Teraz jest 21 października 2020, 16:30 - Śr

• Reklama

Antonio Banderas - Blue Seduction

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Antonio Banderas - Blue Seduction (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
3
20%
4 - Dobry
8
53%
5 - Bardzo dobry
4
27%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 15

• Autor
  • Wiadomość

sbchp250

Forumowicz

Antonio Banderas - Blue Seduction

Post05 czerwca 2014, 16:24 - Cz

Antonio Banderas Blue Seduction to nowoczesne i orzeźwiające perfumy męskie. Jest to zapach, który nigdy Ci się nie znudzi! Stań się mężczyzną godnym podziwu. Stań się energicznym, bezpośrednim i nieokiełznanym żywiołem! Wypróbuj niebieski koktajl świeżego męstwa - perfumy Blue Seduction!

Uwodzicielska esencja czarnej porzeczki, mięty i soczystego melona będą dla Ciebie idealne! Gałka muszkatołowa, cappuccino i zielone jabłko nadają perfumom aromatu męstwa i siły. Naprawdę nietradycyjną kompozycję podkreśla klasyczna ciepła nuta ambry i drzewa. Żadna kobieta nie oprze się perfumom Blue Seduction, które zaprojektował zmysłowy i pewny siebie Antonio Banderas!

Nie bój się być jak on. Odkryj w sobie hiszpański temperament i umiejętność uwodzenia! Perfumy Antonio Banderas są bardzo popularnymi owocowo - kwiatowymi zapachami z dodatkiem seksapilu i żywiołowości. Zapach Antonio Banderas Blue Seducion to odzwierciedlenie męstwa i siły, która się w Tobie skrywa!

Nutki:
Głowa
porzeczki, mięta, bergamotka, melon

Serce
kardamon, nuty morskie, gałka muszkatołowa, jabłko, cappuccino

Podstawa
drzewo, ambra

Trudno mi opisac zapach, co czuje, jakie nutki itp :roll: Jest troche inny niz te na ktore do tej pory trafialem. Otwarcie srednio mi sie podobalo, ale czuc tak jak by krzaki porzeczek, dalej juz przyjemniej ;)
Ale troszke za cięzki jak na typowego swiezaka ;)

Trwalosc i projekcja calkiem ok :) Trwalosc naprawde duza, po 10h zapach dawal o sobie czesto znac ;)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Jack34

Forumowicz

Re: Antonio Banderas - Blue Seduction

Post06 czerwca 2014, 13:43 - Pt

Ciekawy zapach. Bardzo dobra trwałość. Można używać w gorące dni. Sprawdzony w Chorwacji w sezonie letnim.

MrMole

Aktywny forumowicz

Post06 czerwca 2014, 20:19 - Pt

Muszę przyznać, że nie jest sztuczny, nie pachnie "tanio" i może być super opcją dla nastolatków na letnie wieczory.
W dodatku cena zachęca do zakupu. Moim zdaniem jednak na używanie w dzień latem jest za słodki.
PS: Fajna reklama (odsyłam do YT).

sbchp250

Forumowicz

Post11 czerwca 2014, 13:34 - Śr

Testowalem dzis w upał, no nie jest zle, ale nie daje uczucia odswiezenia, balansuje na granicy ciezkosci ;) Na letni wieczor i troche nizsze temp. w sam raz ;)

No i bardzo trwaly :)

xentrix

Super Perfumaniak

Post05 sierpnia 2014, 10:54 - Wt

testowałem kiedys przelotnie i powiem ,ze to fajny zapach . Nie jest to typowy swieżak , zaliczylbym go do zapachów swiezych ale nieco cięższych . Na duze upały za mocny , na temp. ok 20 stopni byłby ok.Świezy z dodatkiem owocowym - to chyba ta porzeczka. Jestem ciekaw tego zapachu, chetnie bym przygarnął mały dekancik aby sobie poużywać troche.Gdzies go porównywano do Versace Man Eau Fraiche ale wg mnie jest cieższy. Co do podobienstw sie nie wypowiem, bo nie bardzo pamietam tego Banderasa.
Masz czegoś dużo ? chcesz sie wymienić dekantem ? pisz !

