Teraz jest 29 października 2020, 16:58 - Cz

• Reklama

Dolce & Gabbana - Pour Homme Intenso

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Dolce&Gabbana - Pour Homme Intenso

1 - Bardzo słaby (DNO)
1
2%
2 - Słaby
4
7%
3 - Przeciętny
10
17%
4 - Dobry
17
29%
5 - Bardzo dobry
22
37%
6 - Genialny
5
8%

Liczba głosów : 59

• Autor
  • Wiadomość

Kremik13

Forumowicz

Dolce & Gabbana - Pour Homme Intenso

Post25 stycznia 2015, 19:58 - N

Oto nowość od D&G, która jak zwykle zapowiadała się ciekawie, a wyszło, delikatnie mówiąc, marnie. Kilka dni temu czekając na kogoś w centrum handlowym zahaczyłem o Sephorę. Szybki psik na bloterek i nie było najlepiej, lecz już musiałem iść więc nie miałem czasu na dokładne przeanalizowanie. Dzisiaj znów odwiedziłem Sephorę z góry ustalonym celem przetestowania Intenso. Tym razem wybrałem test nadgarstkowy, co było wielkim błędem. Co chwilę sprawdzałem czy aby z brzydkiego (bardzo brzydkiego) kaczątka nie rozwinął się łabędź, lecz niestety po 15 minutach nie dałem rady i musiałem polecieć zmyć to cholerstwo z siebie. Podsumowując jest to moim zdaniem jest to dosyć syntetyczny i w dodatku bardzo słaby zapach nawet jak na Dolce&Gabbana. Jak już będzie ankieta to dostanie ode mnie ocenę 2.

Obrazek
Ostatnio edytowano 17 maja 2016, 19:10 - Wt przez Kremik13, łącznie edytowano 2 razy
http://www.fragrantica.com/member/808290/#

Top Designer: 2. Gucci Pour Homme II 2.VC&A Midnight in Paris EDT 3. Lalique White
Top Niche: 1. Montale Red Vetyver 2. Nasomatto Black Afgano 3. Amouage Reflection Man

Gustaw1

Aktywny forumowicz

Re: Dolce&Gabbana - Pour Homme Intenso

Post25 stycznia 2015, 20:18 - N

Też testowałem. Czułem bardzo duże podobieństwo do YSL L'Homme Parfum Intense. Dla mnie zapach "ciężki".

Arvanity

Aktywny forumowicz

Post25 stycznia 2015, 20:34 - N

Po pierwszych testach mogę stwierdzić, iż początek przypomina mi plastikową pomarańczę rodem z Bleu de Chanel. Dalej również nie należy spodziewać się cudów.

Ofis

Bardzo aktywny forumowicz

Post25 stycznia 2015, 21:24 - N

Też wyczułem coś plaskitowego... pierwszxe wrażenie na nie (bloterowo) :|
Sprzedaż/wymiana: viewtopic.php?f=52&t=7756

Artplum

Sensei Perfuforum

• Ostrzeżenia: 3

Post04 lutego 2015, 22:25 - Śr

Dzisiaj miałem okazję psiknąć sobie na nadgarstek PHI.
Jak dla mnie, to sporo sztucznego piżma, trochę nut zielonych i wodnych, na szczęście podrasowanych czymś nieco cięższym i bardziej pikantnym (jakieś drewno? tytoń? jakaś żywica?), co trudno mi określić, bo to tzw test w przelocie :)
Czuć go było dość wyraźnie, natomiast znikł ze skóry dość szybko. Ale nie feruję wyroków - łaziłem po galerii, przymierzałem ciuchy, myłem ręce - miał prawo szybko zniknąć.
Z czymś mi się kojarzy, ale nie bardzo wiem, z czym.
Tragedii nie ma, ale nie zachwyca.
Moja przyjaciółka stwierdziła, że całkiem ładny i przyjemny, taki inny od tych róznych moich dziwadeł. Może więc podobać się KOBIETĄ ;)
Jedna jaskółka nie czyni wiosny, a jeden test nie upoważnia do oceny. Tak na szybko, to wydaje mi się dość przeciętnym mainstreamowym pachnidłem, obliczonym na podobanie się jak największej liczbie potencjalnych nosicieli, ale testy z pewnością powtórzę
Artur

ale jedziesz!

