Teraz jest 23 października 2020, 09:02 - Pt

• Reklama

AXE - Dark Temptation EDT

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

1 - Bardzo słaby (DNO)
1
20%
2 - Słaby
1
20%
3 - Przeciętny
1
20%
4 - Dobry
1
20%
5 - Bardzo dobry
1
20%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 5

• Autor
  • Wiadomość

keval30

Forumowicz

Post24 kwietnia 2014, 19:15 - Cz

Skuszony dobrą ceną 44zł / 100ml i obiecywanym zapachem czekolady i czerwonego pieprzu kupiłem w ciemno ową wodę.
To zapach na pewno dla wielbicieli słodkości, otwarcie ostre, mocno - alkoholowe i oblepiające ( wrażenie oblania się słodkim trochę sztucznym płynem), potem łagodnieje i staje się blisko skórny, ale mimo wszystko cały czas przez kilka godzin o sobie przypomina. Lubię słodkie orientalne zapachy i nie ukrywam, że zapach jak za te pieniądze jest całkiem przyzwoity. Nie jest to mistrz trwałości i projekcji ( w zasadzie projekcji brak :) ), nie ma też ogona ( no może malutki i bardzo krótki :D ). Wodę kupiłem jako krótki przerywnik w używaniu Fahrenheita, który wraz ze wzrostem temperatury zaczął mnie męczyć. Niektórzy mówią, że Dark Temptation jest daleką popłuczyną A*Mena TM ( nie wiem, jeszcze nie dotarłem do tego zapachu).
W zasadzie trudno wyczuć mi w nim jakąkolwiek czekoladę, dla mnie to raczej słodziak z domieszką przypraw ( kardamon i cynamon) z niewielką domieszką sztucznej wanilii.
Nie będę pisał, że to majstersztyk ale daje radę, jako codzienne lekkie i niezobowiązujące pachnidło...
Zastanawiam się jakie są Wasze opinie i czy faktycznie jest to jakiś tam daleki, biedny krewny A*Men, czy te opinie są grubo przesadzone.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

banannba12

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Re: AXE Dark Temptation EDT

Post25 kwietnia 2014, 11:50 - Pt

moj kolega go ma i powiem wam ze trwalosc ma na prawde dobra jak wypsikal sie o 19 to do 12 w nocy bylo czuc i to mocno nie bylo taki bliskoskorny jak na taki bubel to na prawde dobry wynik chociaz zapach za bardzo pospolity kazdy prawie zna axe takze szkoda byloby mi tych 45 zl wole dolozyc drugie tyle i zamowic tester eau man fraiche 100 ml chociazby ;p

keval30

Forumowicz

Re: AXE - Dark Temptation EDT

Post25 kwietnia 2014, 15:47 - Pt

Ja tego zapachu wcześniej nie znałem :lol: ( może dlatego,że do tej pory marketowe zapachy nie bardzo mnie interesowały ), w sumie bublem też bym go nie nazwał ( buble to dla mnie wszystkie podróbki oryginałów - zwłaszcza o podobnych tandetnych butelkach i kojarzących się nazwach np. Temperature zamiast Fahrenheit :lol: ) , zapach jest na pewno wtórny i każdy się z podobnym już spotkał ( nie ma w nim wyjątkowości, ma trochę z Tonino Lamborghini Feroce, troszkę przypraw z Old Spice i co najważniejsze jak pisałem jest to słodki zapach, ale nie męczący. Kupiłem wypsikam i pewno o nim zapomnę, jak o wielu innych zresztą :). A i dodam, że nie jest to zapach typowo męski, jest specyficzny...

michl11

Aktywny forumowicz

Post25 kwietnia 2014, 17:45 - Pt

Tak po opisie nut to wnioskuje że podobny może być do Jacomo Rouge nawet podobny przedział cenowy czyli nic nowego i raczej wole Jacomo... ale zawsze to może byc ciekawe uzupełnienie super żelu o tej samej nucie.

keval30

Forumowicz

Post25 kwietnia 2014, 18:26 - Pt

Na jakimś forum wyczytałem też że jest podobny do Rochas Men :)

sbchp250

Forumowicz

Post26 kwietnia 2014, 16:58 - So

Z Rochas'em mam do czynienia na codzien... wg. mnie nie ma tam podobienstw.

chcezegarek

Post07 czerwca 2014, 22:52 - So

Nagrodę za najbrzydszy zapach otrzymuje... AXE - Dark Temptation. Po prostu masakra. Zapach alkoholu i czekolady, a potem już tylko czekolady. Pierwszy raz w życiu po użyciu perfum było mi nie dobrze, na tyle nie dobrze że wziąłem kąpiel żeby zmyć z siebie tego śmierdziucha a tu niespodzianka... zapach dalej czułem. Jeśli chodzi o trwałość do bardzo dobra jeśli o zapach to totalne dno.

xentrix

Super Perfumaniak

Post20 sierpnia 2014, 21:06 - Śr

miałem a moze jeszcze gdzies lezy dezodorant Dark Temptation - nie jestem w stanie go wykonczyć , zmęczył mnie ten zapach . Tak samo z żelem pod prysznic . Z poczatku sie podobał a pozniej po prostu zbrzydł mi kompletnie.

edit:
ocenilem na 3 , bo zapach jakis tragiczny nie jest
Ostatnio edytowano 21 sierpnia 2014, 19:56 - Cz przez xentrix, łącznie edytowano 1 raz
Masz czegoś dużo ? chcesz sie wymienić dekantem ? pisz !

http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/1564/

sbchp250

Forumowicz

Post21 sierpnia 2014, 11:56 - Cz

Ja kiedys lubilem zapach deo (wody jeszcze wtedy chyba nie bylo). Ale dawno temu w pewnym momencie zapach sie zmienil, na duzo gorszy.

Podobnie bylo z AXE Africa... :?

Powrót do Perfumy męskie