Teraz jest 14 lipca 2020, 17:37 - Wt

• Reklama

Dolce & Gabbana - Pour Homme Intenso

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Dolce&Gabbana - Pour Homme Intenso

1 - Bardzo słaby (DNO)
1
2%
2 - Słaby
4
7%
3 - Przeciętny
10
17%
4 - Dobry
16
28%
5 - Bardzo dobry
22
38%
6 - Genialny
5
9%

Liczba głosów : 58

• Autor
  • Wiadomość

Embe

Forumowicz

Re: Dolce & Gabbana - Pour Homme Intenso

Post21 grudnia 2018, 21:45 - Pt

Wiele razy podchodziłem do Intenso i nie zaiskrzyło. Nie wziąłem nawet flakonu jak była duża promocja :D

Dla mnie Intenso to mix głównych wątków DG pour homme i CK Eternity na syntetyczno-drzewnej bazie. Dla mnie oba te pachnidła są świetne osobno, ale ich suma nie daje nowej lepszej jakości.

Pod względem trwałości też te perfumy mnie nie zachwyciły. Niby to głośne EDP, a cztery godziny i już najważniejsze zostało powiedziane - siedzimy w bazie.

DG pour homme było pierwszym objawieniem mego nieobytego nosa z światem dobrych perfum. Dzięki nim siedzę na tym forum, piszę dyrdymały i wydaję pieniądze na niepotrzebne flakony.

Intenso nigdy by mnie na pokuszenie nie zwiodło.

szok

Forumowicz

Post04 lutego 2019, 09:42 - Pn

Dzisiaj zakupiłem 125 ml w super cenie i jest to jeden z najbardziej świadomych zakupów, jakie popełniłem. Tytoń tutaj podany jest wprost idealnie i przewiduje, że cały przyszły tydzień będę pachnieć tylko D&G.

Mikâil

Forumowicz

Post04 lutego 2019, 17:51 - Pn

Ja zamówiłem wczoraj :) Intenso na nadgarstku miałem chyba z 1 raz po premierze ale znam i lubię klasyczną wesję, więc liczę że się nie zawiodę :D
Kod: Zaznacz cały

borysbrzytwa

Aktywny forumowicz

Post14 lutego 2019, 10:55 - Cz

Dokładnie 4 lata potrzebowałem aby zużyć swój 40ml flakon. I nie żałuję. Nawet żal się zrobił że trzeba zakończyć rozdział z ciekawym tytoniowcem. Bardzo bezpieczny zapach, nie narzucający się zbyt intensywnie a jednocześnie solidnie projektujący. Spokojnie po 8h jeszcze wyczuwałem zapach. Intenso nie pachniało sztucznością i był moim pierwszym pozytywnym zaskoczeniem w tej marce. Niestety inne tytuły od D&G już tak dobrze nie brzmiały i pozostanę w miłych wspomnieniach z Intenso :) Solidna "piątka" ode mnie.

Mikâil

Forumowicz

Post14 lutego 2019, 11:52 - Cz

Ja mam go od tygodnia i uważam, że to solidna, casualowa pozycja z akordem luksusowego mydełka. Zapach z rodzaju, chce pachnieć czysto, przyjemnie i drogo. Ma w sobie trochę włoskiego sznytu. Małe szanse na negatywne opinie otoczenia. Jakość składników jest na zadowalającym poziomie, nie czuć taniochy. Moja ocena to 5 ;)

Fox

Forumowicz

Dolce & Gabbana - Pour Homme Intenso

Post14 lutego 2019, 12:39 - Cz

A jak odniesiesz Intenso do klasycznego Pour Homme?

Mikâil

Forumowicz

Post14 lutego 2019, 13:40 - Cz

Intenso ma podobne akordy do Pour Homme, przy czym jest trochę słodsze. Parametry na podobnym poziomie.
Gdybym miał je jakoś sklasyfikować, to powiedzmy, że tak:

Upalne dni: Pour Homme
Umiarkowane i chłodniejsze dni: Intenso
Formalne okazje: Pour Homme
Mniej formalne okazje: Intenso
Komplementy od kobiet: Intenso

Jeżeli miałbym dylemat który wybrać, to zasugerowałbym się ceną i wybrał tańszy, bo oba to bardzo dobre pachnidła.

igrek

Forumowicz

Post02 marca 2019, 19:37 - So

Dostałem te perfumy w prezencie, bo "kiedyś w perfumerii wąchałeś i ci się podobały". Batch code wskazuje na styczeń 2015 roku.

Parametry na mojej skórze niezbyt satysfakcjonujące - po 3 godzinach od aplikacji na szyi praktycznie go na sobie nie czuję (aczkolwiek na nadgarstku po 4 godzinach jest jeszcze wyczuwalny), a szkoda, ponieważ sama kompozycja jest wręcz OBŁĘDNA. Nigdy się nie spodziewałem, że połączenie mydła z sianem może pachnieć tak pobudzająco, świeżo i... seksownie. Klasycznego Pour Homme nie znam. Jak na mój nos, zapach jest dość linearny, nie czuję specjalnej różnicy między otwarciem, a kolejnymi fazami, natomiast nie postrzegam tego jako wadę.

Mimo iż w moim odczuciu nie jest to ciepły zapach, wybieram go raczej na chłodniejsze dni. Świetnie sprawuje się jako zapach wieczorowy.
KUPIĘ ODLEWKI: Amouage Lyric Man, Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Homme, Ralph Lauren Polo Black
SPRZEDAM: Cartier Roadster, Versace Blue Jeans, Versace Dreamer

Wakabaya

Aktywny forumowicz

Post01 maja 2019, 21:51 - Śr

Zostałem kiedyś "uraczony" samplem tego "perfuma". Tytoniu tam nie wyczuwałem, natomiast syntetyki aż za bardzo.

Johnay

Forumowicz

Post29 maja 2020, 12:52 - Pt

Odbieram ten zapach jako nowocześniejszą, wygładzoną i przyjemniejszą w odbiorze wersję Dreamera od Versace. Przyjemnie, mydlanie, tytoniowo i ziołowo. Fajne to i na swój sposób "inne" w dobie ambroksanowych i słodkich perfum :)

everlasting

Aktywny forumowicz

Post29 maja 2020, 13:17 - Pt

Dolce Gabbana Pour Homme Intenso to dla mnie takie przyjemne mydlane sianko :) .
STRAGAN:
YSL Y Live
TOM FORD FOR MEN EXTREME
viewtopic.php?f=52&t=30715

Sardame

Post30 maja 2020, 11:37 - So

everlasting napisał(a):Dolce Gabbana Pour Homme Intenso to dla mnie takie przyjemne mydlane sianko :) .

Mam takie same odczucia. Cała kompozycja - jakby złączyć te wszystkie nuty ma coś z takiej cierpko-słodkiej wiśni - mimo, że jej samej w składzie nie ma. Może to właśnie sianko i tytoń wywołują u mnie takie odczucia. Bez względu na to czy to kultowy pour homme czy intenso to i tak mam do DG PH specjalny sentyment i choć nie nałożyłbym ich w słoneczny lipcowy dzień, to czuję w nich właśnie słoneczną, upalną Italięa może bardziej ciepły wieczór na sycylijskiej Ortigii
Poprzednia strona

Powrót do Perfumy męskie