Teraz jest 23 października 2020, 12:22 - Pt

• Reklama

Hugo Boss - Bottled Unlimited

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Hugo Boss - Bottled Unlimited (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
1
7%
2 - Słaby
2
13%
3 - Przeciętny
4
27%
4 - Dobry
4
27%
5 - Bardzo dobry
4
27%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 15

• Autor
  • Wiadomość

Kremik13

Forumowicz

Hugo Boss - Bottled Unlimited

Post08 lipca 2014, 17:59 - Wt

Po pierwsze to zaszczyt móc umieścić w moim pierwszym wątku najnowszy zapach od Bossa.
Głowa: mięta
Serce: ananas
Baza: labdanum, Wyszukane drewna
Ostatnio udało mi się przetestować najnowszą kompozycję Bossa, dzięki uprzejmości jednego znajomego. Na początku wyraźnie czuć miętę która dość szybko ulatuje, natomiast ananas jest bardzo dobrze wyczuwalny przez cały czas.
Ogólnie zapach wytrzymał 7 godz, co jest dobrym wynikiem jak na moją skórę.

Całość podsumowuję jak najbardziej na plus. Jest to idealny zapach dla młodego mężczyzny do stosowanie codziennie w ciepłe wiosenne dni, więc zapewne go kupię na tą porę roku i ode mnie otrzymuje zasłużoną 5.

P.S. Bardzo proszę moderatora o umieszczenie ankiety, ponieważ jest to dla mnie czarna magia :roll:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Ostatnio edytowano 08 lipca 2014, 18:38 - Wt przez Kremik13, łącznie edytowano 1 raz
http://www.fragrantica.com/member/808290/#

Top Designer: 2. Gucci Pour Homme II 2.VC&A Midnight in Paris EDT 3. Lalique White
Top Niche: 1. Montale Red Vetyver 2. Nasomatto Black Afgano 3. Amouage Reflection Man

MrMole

Aktywny forumowicz

Re: Hugo Boss - Bottled Unlimited

Post08 lipca 2014, 18:13 - Wt

Jak dobrze kojarzę to jest już temat o tym zapachu.

EDYTUJĘ: Faktycznie jest, ale w zapowiedziach. Zwracam honor.
A zapach mocno przeciętny, nawet nie psikałem na skórę - test bloterowy zniechęcił mnie.
Ostatnio edytowano 08 lipca 2014, 18:14 - Wt przez MrMole, łącznie edytowano 1 raz

Cookie13

Sensei Perfuforum

Post08 lipca 2014, 18:14 - Wt

Halo, halo, tu Cookie13 do Kremika 13. Halo, halo... ( contact lost... )
Jedynie Administracja ma narzędzia i kompetencje, aby dodawać ankiety, więc niczym się nie przejmuj :) .
Co się zaś tyczy najnowszego Boss'a, to - no cóż... nie wykazuję aż tyle entuzjazmu co Ty. Bottled Unlimited to zapach idealnie mieszczący się w estetyce hołdowanej przez tę markę już od kilkunastu lat, czyli jest świeżo ( mniej lub bardziej ), lekko słodko ( mniej lub bardziej ) i syntetycznie ( mniej lub bardziej ). Bottled Unlimited utrzymuje się gdzieś w górnych stanach ogólnej przeciętności Boss'a. Jedyne co mnie w nim zaciekawiło, to te wyszukane drewna podane w oficjalnym składzie. Gdzie oni je wyszukali ;) ? , bo jakoś nie za bardzo są wyczuwalne. A może mam za mało wyrafinowany zmysł powonienia ? Moja ocena Bottled Unlimited to 3,5, ale w ankiecie kliknę, że przeciętny. Niech więc będzie, że ostatecznie mocne "3".

Kremik13

Forumowicz

Post16 sierpnia 2014, 19:59 - So

Aktualizacja:
Dzisiaj postanowiłem ponownie sprawdzić nowego flankera i jako, że mam już większą praktykę zapachową, stwierdzam iż najnowszy bottled jednak nie jest tak dobry jak go wtedy odbierałem. Jest jakiś taki trochę mdły i bez pazura. Teraz nie zamierzam go kupować jak całej reszty jego rodziny.
Cookie13 napisał(a):Bottled Unlimited utrzymuje się gdzieś w górnych stanach ogólnej przeciętności Boss'a.

Teraz zdecydowanie się z tobą zgadzam i ocenę w ankiecie zmieniam na 3.
http://www.fragrantica.com/member/808290/#

Top Designer: 2. Gucci Pour Homme II 2.VC&A Midnight in Paris EDT 3. Lalique White
Top Niche: 1. Montale Red Vetyver 2. Nasomatto Black Afgano 3. Amouage Reflection Man

M_Michal

Aktywny forumowicz

Post05 września 2017, 13:53 - Wt

Zużyłem próbkę tego zapachu i jedyne co mogę o nim powiedzieć, to to, że jest nudny do bólu. Pachnie trochę mydlano, mdło. Ewolucji zero, nut zapachowych, które są w opisie nie wyczuwam, tzn mięty na pewno tam nie ma, ananas też tak nie pachnie, może jedynie wyszukane drzewa mają podobny zapach. :lol: Można spróbować, ale po co. Ja mam jeszcze jedną próbkę tego pachnidła i już się boję <brrr>. Na plus zapisać można trwałość, która jest całodzienna.

Ode mnie mocne, ale jednak 2.

Belial Lord

Mega Perfumaniak

Post30 września 2018, 18:25 - N

dzis sprawdzilem ta pozycje od Bossa,szalu nie ma ,jest poprostu przyjemnie,jest swiezo i jest slodko i jest poprawnie :P osobiscie podoba mi sie,pozycja na sezon wiosenno-letni,podobienstwa do klasycznego nie widac(czuc)przecietny i tyle,probke mam to zobaczymy jak sie rozwinie sytuacja dalej,

Ueskeptik

Forumowicz

Post23 maja 2019, 01:08 - Cz

Ladny antyperspirant, tyle.

Ernest84

Aktywny forumowicz

Post23 maja 2019, 14:07 - Cz

Fajny na ciepłe dni, nad wodę. Przypomina mi MB Legend spirit. Ostatnio coraz bardziej lubię takie "przyjemniaczki".

PachnącyMariusz

Aktywny forumowicz

Post23 lipca 2019, 20:40 - Wt

Bardzo przeciętny, przypomina mi Davida Beckhama Inspired by Respect w dry downie. Otwarcie na jedynie fajne.

Powrót do Perfumy męskie