Teraz jest 27 października 2020, 03:43 - Wt

• Reklama

Comme des Garcons - Series 4 Cologne: Anbar

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Comme des Garcons - Series 4 Cologne: Anbar (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
1
100%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 1

• Autor
  • Wiadomość

Bach_rules!

Perfumaniak

Comme des Garcons - Series 4 Cologne: Anbar

Post10 czerwca 2014, 20:16 - Wt

Piękna to kolońska, kojarząca mi się z pięknem Acqua di Colonia Villoresi'ego. Nuty zapachowe:
bergamotka, cytryna, pomarańcza, mandarynka;
kwiat cytryny, lawenda, goździk (i kwiat, i przyprawa);
piżmo i tytułowa ambra

Niestety, w odróżnieniu od dzieła mistrza V. muszę stwierdzić słabą trwałość Anbara: 2-3 godziny, a szkoda, bo cytrusy są tu naturalne i pięknie podane. Mam wrażenie, że szczególną rolę w sprawianiu wrażenia "kolońskości" pełni też kwiat cytryny i delikatne podbicie goździkiem (przyprawą). Mimo kolońskiej świeżości jest tu i miejsce na ciepłą ambrę, która łagodzi kompozycję, wygładza "cytrusowe kanty". Jest też nieco słodkości (pomarańcza z mandarynką?) i nieco zieloności (kwiat cytryny pewnie, bo kojarzy mi się nieco ta zieloność z neroli). Podoba mi się. Gdyby parametry były lepsze...
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

fEla

Aktywny forumowicz

Re: Comme des Garcons - Series 4 Cologne: Anbar

Post13 czerwca 2014, 10:30 - Pt

Bardzo dobrze pachnąca woda :).. Fakt mogłaby być trwalsza, ale ja wybaczam jej tą wadę.. bo jest moją ulubioną letnią wodą na mężczyźnie :)

BlueJeans

Moderator

Re: Comme des Garcons - Series 4 Cologne: Anbar

Post02 kwietnia 2017, 15:08 - N

Dostałem dzisiaj w lului próbkę tego zapachu i wydaje się być przyjemną wodą kolońską w stylu retro. Poczekam sobie z testami na jakiś cieplejszy dzień i się wypowiem dokładniej. Jeżeli ktoś z forum miał jeszcze do czynienia z tą EDC to z chęcią poczytam ;).

Powrót do Perfumy unisex