Teraz jest 25 października 2020, 05:57 - N

• Reklama

Givenchy - Very Irresistible Men

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Givenchy - Very Irresistible Men (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
5
13%
3 - Przeciętny
3
8%
4 - Dobry
12
31%
5 - Bardzo dobry
12
31%
6 - Genialny
7
18%

Liczba głosów : 39

• Autor
  • Wiadomość

kamolskee

Perfumaniak

Givenchy - Very Irresistible Men

Post22 września 2011, 08:16 - Cz

Musiałem odpocząć od tego zapachu, chociaż od daty zakupu minęły dopiero 2 lata ;) Po pół roku przerwy.... czuję się w nim świetnie, w chłodniejsze, deszczowe dni - tak jak dzisiaj. Rano 4 psiki, po 8 h w pracy nadal go wyraźnie czuję. Piękne połącznie kawy (czekolady?) z cytryną - przynajmniej ja to tak wyczuwam.
Bentley inaczej niż w motoryzacji, zaskakuje mnie pozytywnie nie tylko jakością, ale też ceną :)

Scorrpion

Hiper Perfumaniak

Re: Givenchy - Very Irresistible Men

Post22 września 2011, 08:16 - Cz

Też go posiadam.U mnie jest z nim tak,że in rzadziej go używam,tym bardziej mi się podoba :) Podobnie jak z ROCHAS Man.

RoQ

Super Perfumaniak

Post22 września 2011, 10:34 - Cz

Na początku nawet mi się podobał, ale do Rochas Man czy Pi nie ma startu. Słodki zapach na miarę XXI wieku. Syntetyczny do bólu...

Andres Iniesta

Aktywny forumowicz

Post13 lutego 2012, 23:38 - Pn

Przetestowałem go podczas szybkiego wyjścia na imprezę. Nuta kawowa jest świetna, szkoda, że nie do końca łagodnie przechodzi w naturalną nutę podstwy. Czuję w nim taki lekki dysonans między kawą, a resztą, która już jest bardziej syntetyczna. Nie zgodzę się z tezą, że jest całkowicie sztuczny. Trwałość jest bardzo dobra, czułem go na drugi dzień rano na sobie bardzo wyraźnie. Co do projekcji to poprawnie. Ogólnie zapach dobry, plus (mały) za kawową nutę. Muszę teraz przetestować podczas randki rozbieranej, oczekuję, że zostanę pożarty, jak na kawowe ciacho przystało. :lol:

RoQ

Super Perfumaniak

Post14 lutego 2012, 01:02 - Wt

On jest tak syntetyczny, że aż plastykowy...

charliefrown

Forumowicz

Post15 lutego 2012, 08:23 - Śr

kompozycja dość podobna do L'Instant Guerlaina i chyba z tym produktem ma konkurować. Sam obecnie testuje VI, jak na razie fajerwerków brak, póki co zaskoczył mnie zielony kolor cieczy ;)

GY

Forumowicz

Post15 lutego 2012, 14:07 - Śr

charliefrown napisał(a):kompozycja dość podobna do L'Instant Guerlaina i chyba z tym produktem ma konkurować. Sam obecnie testuje VI, jak na razie fajerwerków brak, póki co zaskoczył mnie zielony kolor cieczy ;)

Do Guerlain'owsiej propozycji brakuje mu bardzo dużo. Mniej więcej tyle ile polskiemu bazarowemu garniturowi z lat 90'tych do wyrobów z Savile Row :mrgreen:

RoQ

Super Perfumaniak

Post15 lutego 2012, 14:11 - Śr

GY napisał(a):
charliefrown napisał(a):kompozycja dość podobna do L'Instant Guerlaina i chyba z tym produktem ma konkurować. Sam obecnie testuje VI, jak na razie fajerwerków brak, póki co zaskoczył mnie zielony kolor cieczy ;)

Do Guerlain'owsiej propozycji brakuje mu bardzo dużo. Mniej więcej tyle ile polskiemu bazarowemu garniturowi z lat 90'tych do wyrobów z Savile Row :mrgreen:

Więc, zamiast marnować kasę na substytuty, lepiej kupić Guerlaina...

charliefrown

Forumowicz

Post15 lutego 2012, 20:10 - Śr

GY napisał(a):Do Guerlain'owsiej propozycji brakuje mu bardzo dużo. Mniej więcej tyle ile polskiemu bazarowemu garniturowi z lat 90'tych do wyrobów z Savile Row :mrgreen:

dobre ;) owszem, taki właśnie garnitur w śliwkowym kolorze to VI!
Właśnie testowałem ten zapach dzisiaj po przyjściu do domu, wyczuwam głównie banalne nuty a'la zielone jabłuszko z kawą/czekoladą.

Andres Iniesta

Aktywny forumowicz

Post16 lutego 2012, 13:44 - Cz

Jeżeli ktoś lubi kawowe klimaty to mu się spodoba, trwałość i projekcja - ok. Mi nie podoba się cena - kupiłem w bardzo dobrej promocji, ceny normalne są mocno nienormalnę :o

kepo

Forumowicz

Post19 lutego 2012, 17:24 - N

Może i syntetyczny ale trafia w mój gust ;) Próbka się skończyła więc zaczynam szukać promocji na setke ;)

xentrix

Super Perfumaniak

Post28 lipca 2012, 21:28 - So

zapach dobry na wieczór , troche kawy , troche czekolady ...na mnie trwałosc zaskakujaco dobra nawet bardzo dobra... zdecydowanie bardziej mi odpowiada od wersji very irresistible fresh man ( mam oba ) , uwazam , ze to dobry zapach
Masz czegoś dużo ? chcesz sie wymienić dekantem ? pisz !

http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/1564/

xarox

Post15 sierpnia 2012, 23:54 - Śr

Wysoko ocenię trwałość. Po wieczornej aplikacji czułem go jeszcze rano. Jak dla mnie zapach do pościeli- miły wieczór z dziewczyną, nie w żadnym klubie,ale w dobrej kawiarni i hop do pościeli;)

kamolskee

Perfumaniak

Post16 sierpnia 2012, 10:23 - Cz

xarox napisał(a):i hop do pościeli;)

no to hop ;)

A tak serio, to bardziej do pościeli wg mnie nadaje się Rochas. Zresztą, ma niezwykle sugestywny kształt :lol:
Bentley inaczej niż w motoryzacji, zaskakuje mnie pozytywnie nie tylko jakością, ale też ceną :)

mrk.

Forumowicz

Post27 listopada 2012, 19:48 - Wt

Dla mnie pierwsza godzina od aplikacji jest nie do przejścia :D Strasznie sztuczna, syntetyczna nuta cytrusów, która walczy z kawą/czekoladą o to, która ma być lepiej wyczuwalna. Szkoda. Ale za to jak już się wyszumi ten gagatek to jest na prawdę bardzo przyjemny, połączenie czekolady, powiedzmy o smaku orzecha laskowego, a w tle już nie taka dzika, lecz delikatna i kremowa cytrynka. Kojarzy mi się z l'instant de guerlain, ale o klase niżej. Do projekcji oraz trwałości nie mam na razie zastrzeżeń, gdyby nie ten wstętny początek dałbym 4, a tak to trója 8-)

Marciu

Post27 listopada 2012, 20:03 - Wt

On nie jest syntetyczny. Jest bardzo naturalny. Jest to najlepszy obok Pi zapach Givenchy. Cieply, otulajacy zapach na zime. I na mnie jest malo cytrusowy, a bardzo czekoladowo - kawowy. Jak koniecznie chcecie sztucznosci to sobie probujcie Very Irresistible Fresh Attitude. TO jest jeden z dwoch najlepszych meskich zapachow od Givenchy i juz!!!

lukesho

Moderator

Post27 listopada 2012, 20:05 - Wt

Marciu napisał(a):TO jest jeden z dwoch najlepszych meskich zapachow od Givenchy i juz!!!

Ośmielę się nie zgodzić.

Marciu

Post27 listopada 2012, 20:55 - Wt

Poprosze jakies uzasadnienie ;)

lukesho

Moderator

Post27 listopada 2012, 20:58 - Wt

Z tych które znam: Xeryus Rouge, Pi. Dochodzi Gentleman, którego nie znam. Plus linie Les Parfums Mythiques oraz Les Creations Couture. Poza tym "najlepszość" jest oceną czysto subiektywną, czyż nie? ;)

Marciu

Post27 listopada 2012, 21:25 - Wt

Xeryus Rouge z kolei ja nie znam :roll: Powiem inaczej: to jest jeden z dwoch (obok Pi) najlepszych wspolczesnych zapachow od Givenchy. Gentlemena za Chiny Ludowe nie nazwalbym wspolczesnym zapachem :?
Następna strona

Powrót do Perfumy męskie