Teraz jest 28 października 2020, 07:02 - Śr

• Reklama

Didier Gaglewski - Cambouis

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Didier Gaglewski - Cambouis (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 0

• Autor
  • Wiadomość

tygrysektoria

Didier Gaglewski - Cambouis

Post14 sierpnia 2014, 17:58 - Cz

Co myslicie o tym zapachu?

http://gaglewski.com/Shop/en/for-him/28 ... -luxe.html

Sa jacys zwolennicy? Ja zaczalem od tej wersji de lux z "oliwiarka" i pompka, super to wyglada. Dzisiaj zamowilem 125ml uzupelnienia.

Zapach mocny, dosc konkretnie czuc garazem, jak ktos lubi akcenty motoryzacyjne to jest super. Trwalosc troche ponad srednia.

Moim zdaniem spoko mozna je nosic w ciagu dnia. Lubie je bo sa mega oryginalne, ciezko je z czymkolwiek porownac, nawet fragrantica nie pisze o nich..

Wybaczcie, ja nie umiem tak ladnie opisywac perfum jak niektorzy z was, moze sie naucze. Lubie je wahac i nosic:)

EDIT:

Na prosbe uzytkownika meister, dopisze pare slow:

Glowne noty (za strona internetowa): jalowiec, ekstrakt z brzozy, cydr, bazylia

Mi na pewno powiewa takim aromatem spalonej gumy, smaru- ciezko mi to okreslic..

Nie wiem czy mozna dostac je w Polsce, sam w Polsce nie mieszkam, zamawiam je od tego Pana ze strony.

Co do probek- mysle, ze jesli odezwiecie sie do niego jako forum to on bardzo chetnie wam wysle (moze jakies koszty przesylki trzeba pokryc), jest bardzo kontaktowy, chetnie odpowiada na e-maile (nie jest mowi po polsku, nazwisko moze was zmylic:) )

Jako ciekawostke dodam , ze pierwszy raz zdazylo mi sie dostac perfumy z bilecikiem na ktorym tworca osobiscie napisal podziekowania i zlozyl swoj podpis. To bardzo mile i wyjatkowe:)

Jadwing

Bardzo aktywny forumowicz

Re: Didier Gaglewski- Cambouis

Post15 sierpnia 2014, 22:41 - Pt

News miesiąca jak dla mnie. Benzyna, smary...marzenie. "Ekstrakt z brzozy" - mam nadzieję, że chodzi o dziegieć brzozowy. To on często daje w perfumach smolisty efekt. Mniam. Będę polować na próbkę.

Meister

Super Perfumaniak

Post15 sierpnia 2014, 22:49 - Pt

Mnie również ciekawi jak pachną te perfumy. Wyobrażam sobie je jako bardziej dosłowny i bezkompromisowy Fahrenheit. Jeżeli tylko będzie okazja, z chęcią poznam zapach.

pknbgr

Ultra Perfumaniak

Post16 sierpnia 2014, 07:46 - So

Może rozbiórka?

Meister

Super Perfumaniak

Post16 sierpnia 2014, 09:17 - So

Jeżeli znalazła by się osoba z doświadczeniem/chęcią przeprowadzenia całości zamówienia z zagranicy, chętnie do 10 ml przygarnę.

tygrysektoria

Post17 sierpnia 2014, 14:14 - N

Ja wam nie pomoge, bo jak sam pisalem, nie mieszkam w Polsce, to wysylka ode mnie do was niepotrzebnie by pietrzyla koszty.

Najbardziej Wam sie oplaca do rozbiorki to opakowanie uzupelniajace 125ml za 80 eur, on dolicza jakies 10-12 euro za przesylke. To zaokraglajac mielibyscie 3,20zl za mililitr. Moim zdaniem tanio, ale trzeba zwrocic uwage, ze w tej cennie nie ma wielkiej marrki, marketingu itd. To jest jeden facet ktory sam to robi, ma malutki sklepik w Grasse, mozna to kupic tylko tam.

HMR

Aktywny forumowicz

Re: Didier Gaglewski - Cambouis

Post18 sierpnia 2014, 18:30 - Pn

Mnie też interesuje ten zapach więc chętnie wezmę udział w ewentualnej rozbiórce.

Powrót do Perfumy męskie