http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/1564/

krzysiekkj

Forumowicz

Post05 sierpnia 2014, 20:03 - Wt

Jest podobny do Eau Fraiche, ale nieco słodszy.

dandys

Bardzo aktywny forumowicz

Post05 sierpnia 2014, 20:09 - Wt

Miałem kiedyś flachę, dobrze wspominam, zwłaszcza tę porzeczkę.
http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/1027/
Money for nothin' and chicks for free

Leszczu

Forumowicz

Post04 lutego 2015, 22:40 - Śr

Szkoda że nie znałem wcześniej tego zapachu. Odkąd go niedawno poznałem, wskoczył do listy top 5 moich ulubionych pachnideł na wiosnę i lato. Jest faktycznie podobny do Versace Man Eau Fraiche lecz dzięki dodaniu nuty melona, która gra pierwsze skrzypce ma w sobie coś co czyni go moim zdaniem bardziej intrygującym niż ten Versace. Gdzieś tam w tle można wyczuć jeszcze jabłko i porzeczki. Projekcja i trwałość świetna i uważam że dzięki dobrej kompozycji i parametrom mógłby kosztować drugie tyle. Myślę że za tę cenę można zamawiać w ciemno jeśli tylko lubi się świeżaki.

vego

Forumowicz

Post04 lutego 2015, 23:58 - Śr

Ubiegłeś mnie, bo właśnie też miałem napisać parę ciepłych słów o tym zapachu. Od ponad roku go nie niuchałem aż wczoraj postanowiłem sobie go przypomnieć i skonfrontować z tym co przez ten rok poznałem i zapach spodobał mi się lepiej niż kiedykolwiek. To taka cierpka, wytrawna świeżość (czarna porzeczka), którą ostatnio preferuję w świeżakach. Tyle tylko, że w mojej opinii nie jest to zapach na upały, świetnie nadaje się na wiosnę i na letnie wieczory najlepiej połączone z obecnością wybranki serca u boku, ponieważ zapach ten naprawdę jest seksowny (za sprawą wyczuwanej przez mnie nuty jakby mleczno-kakaowej) i nazwa nie jest tutaj wyssana z palca. Naprawdę polecam spróbować- śmieszna cena a jakość składników i parametry użytkowe na co najmniej przyzwoitym poziome. A pomyśleć, że kiedyś chciałem dać go "pod młotek" :)

Deco79

Aktywny forumowicz

Post05 października 2015, 08:13 - Pn

Właśnie dzisiaj mam go na sobie, bardzo przyjemny zapach, świeży, przyjemny w sam raz do biura. Używałem go od wiosny do teraz i sprawdzał się bardzo dobrze. Na mojej skórze utrzymuje się ok 6-7 godzin przy umiarkowanej projekcji trwającej ok 3 godziny, później projekcja tylko blisko skóry.
Zapach nie jest duszący i nie da się go przedawkować, ja zazwyczaj aplikuje 5-6 chmur.

Tester 100ml kosztuje coś ok 50 zł, w tej cenie ciężko znaleźć lepszą propozycję.
Ostatnio edytowano 05 października 2015, 19:18 - Pn przez Deco79, łącznie edytowano 1 raz

Pueblo

Forumowicz

Post05 października 2015, 19:14 - Pn

Proszę Cię popraw te byki :) Jak włączysz edycję to będziesz miał podkreślone.

