Teraz jest 26 października 2020, 18:46 - Pn

• Reklama

Baldessarini - Nautic Spirit

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Baldessarini - Nautic Spirit (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
2
25%
3 - Przeciętny
1
13%
4 - Dobry
1
13%
5 - Bardzo dobry
4
50%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 8

• Autor
  • Wiadomość

turbosnail

Ultra Perfumaniak

Baldessarini - Nautic Spirit

Post25 czerwca 2014, 08:34 - Śr

Nautic Spirit marki Baldessarini to aromatyczno-wodne perfumy dla mężczyzn z 2014 roku.

Nuty głowy: marakuja, mango i woda morska.
Nuty serca: bergera koenigii, kardamon i imbir.
Nuty bazy: paczula, piżmo i drzewo sandałowe.

o_24625.jpg

Dostępne jako EDT (50 ml i 90 ml), after shave lotion (90 ml), deo stick (75 ml) i shower gel (200 ml).

Najlepsze co w tym zapachu to flakon - grubawe szkło, z metalem i drewnem - 6/6!
Sam zapach to rozcieńczona pochodna CH 212 VIP i/lub PR Invictus, dość syntetyczny, lekki owocowo-słodki, na okres wiosenno-letni, ale morza tutaj nie doświadczyłem. Po 5 psikach projekcja i trwałość przeciętna. Nie polecam i oceniam na 2/6.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

artik17

Forumowicz

Re: Baldessarini - Nautic Spirit

Post28 sierpnia 2015, 18:13 - Pt

Flakon super, ładny zapach mnie osobiście przypadł do gustu to dzięki mano zapewne aczkolwiek trwałość niestety przeciętna, nie warto w tej cenie kupować tego zapachu...

kudzior

Ultra Perfumaniak

Post29 sierpnia 2015, 18:21 - So

Tak flakon bardzo ładny ale obowiązkowo z korkiem,
Ten Baldessarini jest mocno niedocenianym zapachem ,jest piękny tylko że "cichy".
Początkowo mocno owocowy, coś w stylu gumy Turbo, ale po pewnym czasie wychodzi cudowne delikatne drewno, drewno pokładowe jakiegoś luksusowego jachtu żaglowego.
Wydaje mi się za Wszyscy mamy parcie na to żeby zapach projektował jak kadzidło w kościele, a delikatnych lecz pięknych zapachów nie potrafimy docenić. Te "ciche" zapachy działają i dają znać o sobie od czasu do czasu , a to też jest piękne.

andrearan

Forumowicz

Post04 czerwca 2016, 00:13 - So

Wczoraj testowałem w pobliskiej drogerii, od niechcenia 2-3 chmury na blotter i... wielkie zaskoczenie, pierwszy niuch mi podszedł. No to jedziemy z testem nadgarstkowym. Ok. godziny 18 zaaplikowałem 2 strzały na rękę i teraz, 7 godzin później dalej gra na skórze, a jest to piękny zapach, do tego nietuzinkowy. Pierwsze, słodko-owocowo-morskie skojarzenie z PR jest jak najbardziej mylne. Ode mnie 5, bo zasługuje, a teraz let's start the hype train :D.

Chavez

Forumowicz

Post04 sierpnia 2017, 09:39 - Pt

Hmmm po flakonie (przepięknym nota bene) oraz reklamie spodziewałem się większego powiewu morskiej świeżości... A przy otwarciu zamiast morskiej bryzy, dostaję "liściem" w twarz ulepem słodkich, tropikalnych owoców... Zobaczę jak zapach rozwinie się w kolejnych fazach i ile czasu wytrzyma na skórze... chociaż po lekturze tego wątku chyba nie ma co liczyć na dobry rezultat...

charoshi

Aktywny forumowicz

Post07 września 2017, 11:15 - Cz

Na początku owocki, to prawda, ale potem pojawia się coś, czego nie spodziewałbym się po zapachu - zaczyna pachnieć na D&G The One - puchata, kremowa, nieco maślana woń. W tej fazie gdyby mi ktoś dał do powąchania oba zapachy - miałbym problem z rozpoznaniem który jest który.

Powrót do Perfumy męskie