Obrazek

Arvanity

Aktywny forumowicz

Post28 stycznia 2015, 19:38 - Śr

Chodziło mi tam oczywiście o 2 Gucia, natomiast na tym zdjęciu rzeczywiście flakon prezentuje się zgoła inaczej. Masz rację, posiada on pewne walory estetyczne.

Cookie13

Sensei Perfuforum

Post28 stycznia 2015, 19:51 - Śr

Oczywiście dużą rolę - jak zwykle zresztą - odgrywać będzie jakość użytych materiałów. Bo jeśli ten pięknie wyglądający, masywny, chromowany korek wykonany jest z najpodlejszego plastiku i waży półtora grama, to cały czar pryśnie w mgnieniu oka.

nowy48

Forumowicz

Post28 stycznia 2015, 20:51 - Śr

Większość flakonow od Kleinawygladem zwraca uwagę konsumentów. Każda euphoria- damska czy męska obsesje czy beauty nie wyglądają najgorzej. Są esteci którzy cieszą oko z dystansu a są tacy który lubią dotykać. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wyglądem bym się nie sugerowal. ;)
Złote myśli użytkownika:
Marcin__ napisał(a):
"Nigdy nie testowales na sobie niczego na miejscu w perfumerii (w tym m. in. globalnie)?"
"Bardzo cieszy mnie wznowienie produkcji, bo teraz przynajmniej nie muszę się spieszyć."

Cookie13

Sensei Perfuforum

Re:

Post28 stycznia 2015, 21:51 - Śr

nowy48 napisał(a):Większość flakonow od Kleinawygladem zwraca uwagę konsumentów. Każda euphoria- damska czy męska obsesje czy beauty nie wyglądają najgorzej. Są esteci którzy cieszą oko z dystansu a są tacy który lubią dotykać. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wyglądem bym się nie sugerowal. ;)

Oby atrakcyjny wygląd flakonu Reveal Men przełożył się na jakość płynu w jego wnętrzu ;) .

Cookie13

Sensei Perfuforum

Re:

Post29 stycznia 2015, 18:18 - Cz

nowy48 napisał(a):Większość flakonow od Kleina wygladem zwraca uwagę konsumentów. Każda euphoria- damska czy męska obsesje czy beauty nie wyglądają najgorzej. Są esteci którzy cieszą oko z dystansu a są tacy który lubią dotykać. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wyglądem bym się nie sugerowal. ;)

Ale także - powiedzmy sobie szczerze - w przypadku większości zapachów sygnowanych nazwą amerykańskiego projektanta, flakon stanowi ich jedyny atut ;) .

CocoBuzz

Aktywny forumowicz

Post30 stycznia 2015, 14:04 - Pt

Dziś w sephorze obejrzałem najnowszy twór CK :) Generalnie flakon wygląda całkiem całkiem. Porównania do gucciego niestety trzeba odrzucić :) Przekrój (patrząc z góry) nie jest kwadratowy tylko powiedzmy są ta dwa przecinające się łuki (coś takiego mniej więcej). Sam korek prezentuje się w miarę ładnie (plastik imitujący metal) i niestety zbiera odciski na potęgę! Miło że jest czymś w środku dociążony więc nie sprawia wrażenia kompletnej tandety.
Sam zapach czterech liter nie urywa. Ot taka kolejna pozycja w mainstreamie która może się podobać. Perfumaniaków na pewno nie powali na kolana.
Robin Hood!
Aktualne samplowanie:
Amouage Myths
PATCHULY BOHEME
PdM GODOLPHIN
MFK Pluriel Masculin

Cookie13

Sensei Perfuforum

Post30 stycznia 2015, 15:00 - Pt

CocoBuzz napisał(a):Dziś w sephorze obejrzałem najnowszy twór CK :) Generalnie flakon wygląda całkiem całkiem. Porównania do gucciego niestety trzeba odrzucić :) Przekrój (patrząc z góry) nie jest kwadratowy tylko powiedzmy są ta dwa przecinające się łuki (coś takiego mniej więcej). Sam korek prezentuje się w miarę ładnie (plastik imitujący metal) i niestety zbiera odciski na potęgę! Miło że jest czymś w środku dociążony więc nie sprawia wrażenia kompletnej tandety.
Sam zapach czterech liter nie urywa. Ot taka kolejna pozycja w mainstreamie która może się podobać. Perfumaniaków na pewno nie powali na kolana.

No proszę, a miał być dostępny dopiero w lutym.
Następna strona

Powrót do Perfumy męskie