Deco79

Aktywny forumowicz

Post05 października 2015, 19:22 - Pn

Zrobione, chyba edytor mi się wyłączył - przy dysortografii brak edytora to straszna masakra. :shock:

Artplum

Sensei Perfuforum

• Ostrzeżenia: 3

Post24 lutego 2018, 00:24 - So

Na ogół raczej unikam perfum sygnowanych nazwiskami aktorów i innych celebrytów.
Dzisiaj trafiłem w Rossmannie na flakon z podpisem "nowość " .
Chyba dopiero wprowadzili markę, bo jakoś wcześniej nie zauważyłem.
Zrobiłem test nadgarstkowy tego i dwóch innych Antkow.
Testy pobieżne, więc i opinia mało wiążąca, ale Niebieski Kusiciel wydał mi się bardzo przeciętnym, sztucznym i "generycznym " pachnidłem.
Widzę, że na Forum ma całkiem niezłe opinie, więc muszę ponowic testy, żeby pochopnie nie skrzywdzić Antoniego.
Artur

M_Michal

Aktywny forumowicz

Post25 lutego 2018, 13:41 - N

Pierwsze wrażenie Ciebie nie myli. Jest to interpretacja Eau Fraiche, która z początku pachnie bardzo do niego podobnie, by po czasie się wysłodzić. Powąchać można, nosić też, może się podobać, ale żadnych ochów ten zapach nie wniesie. Tak jak cała linia p. Banderasa.

pe3lwroc

Forumowicz

Post07 kwietnia 2018, 15:23 - So

Wlasnie testowałem w R nadgarstkowo ,mam go na sobie jakies pół godziny.Wyslodzil się na maxa , podpiąłbym go pod klimaty Invictusa.Versace o wiele bardziej mi się podoba , wole mocno cytrusowe zapaszki :)

archie.m90

Super Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Post09 kwietnia 2018, 07:46 - Pn

Jakiś taki plastikowy i mdły... ze dwa razy czułem go od kogoś albo coś bardzo podobnego co świadczy o tym, że chyba jest trochę wtórny. Moja kiedysbiejsza dziewczyna go strasznie lubiła... kupiłem w ciemno, poniuchalem i oddałem ojcu xD

grzegorz01

Ultra Perfumaniak

Post09 sierpnia 2018, 11:30 - Cz

Mocne zaskoczenie na +.
To taki Versace Eau Fraiche + melon.
Na letnie wieczory świetna opcja.
Delikatnie syntetyczny ten melon ale nie ma tragedii.
Parametry przyzwoite.
Do tego dostępny w R.
Daje 4.

Tracershy

Post21 maja 2019, 16:28 - Wt

Noszę dzisiaj tego Blue Seduction i mam chwilami wrażenie jakby przypominał mi nieco Lalique White, oba zapachy mają coś wspólnego. Całkiem sympatyczny letniak, nieco syntetyczny ale ogólne wrażenie raczej pozytywne. To co ma robić przy wysokich temperaturach robi. Parametry przyzwoite.

Rafal_Chow

Aktywny forumowicz

Post22 maja 2019, 06:24 - Śr

Tracershy

Moim zdaniem to Versace Eau Fraiche Man + melon :P Oczywiście trochę gorszy jakościowo, ale według mojego nosa bardzo podobne zwłaszcza w późniejszej fazie ;)

Robiłem nawet porównania ręka w rękę i po pewnym czasie nie zauważyłem dużej różnicy ;)

Ale lubię ten zapach, jest tani, wybrzmiewa wesoło i na krótką chwilę może poprawić nastrój (mówię o sobie).

Jakoś zawsze znajdzie się dla niego miejsce na mojej półce :)

Edit: nie zauważyłem, że już wyżej kolega Grzegorz też ma takie skojarzenia :D

Tracershy

Post22 maja 2019, 09:26 - Śr

Z Eau Fraiche Man też budzi skojarzenia ale czy chcę czy nie to mimowolnie jakaś namiastka Lalique White też tu jest wyczuwalna, przynajmniej dla mojego nosa.
Bardzo pozytywnie zaskoczyły mnie parametry, naprawdę dobrze się to trzyma i projekcja też nie jest bliskosórna. Sam zapach też mi poprawia humor, nie jest to żaden efekt wow ale zwyczajnie mi się podoba. Jak na tak niską cenę jest nieźle.
Następna strona

Powrót do Perfumy męskie