Teraz jest 18 lipca 2019, 14:07 - Cz

• Reklama

Serge Lutens - Chypre Rouge

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Serge Lutens - Chypre Rouge (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
1
50%
6 - Genialny
1
50%

Liczba głosów : 2

• Autor
  • Wiadomość

Tomek

Forumowicz

Serge Lutens - Chypre Rouge

Post19 września 2011, 06:54 - Pn

Byłem dziś w perfumerii i testowałem Lutensy. Znałem wcześniej tylko kilka. Na szybko najwiękssze wrażenie zrobił na mnie własnie tytułowy "różowy szypr". Choć z szyprem nie ma on nic wspólnego ;)
Jako że Douglas próbek nie daje, użyłem go na nadgarstkach w perfumerii. Pachnę i pachnę. Gdzieś w tle czuć te igły i las, ale dominuje słodki cukierek. Nie jakiś ordynarny i ulepowaty twardy kloc, ale taki wysublimowany i lekko kwaskowy, pełen owocowych aromatów. To zapewne zasługa żelek jakie ma w składzie. I faktycznie, pachnie żelkami. Kolejne skojarzenie to pudełko z landrynkami leżące na bazie z igliwia i kwiatów.

Mimo kontrastów i żelkowatości to zapach zdecydowanie noszalny, daleko mu do MKK czy Serge Noire. Przyjemny i "jadalny" że aż co chwila wtulam nos w nadgarstek.

Cookie13

Sensei Perfuforum

Re: Serge Lutens - Chypre Rouge

Post19 września 2011, 06:55 - Pn

Chypre Rouge znam, cenię i lubię. To taki żelek który wypadł Czerwonemu Kapturkowi z koszyczka na iglastą ściółkę w ciemnym lesie, letnią porą. Pierwsza godzina jest rewelacyjna.

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex