Teraz jest 21 października 2020, 16:52 - Śr

• Reklama

Comme des Garcons - Comme des Garcons

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Comme des Garcons - Comme des Garcons (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
3
100%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 3

• Autor
  • Wiadomość

Biral

Perfumaniak

Comme des Garcons - Comme des Garcons

Post22 września 2011, 17:48 - Cz

Ponawiam temat Comme des Garcons. Czy ktoś miał przyjemność, bądź nieprzyjemność z tymi przedziwnymi perfumami. Chętnie przeczytam relację z tej znajomości. :-)
Może byliby chętni na rozbiórkę?
Chodzi o te:
http://www.fragrantica.com/perfume/Comm ... s-389.html

raffde

Aktywny forumowicz

Re: Comme des Garcons - Comme des Garcons

Post23 sierpnia 2012, 19:25 - Cz

Mam możliwość zakupu tych perfum 100ml za 300zł ( już z kosztami wysyłki ) czy to dobra cena jak na ten zapach? ktoś miał z nim styczność ? A może byliby chętni na rozbiórkę jeśli jest wart zainteresowania ?

kapłan

Bardzo aktywny forumowicz

Post24 sierpnia 2012, 07:19 - Pt

Wg mnie bardzo dobry przyprawowiec, ciepły, gęsty, głęboki, nie słodki. Momentami kojarzy się bardzo kuchennie i pachnie trochę jak szuflada z przyprawami mojej mamy. Swego czasu można było bardzo tanio go kupić, z czego skrzętnie skorzystałem, jednak po jakimś czasie znudził mi się. Wg mnie jest bardzo podobny do Spiritus Land Miller et Bertaux, z tym że zapach M&B jest bardziej przestrzenny, CdG jest bardziej gęsty. Dokładnie nut już nie pamiętam, żeby go lepiej opisać.

fqjcior

Właściciel forum/Administrator

Post24 sierpnia 2012, 07:55 - Pt

Zapamiętałem ten zapach jako mocny przyprawowiec z dominującymi goździkami oraz cynamonem na żywicznej bazie. Moc, projekcja i trwałość świetne. Ogólnie oryginalne i udane pachnidło IMO.

marso

Forumowicz

Post12 lutego 2013, 18:12 - Wt

Jako fan cynamonu w perfumach nie mogłem nie spróbować tej wody. Na razie tylko z próbki ale w przyszłosci kto wie. Piękny, gęsty, elegancki i mocarny. Po 10h nadal go czuję na nadgarstku. Projekcja bardzo duża, zapach "z ogonem". Przyprawy i kadzidło. Zapach nie tylko wieczorowy trafny na chłodne dni. Jego najlepszy rozdział zaczyna się po 2-3h od nałożenia. Dla ceniących pikantność w zapachach. Bardzo dobry produkt.

Biral

Perfumaniak

Post12 lutego 2013, 22:36 - Wt

Na mojej skórze goździki, mnóstwo goździków i cynamon. Kiedyś mógłbym oszaleć na jego punkcie, dzisiaj już nie.

Niacha

Bardzo aktywny forumowicz

Post13 lutego 2013, 09:39 - Śr

Są trochę jak trzon tego co CdG wypuściło przez te wszystkie lata. Można je po trochu odnaleźć we wszystkich późniejszych kompozycjach. Są intensywne i dość wyrafinowane - zero słodyczy, bardzo dużo przypraw. Dobra trwałość i projekcja.
Rzeczywiście niszowe marki po wypuszczeniu CdG 1. wyeksploatowały ten przyprawowy temat na wszystkie strony. Ale to są naprawdę niezłe perfumy.

Powrót do Perfumy unisex