Teraz jest 28 października 2020, 06:37 - Śr

• Reklama

Clive Christian - L for Men

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Clive Christian - L for Men (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
2
100%

Liczba głosów : 2

• Autor
  • Wiadomość

agat1969

Bardzo aktywny forumowicz

Clive Christian - L for Men

Post19 lipca 2014, 08:15 - So

L for Men marki Clive Christian to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, L for Men został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są grejpfrut i petitgrain; nutami serca są agar (oud) i róża; nutami bazy są wetyweria, cedr atlaski, jodła balsamiczna i piżmo.

Bardzo ciekawy jestem tego zapachu?
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Mente et Malleo

Artplum

Sensei Perfuforum

• Ostrzeżenia: 3

Re: Clive Christian - L for Men

Post20 lipca 2014, 22:19 - N

agat1969 napisał(a):L for Men marki Clive Christian to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, L for Men został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są grejpfrut i petitgrain; nutami serca są agar (oud) i róża; nutami bazy są wetyweria, cedr atlaski, jodła balsamiczna i piżmo.

[b]Bardzo ciekawy jestem tego zapachu?[/b]

Nie tylko Ty :) Ale przyjdzie jeszcze poczekać - premiera ma sie odbyć 15 sierpnia, a do Polski trafi pewnie sporo później
Artur

agat1969

Post21 lipca 2014, 05:56 - Pn

Czasem niektorzy maja okazje zapachy poznawac przed premiera :D
Mente et Malleo

Artplum

Sensei Perfuforum

Post18 września 2014, 21:04 - Cz

Właśnie mam okazję poznawać ten zapach - na razie z niewielkiej odlewki od pewnej sympatycznej Perfumoholiczki ;)
Otwiera się pięknym, naturalnym grapefruitem, któremu praktycznie od początku towarzyszą nuty żywiczne.
Nieśmiertelny duet żywicy agarowej i róży jest tutaj obecny, ale zachowuje się bardzo dyskretnie. Bardziej wyczuwam żywicę jodłową, wetiwer i cedr.
Dzisiaj testuję nadgarstkowo po raz drugi. W przypadku pachnideł tego pokroju to zbyt wcześnie na jakiekolwiek wiążące oceny, ale już wiem, że jest dobrze.
Brzmi ten zapach bardzo naturalnie, co jest zresztą charakterystyczne dla CC.
Jakiejś spektakularnej ewolucji na razie nie stwierdzam. Jest raczej liniowo, ale głęboko, sycąco, szlachetnie. Ingrediencje świectnie zmieszane, pięknie się uzupełniają, tworząc takie zielono-dymno-drzewno-żywiczne continuum
Co prawda ostatnio czuję się nieco zmęczony zapachami z żywicą, ale tutaj nie jest nachalnie, ani drażniąco.
Cóż, boję się, że będzie to kolejny CC, który będzie mnie kusił i przyzywał...
Artur

agat1969

Post19 września 2014, 08:07 - Pt

Artplum napisał(a):Właśnie mam okazję poznawać ten zapach - na razie z niewielkiej odlewki od pewnej sympatycznej Perfumoholiczki ;)
Otwiera się pięknym, naturalnym grapefruitem, któremu praktycznie od początku towarzyszą nuty żywiczne.
Nieśmiertelny duet żywicy agarowej i róży jest tutaj obecny, ale zachowuje się bardzo dyskretnie. Bardziej wyczuwam żywicę jodłową, wetiwer i cedr.
Dzisiaj testuję nadgarstkowo po raz drugi. W przypadku pachnideł tego pokroju to zbyt wcześnie na jakiekolwiek wiążące oceny, ale już wiem, że jest dobrze.
Brzmi ten zapach bardzo naturalnie, co jest zresztą charakterystyczne dla CC.
Jakiejś spektakularnej ewolucji na razie nie stwierdzam. Jest raczej liniowo, ale głęboko, sycąco, szlachetnie. Ingrediencje świectnie zmieszane, pięknie się uzupełniają, tworząc takie zielono-dymno-drzewno-żywiczne continuum
Co prawda ostatnio czuję się nieco zmęczony zapachami z żywicą, ale tutaj nie jest nachalnie, ani drażniąco.
Cóż, boję się, że będzie to kolejny CC, który będzie mnie kusił i przyzywał...

Mnie już kusi niczym syrena przyzywa… :lol:
Mente et Malleo

Artplum

Sensei Perfuforum

Post29 kwietnia 2016, 19:45 - Pt

Co tak cicho w temacie?
Nikt nie ma? Nikt nie poznał? Eee, nie chce mi sie jakoś wierzyć. Lenistwo i tyle :D
Ja kończę drugą odlewkę i zastanawiam się, czy chcę te perfumy.
A ściśle rzecz biorąc, czy chcę za nie zapłacić po 30zł/ml, bo chcieć, to ja je chcę, tylko w jakiejś "ludzkiej" cenie.
Bo te perfumy są dobre. Bardzo esencjonalne, szlachetnie pachnące, cudnie snują się po skórze, otulając nosiciela pięknym aromatem przez wiele godzin.
Czuć, że to "nie są tanie rzeczy".
Z drugiej jednak strony, nie widzę w nich niczego aż tak niezwykłego, co warte byłoby 700ml przyzwoitego łyskacza za 3ml pachnienia.
Ot, problem ;)
Artur

Powrót do Perfumy męskie