Post10 lutego 2015, 23:29 - Wt

Marny, nudny syntetyk.

Marka Dolce&Gabbana dołącza do mojej niechlubnej listy tych, na które nawet szkoda nadgarstków by się nimi pryskać.

Jakie kurna Intenso? Jaki kurna czarny flakon? Żarty w żywe oczy. Gardzę takim "perfumiarstwem".

kubanczyk

Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Post10 lutego 2015, 23:52 - Wt

Też jestem bardzo na nie, nawet nie zapał mi w pamięć. Bardzo nijako
viewtopic.php?f=52&t=31496- Wiele ciekawych flakonów niszowych i mainstreamowych !

ale jedziesz!

Post10 lutego 2015, 23:57 - Wt

kubanczyk napisał(a):nawet nie zapadł mi w pamięć

dla mnie to największa wada perfum...

Jak coś śmierdzi, zajeżdża i cuchnie zaszczanym, spleśniałym martwym kotem to jaram się jak greckie pochodnie.
A jak coś prezentuje artystycznie gorszy poziom niż mój odświeżacz do kibla, to pluję na to, gardzę i tłukę testery w perfumeriach.

Arvanity

Aktywny forumowicz

Post11 lutego 2015, 00:48 - Śr

ale jedziesz! napisał(a):Marny, nudny syntetyk.

Marka Dolce&Gabbana dołącza do mojej niechlubnej listy tych, na które nawet szkoda nadgarstków by się nimi pryskać.

Jakie kurna Intenso? Jaki kurna czarny flakon? Żarty w żywe oczy. Gardzę takim "perfumiarstwem".

Prawie pełna zgoda, bowiem z tych D&G, które próbowałem, tylko the one gentleman prezentowal się bardzo pozytywnie

Artplum

Sensei Perfuforum

• Ostrzeżenia: 3

Post11 lutego 2015, 13:04 - Śr

ale jedziesz! napisał(a):Marka Dolce&Gabbana dołącza do mojej niechlubnej listy tych, na które nawet szkoda nadgarstków by się nimi pryskać.

Nie lubię duetu panów D&G. Taki nienowoczesny jestem, że nie lubię i już.
Ale na perfumy staram się patrzeć bez uprzedzeń i każde dzieło oceniać indywidualnie.
Tutaj "dzieło" to określenie na wyrost ;)
Artur

pknbgr

Ultra Perfumaniak

Post02 marca 2015, 17:54 - Pn

Okropieństwo. Schlastałem się całą próbką i to był błąd. Mam ochotę zmyć z siebie tę wodę. Do bólu syntetyczny. Nie cierpię takich zapachów.

artik17

Forumowicz

Post02 września 2015, 18:26 - Śr

Podobne to to jest do wersji pierwotnej Dolce&Gabbana Pour Homme, tylko bardziej mocniejsze ale to w końcu intenso, zapach nie powalił mnie na kolana, ciekawszą weselszą (zapewne dzięki cytusom )opcją jest pierwotna odsłona :D

wahoo

Perfumaniak

Post03 września 2015, 14:37 - Cz

Niesamowite, komentarze praktycznie tylko negatywne, a 2/3 głosów na bdb/genialny. Drodzy wielbiciele Intenso, może napiszecie co Was w tym zapachu tak urzekło? :) Ja, mimo szczerych chęci i parokrotnego podejścia do tych perfum, nie jestem w stanie dać więcej jak 3. Za sztuczną i mało ciekawą kompozycję, za zbyt mało intensywne "intenso", za schrzanienie zapachu, który miał naprawdę potencjał.

