Teraz jest 25 października 2020, 23:01 - N

• Reklama

Hugo Boss - Elements

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Hugo Boss - Elements (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
2
100%
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 2

• Autor
  • Wiadomość

Raw

Aktywny forumowicz

Hugo Boss - Elements

Post20 kwietnia 2014, 13:41 - N

Hugo Boss - Elements należy do kategorii perfum aromatyczno - przyprawowych, został wydany w 1994 roku.

Skład:
nutami głowy są aldehydy, dzięgiel, lawenda, bazylia, bergamotka i cytryna;
nutami serca są kolendra, fiołek, szałwia muszkatołowa, jaśmin, kminek, konwalia i róża;
nutami bazy są skóra, drzewo sandałowe, ambra, piżmo, mech dębowy i cedr.

Hugo Boss - Elements.jpg

Zaciekawił mnie ten Hugo Boss. Jeśli ktoś miał z nim styczność, może tutaj opisać swoje spostrzeżenia, byłbym wdzięczny.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

colacoca

Forumowicz

Re: Hugo Boss - Elements

Post02 marca 2015, 20:52 - Pn

Jak widać z opisu - skład bardzo bogaty. Lubię go i dałem 4 :-) natomiast moim zdaniem prezentacja tych składników jest raczej monotonna i jednolita. Nie dostrzegam ewidentnych metamorfoz zapachu w czasie, pewnie aldehyd uśrednia odczucia. Może z czasem zauważę przemiany składników, na razie po kilku dniach noszenia nie powiem co dominuje. Dla mnie bardzo ciekawy, klasyczny, niemęczący frag :-) bardzo długotrwały, ponad 8 godzin wyczuwam go na zbliżonym poziomie mocy - prawie jak po aplikacji. Nie ma jakiegoś silnego ogona, co może być plusem, jeśli nie chce się być wyczuwalnym na odległość. Zapach ciepły, dystyngowany, ale przyjazny. Raczej dla osób po 30tce, które nie muszą nic manifestować, po prostu są. Może być z czasem przez poszukiwaczy wrażeń odbierany jako nudny, zbyt klasyczny.

Powrót do Perfumy męskie