Teraz jest 22 października 2020, 01:39 - Cz

• Reklama

Hugo Boss - Boss Aqua Elements

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Hugo Boss - Boss Aqua Elements (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
3
50%
5 - Bardzo dobry
2
33%
6 - Genialny
1
17%

Liczba głosów : 6

• Autor
  • Wiadomość

whitewolf

Hugo Boss - Boss Aqua Elements

Post22 sierpnia 2011, 17:37 - Pn

Hej,
Wiem, ze ta marka nie cieszy się popularnością tutaj, ale kupiłem kiedyś i jestem w trakcie testów . na jednym nadgarstku Chanel Allure homme sport a na drugim Boss. Niby lekki i świeży ale fajnie się rozwija na skórze i daje radę. Wg. mnie długo trzyma. Macie jakieś doswiadczenie z tym zapachem?

j2k

Forumowicz

Re: Boss Aqua Elements

Post22 sierpnia 2011, 17:38 - Pn

Ja mam doswiadczenie z Elementsem ale nie w wersji Aqua. Prawde mowiac, tez mnie swego czasu ciekawily...Ja tez naleze do tej grupy osob co nie przepadaja za Bossem, CK, Lacoste itp :) Nie mniej jednak Elements Aqua jesli ma cos wspolnego ze zwykla wersja to ciekawa pozycja moze byc :D

whitewolf

Post22 sierpnia 2011, 17:38 - Pn

Moim zdaniem chyba jedne z ciekawszych zapachów Bossa, już wycofane z produkcji, ale aqua wciąz mozna gdzieś kupic.

j2k

Forumowicz

Post22 sierpnia 2011, 17:41 - Pn

Elementsy swego czasu byly w Rossmanie przed gwiazdka za 75pln/50ml - niezly deal:) Zapach kompletnie nieznany co oczywiscie idzie na plus, ale tez mysle ze ciekawy, klasyczny. Aqua mam nadzieje kiedys sprawdzic...

bobi5445

Forumowicz

Post15 czerwca 2012, 16:41 - Pt

Jeśli chodzi o świeże zapachy na lato , absolutnie Genialny w swojej odsłonie. Bije na głowę nawet te niszowe zapachy. Używam od 1999 roku. Dałem oczywiście 6.

buk

Post15 czerwca 2012, 19:12 - Pt

bobi5445 napisał(a):Jeśli chodzi o świeże zapachy na lato , absolutnie Genialny w swojej odsłonie. Bije na głowę nawet te niszowe zapachy. Używam od 1999 roku. Dałem oczywiście 6.

Nie nadużywasz słowa "genialny"? I czy nie rzucasz słów na wiatr tak gładko i lekko deprecjonując "niszę". W niszy, jak i w massmarkecie, jest mnóstwo zapachów o radykalnie róznej charakterystyce, a ty bardzo swobodnie je zepchnąłeś z pola widzenia. Nie znam tego Bossa, ale zwracam uwagę na twą "metodologię" - de facto nie pisząc nic o samym zapachu nazywasz go genialnym (wedle jakich kryteriów? dlaczego? w oparciu o co?). Sugeruję większą precyzję słowa, a zarazem powściągliwosć w ferowaniu tak radykalnych i jednoznacznych sądów, bo z tego co widzę, robisz to nie pierwszy raz. Udowodnij nam, że coś jest genialne.

Pokój i Dobro. 8-)

Andres Iniesta

Aktywny forumowicz

Post15 czerwca 2012, 20:46 - Pt

To pojechałeś nowego kolegę ;) Teraz się speszy i nic nie napisze. Tak na poważnie, to Whitewolf jak zakładasz temat to wrzuć chociaż zdjęcie, bardzo łatwo się to robi. Oczywiście przychylam się do doświadczonego przedmówcy, że napisanie 2 zdań to trochę mało, na pewno masz coś więcej do powiedzenia o tym zapachu. Wszystkie Wasze wypowiedzi wyglądają jak gotowe komentarze z allegro - polecam tego allegrowicza, wszystko super, daję pozytyw ....

Mój znajomy kupił te perfumy gdzieś koło 2006 roku i powiem, że nawet mi się podobały, choć ja byłem wtedy opętany przez Hugo Boss "Hugo" i Cool Water :lol: . Nie przypomnę sobie dokładnie zapachu, na pewno nazwa może Was zmylić, bo nie ma nic wspólnego z Aqua di Gio i ogólnie tym wszystkim, co dziś byśmy określili za zapachy wodne. Tak samo kolor jasno niebieski flakonu nijak nie oddaje zapachu, który kojarzę jako bardziej "zielony" ale bez przegięć. Widzę, że ciągle go można dostać za jakieś 160 zł za 100 ml. W sumie to mi wbiliście klina, bo lubię wracać do wspomnień zapachowych ... pytanie czy się nie rozczaruję .... kurcze gdybym miał taki luz do kupowania jak Roq to bym zamówił :D ....

bobi5445

Forumowicz

Post16 czerwca 2012, 12:52 - So

Nie muszę nic udowadniać , najważniejsze że mi się podoba i ja go tak odbieram :D Pozdrawiam

buk

Post16 czerwca 2012, 12:54 - So

bobi5445 napisał(a):Nie muszę nic udowadniać , najważniejsze że mi się podoba i ja go tak odbieram :D Pozdrawiam

Aha, dzięki. To wszystko wyjaśnia. :roll:

Polecam tego allegrowicza!!!!!111

bobi5445

Forumowicz

Post16 czerwca 2012, 13:24 - So

Cieszę się że Tobie to wszystko wyjaśnia :D Pozdrawiam

buk

Post16 czerwca 2012, 13:31 - So

bobi5445 napisał(a):Cieszę się że Tobie to wszystko wyjaśnia :D Pozdrawiam

A tak na poważnie - zamierzasz w ten sposób uczestniczyć w życiu forum? Czyli "genialny zapach, polecam!!!11", czy pokusisz sie o minimum merytoryki i logicznej argumentacji? Bo wiesz, moze zauważyłeś, że staramy się tu rozmawiać o rzeczywistości, nie ograniczamy się tylko do odczuć nie popartych w żaden sposób.

kamolskee

Perfumaniak

Post16 czerwca 2012, 13:53 - So

buk: jak ktoś ma ochotę napisać tylko "fajne!", albo "takie sobie, nie polecam" - to jego sprawa i sam sobie wystawia opinię. Nie narzucałbym nikomu, w jaki sposób ma pisać. To już powoli zakrawa na taki obrazek:

- Ej, co to jest, Iphone 4s ?
- Tak, fajny, nie ?
- Eeee... szkoda kasy na coś takiego
(odchodzi...)
- Tej, czekaj, jak to szkoda kasy? Nie pójdziesz, dopóki nie podasz konkretnych argumentów..
- O co Ci chodzi? Wg mnie beznadzieja
- Argumenty!!!!!! (czerwony)
- Za drogi, mój galaxy s2 dłużej trzyma na baterii i ma lepszy ekran
- No ok (mniej czerwony), teraz już możesz iść. A ja uważam, że Twój pieprzony, plastykowy... (....)
Bentley inaczej niż w motoryzacji, zaskakuje mnie pozytywnie nie tylko jakością, ale też ceną :)

buk

Post16 czerwca 2012, 13:58 - So

Kamolskee, niby masz rację, ale uważam, że dyskutujac na poziomie kolegi bobi forum straci rację bytu. Wówczas mozemy zamiast dyskusji zrobić zestaw ankiet z ocenami 1 oraz 6. Będzie wyraziście i skrajnie subiektywnie. Kurczę, to forum z inteligentnymi uczestnikami :), którzy potrafią o zapachach rozmawiać. Nie sprowadzajmy go do poziomu komentarzy na onecie, czy ocen zapachów na stronach perfumerii internetowych: "genialnie pachnie na moim miśku!!1 vs. "okropnie śmierdzi dziadem"...

Cookie13

Sensei Perfuforum

Post16 czerwca 2012, 14:01 - So

^ Uderzyłeś w samo sedno. Forum na którym jesteśmy, stało na solidnych merytorycznych fundamentach, i to w głównej mierze stanowiło o jego wyjątkowości na internetowym firmamencie.

kamolskee

Perfumaniak

Post16 czerwca 2012, 14:38 - So

Tak, racja. Tylko nie ma potrzeby kogokolwiek pouczać wg mnie. Ja bym po prostu odpisał komuś takiemu: "A możesz to uargumentować?".
Bentley inaczej niż w motoryzacji, zaskakuje mnie pozytywnie nie tylko jakością, ale też ceną :)

buk

Post16 czerwca 2012, 14:44 - So

kamolskee napisał(a):Tak, racja. Tylko nie ma potrzeby kogokolwiek pouczać wg mnie. Ja bym po prostu odpisał komuś takiemu: "A możesz to uargumentować?".

Tak też zrobiłem. A napisałem więcej, bo dopuszczam myśl, ż być moze nie wszyscy łapią "charakter" tego forum.

pknbgr

Ultra Perfumaniak

Post16 czerwca 2012, 14:48 - So

bobi5445 napisał(a):Nie muszę nic udowadniać , najważniejsze że mi się podoba i ja go tak odbieram :D Pozdrawiam

Idąc dalej tym tokiem myślenia można tak każdą wodę ocenić:
"Podoba mi się ten nowy Boss Bottled Sport. Daję 6 w ankiecie."
"Ale jak to?! Gucci Guilty to dno?! No przecież go lubię, a że to Gucci to daję 6. Ba! Nawet 7".
Ludzie, trzymajcie jakiś poziom i nie róbmy z naszego forum KWC.

kamolskee

Perfumaniak

Post16 czerwca 2012, 14:53 - So

pknbgr: mój kumpel, o którym wspominałem przy okazji wizyty w S. mówi, że uwielbia Adidasa Active Bosies i Bossa Szarego. Bo jest w jego typie. Nie potrafi tego inaczej uargumentować, jak tylko "to jest to czego szukam! Nie za ostry, nie za słaby, świeży". Być może, że takie osoby nigdy nie trafią na to forum, bo się perfumami nie interesują na co dzień na tyle, aby o nich czytać/pisać. Ale do tej pory myślę nie ma tutaj obowiązku pisania. A jak ktoś już coś napisze, nawet zdawkowe "podoba mi się" nic nie wnoszące do dyskusji, myślę - że takich postów będzie kilka i szybko zostaną niezauważone, a w statystykach przybędzie kolejnego zadowolonego lub nie.

pknbgr

Ultra Perfumaniak

Post16 czerwca 2012, 14:59 - So

Może zginie, może nie. Wchodząc na KWC co druga opinia jest o miśkach, ślicznościach i cudeńkach. Żadnej konkretnej argumentacji. U nas na razie jest mało użytkowników, ale w miarę rozrastania się forum ich przybędzie i powyższych opinii również. Lepiej teraz reagować nim będzie za późno.

aleksander

Super Perfumaniak

Post16 czerwca 2012, 18:57 - So

Mój kumpel miał dwa razy ten zapach.
Stosował bardzo umiarkowane ilości.
Jak pachnie? Nie wiem. Nigdy nic nie czułem.
Następna strona

Powrót do Perfumy męskie