JKJ

Aktywny forumowicz

Post03 września 2015, 20:38 - Cz

Mam małą odlewkę dzięki uprzejmości szwagra i cóż 2 czy 3 razy skusiłem się na globalne użycie pewne jest jedno za tą kasę którą trzeba wydać jest mnóstwo lepszych pachnideł. W moim przypadku projekcja bardzo dobra a trwałość ogromna 10-12h były ze mną szkoda tylko że zapach średni.

kabat

Post13 października 2015, 13:14 - Wt

Mam próbkę i na tym się skończy.
Tak naprawdę ani to ładne, ani intensywne, ani też przełomowe. Wygląda jakby panowie D&G wzięli cząstkę Pour Homme, dodali kilka nut zapachowych i liczyli na podreperowanie sprzedaży. A nazywanie czegoś takiego "INTENSO" to też kupa śmichu :roll:
Lecimy. Tutaj.

Enkidiusz

Post28 listopada 2015, 23:58 - So

Mi się bardzo podoba :) Posiadam i używam często :)
As i walk through the valley...

MHW

Post28 stycznia 2016, 12:55 - Cz

Projektuje to jak szalone. Jest mdło, ale ładnie. Tyle słowem wstępu.
Kocham Perfuforum!

paradox

Forumowicz

Post28 stycznia 2016, 17:44 - Cz

Intenso jest bardzo podobny do klasycznego Pour Homme, tylko mocniejszy, bardziej intensywny (z resztą jak sama nazwa wskazuje :) ), jeśli ktoś lubi Dolce&Gabbana Pour Homme, polubi też Intenso. Nie jest to zapach lekki i świeży, raczej specyficzny, napewno nie dla każdego (co widać po opiniach), podobnie jak w D&G Pour Homme na otwarciu czuć w nim tą samą proszkowo-mydlaną nutę, pachnie jak świeża, wyprana koszula, dopiero co wyjęta z pralki, jak szare mydło, przez to wydaje się być trochę syntetyczny, osobiście mi to nie przeszkadza. Po jakimś czasie syntetyczność znika i robi się naprawdę ciekawie. Zaczynam czuć tu suche siano, nuty drzewne i tytoń. Sam zapach jako całokształt kojarzy mi się z prowincją, z wyjazdem na wieś, gdzie na polu leżą duże stogi siana, a obok na wietrze kołysze się pszenica. Intenso to zapach niepowtarzalny i oryginalny, nie znam zapachu (oczywiście oprócz D&G Pour Homme) który chociażby w jakimś stopniu podobny był do Intenso. Kobiety dobrze na niego reagują, koleżanki (25-30lat) z pracy jednogłośnie powiedziały że zapach jest seksowny, ale nienachalny , męski, ciepły i czułyby się raczej bezpiecznie przy facecie odzianym w ten zapach. Intenso pachnie po prostu jak świeżo wykąpany facet, ubrany w śnieżnobiałą, świeżo wypraną koszulę, spacerujący po wiejskiej łące. Moja ocena 4+

MHW

Post28 stycznia 2016, 20:28 - Cz

Na mnie niestety posiedział 3 godzinki i znikł. Ciut mało. Przez ten czas mocno projektował, co mi się podobało. Klasyk mi się podoba, tu jednak są spore różnice względem niego, przynajmniej przez pierwszą godzinę, później robi się podobnie. Z tym, że tutaj jest mniej proszkowo, detergentowo. Ogólnie to przyjemny zapach, ma w sobie coś, co mi się w nim podoba.
Zastanawiam się jednak mimo wszystko nad całym flakonem.

Czy tester ma korek?
Kocham Perfuforum!

paradox

Forumowicz

Post28 stycznia 2016, 21:38 - Cz

MHW napisał(a):Na mnie niestety posiedział 3 godzinki i znikł. Ciut mało. Czy tester ma korek?

Oj to coś kiepsko się na Tobie trzymał, może to kwestia skóry? Bowiem na mnie siedział grubo ponad 6 godzin, a skórę mam raczej kapryśną jeśli chodzi o zapachy. Tester ma korek :)
Następna strona

Powrót do Perfumy męskie