Teraz jest 14 grudnia 2018, 16:45 - Pt

• Reklama

Calvin Klein - CK One Shock

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Calvin Klein - CK One Shock (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
4
4%
3 - Przeciętny
17
16%
4 - Dobry
34
33%
5 - Bardzo dobry
43
41%
6 - Genialny
6
6%

Liczba głosów : 104

• Autor
  • Wiadomość

kamolskee

Bardzo aktywny forumowicz

Calvin Klein - CK One Shock

Post08 października 2011, 20:56 - So

Dzisiaj doznałem lekkiego szoku w S. - patrzę: nowość od CK. Co widzę? 145 zł za 50 ml, 199 zł za 100 ml. Spróbowałem i ... szok: fajne otwarcie, słodkie, nie duszące, coś czego aktualnie szukam... mix pomarańczy i czekolady i jakichś jeszcze owoców. Trochę kojarzy mi się z Salvatore Ferragamo Black, Faranheit Absolute (słodka nuta) oraz z Guerlain l'instant (czekolada i cytrusy). Trwałość na mnie jakaś taka średnia (po 4h czuję przy skórze), ale to może być złudne, bo np. na NMP oceniono trwałość jako bdb oraz - pryskałem się jeszcze CH 212 VIP (w tej samej perfumerii) ;)

Martwi mnie tylko fakt, że przez tak niską cenę za moment zapach będzie czuć wszędzie / na każdym :)
Ostatnio edytowano 08 października 2011, 21:07 - So przez kamolskee, łącznie edytowano 1 raz
Bentley inaczej niż w motoryzacji, zaskakuje mnie pozytywnie nie tylko jakością, ale też ceną :)

Biral

Perfumaniak

Re: Calvin Klein CK One Shock

Post08 października 2011, 21:06 - So

Rzeczywiście ciekawe, ale już sobie wyobrażam, że pachną nimi wszyscy. Na pewno będzie hitem.

pirath

Super Perfumaniak

Post08 października 2011, 21:08 - So

shock jest świetny.... może zabrzmieć to jak herezja albo pomyślicie, że postradałem zmysły, ale pachnie równie dobrze jak nisza...
autentycznie nie wierzę że to CK! za dobra kompozycja... czyli będzie się słabo sprzedawać, co mnie cieszy :twisted:

kamolskee

Post08 października 2011, 21:16 - So

pirath: :lol: :lol: :shock: :lol: :lol: No nie poznaję Ciebie, że takie słodziaki Ci się podobają :) No to czekam na recenzję. Zapach chyba sobie jutro kupię w stacjonarce i poproszę przy okazji o kilka próbek, bo to będzie święto dla perfumerii, że kamolskee kupuje u nich 50-tke, a nie tylko psika sobie tu i tam i tyle go widać ;) Miałem nic nie kupować, ale tak atrakcyjna cena, że zrobię wyjątek.
Bentley inaczej niż w motoryzacji, zaskakuje mnie pozytywnie nie tylko jakością, ale też ceną :)

LOL

Forumowicz

Post08 października 2011, 21:18 - So

Jak bardzo nie przypomina klasycznego uniseksowego CK One, który wg mnie jest syntetyczny 'na maksa'?
Pusto.

kamolskee

Post08 października 2011, 21:31 - So

Może i jest syntetyczny, bo skąd tak niska cena... ale ja tego nie wyczuwam (pewnie się nie znam).

Tu jest dość obszerna recenzja: http://ismellthereforeiam.blogspot.com/ ... r-him.html

Bendigo

Post08 października 2011, 21:35 - So

Ja też się zdziwiłem, gdy powąchałem One Shock - doznanie jak najbardziej pozytywne. Jeśli trwałość będzie równie dobra, to będzie to hit. Do tej pory unikałem CK jak ognia, a tu takie miłe zaskoczenie.

LOL

Forumowicz

Post08 października 2011, 21:36 - So

Red Bull accord !! Uwielbiam zapach Red Bulla, muszę sprawdzic to cudo!
Pusto.

belor

Post08 października 2011, 21:39 - So

W sumie to bardzo dobrze, że kolejna marka massmarketowa wydaje dobre perfumy, obok gniotów dla mas. Po Moschino, Loewe, Dior (Aqua) teraz CK. Oby tak dalej.

pirath

Super Perfumaniak

Post08 października 2011, 21:41 - So

nie zapomnij o CH i D2... ;)

belor

Post08 października 2011, 21:43 - So

pirath napisał(a):nie zapomnij o CH i D2... ;)

O, właśnie jeszcze to (nie wąchałem ich pewnie temu pominąłem), tylko się cieszyć :)

RoQ

Super Perfumaniak

Post09 października 2011, 02:29 - N

pirath napisał(a):shock jest świetny.... może zabrzmieć to jak herezja albo pomyślicie, że postradałem zmysły, ale pachnie równie dobrze jak nisza...
autentycznie nie wierzę że to CK! za dobra kompozycja... czyli będzie się słabo sprzedawać, co mnie cieszy :twisted:

viewtopic.php?f=42&t=807&hilit=shock&start=0

A jednak czasem warto uwierzyć...

