Teraz jest 28 października 2020, 08:28 - Śr

• Reklama

Detaille - Miles

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Detaille - Miles (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
2
40%
4 - Dobry
1
20%
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
2
40%

Liczba głosów : 5

• Autor
  • Wiadomość

lukesho

Moderator

Detaille - Miles

Post09 września 2014, 17:46 - Wt

Miles marki Detaille to aromatyczno - owocowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są nuty owocowe, kocanka i suszone owoce; nutami serca są geranium, lima i petitgrain; nutami bazy są wanilia, biały miód i nuty drzewne.

Obrazek

Zapach słodki, z dominującymi nutami owocowymi i miodem. Miód nie jest przesłodzony, a zapach nie jest tak ciężki, jak się spodziewałem. Nie przypomina mi nic, co do tej pory miałem okazję poznać. Więcej skrobnę w przyszłości, po obszerniejszych testach, a tymczasem zapraszam posiadaczy do dzielenia się opiniami.

Johno

Perfumaniak

Re: Detaille - Miles

Post11 września 2014, 09:29 - Cz

Samo otwarcie można porównać do byredo pulp. Kompozycja szału nie robi, ale mamy tu dobra jakość składników a fanom owocowo-miodowych kompozycji powinien się spodobać.

Center

Bardzo aktywny forumowicz

Post11 września 2014, 19:03 - Cz

Nawet przyjemny początek ale po trzech godzinach żadnego śladu bo słodkościach...
Sprzedam Amouage ... Bracken ,MFK Xerjoff i inne, ...
http://perfuforum.pl/viewtopic.php?f=52&t=7709

lukesho

Moderator

Post24 września 2014, 19:32 - Śr

Nie znalazłem w nim żadnych punktów wspólnych z Byredo Pulp poza tym, że oba są owocowe. Miles jest intensywny niestety tylko na początku, po 2-3 godzinach osiada bliżej skóry. Czułem go do 4 godziny, potem tylko po wlepieniu łapy za ucho i powąchaniu jej - upewniałem się, że dalej tam jest. Mam nadzieję, że to wina zbyt niskiej temperatury i w wyższej zapach zyska w kwestii parametrów. Co zaś się tyczy kompozycji, jest to dość jednolita masa owocowo-miodowa, bez szarpnięć czy odważniejszych momentów. Nie urywa pewnych części ciała, z drugiej strony nie powinien zostać odebrany negatywnie.
Na chwilę obecną postawiłbym mu 4 w ankiecie. Gdyby parametry były lepsze, dałbym 5.

Powrót do Perfumy męskie