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

RoQ

Super Perfumaniak

Re: Calvin Klein - CK One Shock

Post24 października 2011, 02:00 - Pn

Próbowałem wczoraj po raz drugi i dziwię się, że Wam, koneserom tak bardzo podoba się ten zapach.
Owszem, ma power, jak na CK, ale nie ma w nim niczego oryginalnego.
Ilekroć wącham nadgarstek, czuję, że to wszystko już było, choć nie w takim syntetycznym wydaniu.
Czy żeby stać się hitem, wystarczy, że zapach będzie mocny i zdecydowany, a przy tym niedrogi?
Świat się kończy :mrgreen:

pirath

Super Perfumaniak

Post24 października 2011, 08:38 - Pn

zapewne chodzi o tę nutę hmm jagód albo porzeczek? jest taka konkretna i pełna oraz sugestywna jak na CK.... i trwa całkiem długo...
to miła odmiana po banałach osnutych na wodzie i cytrusach i 30 sekundowych otwarciach...
dla mnie to shock :)

Scorrpion

Hiper Perfumaniak

Post24 listopada 2011, 22:27 - Cz

Wczoraj miałem okazje sprawdzić tego CK i przychylam się do większości opinii o nim.Na mnie zrobił spore wrażenie i jestem nim pozytywnie zaskoczony.Słodki,przyjemny dla nosa zapach.Dla mnie to trochę takie połączenia GIVENCHY Pi z Play Intense.Dla mnie kolejne,po MOSCHINO Forever,odkrycie tego roku.Wcześniej czy później pewnie trafi na moją półkę,zwłaszcza,że cena nie jest jakaś wygórowana,a i moc zapachu tez swoje robi.

Grzegorz

Super Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Post29 grudnia 2011, 17:13 - Cz

Po dzisiejszej aplikacji CK One Shok, wyraźnie wyczuwam w nim nuty tytoniu. Nie wiem trafnie, ale kojarzy mi się z T. Mugler Amen Pure Havane. Jutro może zrobię test korespondencyjny w celu potwierdzenia lub obalenia tego odczucia.

HMR

Aktywny forumowicz

Post08 stycznia 2012, 21:35 - N

Po około 9 godzinach od aplikacji nadal wyczuwalny :shock: Za trwałość należy się ogromny plus.
Jednak mimo wielu pozytywnych opinii mnie nie zachwycił tak jak tego po cichu oczekiwałem. Zdecydowanie za słodki.

Grzegorz

Super Perfumaniak

Post08 stycznia 2012, 22:08 - N

Na obecną porę roku i pogodę, rzekłbym, ze swoją delikatną słodkością - idealny. Nie jest to jednak typowy wysłodzony waniliowiec lub tonkowiec. Ktoś, kto jednak gustuje w wytrawnych zapachach na pewno nie będzie zauroczony.

PS. Jednak z T. Mugler Amen Pure Havane znacząco się rozmija i pierwsze moje skojarzenie było złudne.

hanka

Post08 stycznia 2012, 22:19 - N

Grzegorz napisał(a):Na obecną porę roku i pogodę, rzekłbym, ze swoją delikatną słodkością - idealny. Nie jest to jednak typowy wysłodzony waniliowiec lub tonkowiec. Ktoś, kto jednak gustuje w wytrawnych zapachach na pewno nie będzie zauroczony.

PS. Jednak z T. Mugler Amen Pure Havane znacząco się rozmija i pierwsze moje skojarzenie było złudne.

Shock i Mugler Havane? Nie grzesz Grzesiu. :)
Pozostań w pokoju a ruchy miej roztropne , aby uderzając się w łokieć nie trafić w to miejsce które czyni prąd.

Mam ciało osiemnastolatki.( Trzymam je w tapczanie).

Grzegorz

Super Perfumaniak

Post08 stycznia 2012, 22:39 - N

hanka napisał(a):Shock i Mugler Havane? Nie grzesz Grzesiu. :)

Abstrahując od nietrafionego skojarzenia, to szczerze powiedziawszy Havana nie zrobiła na mnie pozytywnego wrażenia, poza oczywiście trwałością. Sam sposób przedstawienia tytoniu nie odpowiada mi. Podobnie zresztą jak w Dreamerze Versace. Trudno... Nic na to nie poradzę. Za to w CK jest dla mnie bardziej do strawienia i powiem bez bicia - podoba mi się. Dobra trwałość, nie przesadzona projekcja, kompozycja ciekawa i niebanalna.
Następna strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie