Teraz jest 23 października 2020, 08:59 - Pt

• Reklama

Calvin Klein - Euphoria Intense

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Calvin Klein - Euphoria Intense (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
1
2%
2 - Słaby
5
9%
3 - Przeciętny
12
22%
4 - Dobry
12
22%
5 - Bardzo dobry
23
43%
6 - Genialny
1
2%

Liczba głosów : 54

• Autor
  • Wiadomość

j2k

Forumowicz

Calvin Klein - Euphoria Intense

Post17 września 2011, 11:05 - So

Co prawda z probki, ale do testu wystarczająco. Elegancka słodycz, ale nic wyrafinowanego i budzącego emocje, zwyczajny słodziak, dużej butli sie nie spodziewam w najblizszym czasie na mojej polce

pirath

Super Perfumaniak

Re: Calvin Klein - Euphoria Intense

Post17 września 2011, 11:06 - So

a ja przeciwnie, uważam Intense za najlepszy i najbardziej poza kultowym obsession wyrafinowany zapach od CK... ma głębię i ogromną charyzmę...
też długo z nim walczyłem ale podbił moje serce i rozważam zakup małego flakonika ad-acta, bo trwałość niestety dziedzicznie ma upośledzoną.... ;)

kwiatek

Ultra Perfumaniak

Post17 września 2011, 11:06 - So

a ja tam słodyczy nie czułem jak mnie pierwszy raz "zauroczył"
teraz zapewne już nie będzie to samo zauroczenie, a nawet
może nigdy jej nie kupie, ale zawsze bede podkreślał,
że to jeden z niewielu najładniejszych ck...

trwałość wydała mi sie całkiem dobra,
ale teraz jak tak sie zastanowie i pomyślę
o Guciu, Kouros'ie A*Man'ie, Issey'u, Dreamer'ze
to rzeczywiście trwałość jest nie najlepsza...

belor

Post17 września 2011, 11:07 - So

Wąchałem w perfumerii, więc "testem" tego nazwać nie można, ale...
Podstawowa wersja nie zrobiła na mnie żadnego wrażenia -słodka, syntetyczna i nietrwała - typowe CK.
Intense jest trwalsza, ale tu z kolei jeszcze większe uproszczenie, słodziutkie karmelki, bardzo prosto. Rzeczywiście w porównaniu do np Romy wypada bladziutko. Ale to tylko subiektywna opinia i jeśli się komuś (pirath ;) ) podoba, to tylko się cieszę :)

wierny czytacz

Forumowicz

Post17 września 2011, 11:08 - So

pirath -ile złociszy dałeś za swoją buteleczkę i gdzie zakupileś?-rozgladam sie za nim ale nie chcę przepłacać

pirath

Super Perfumaniak

hmmm kupiłem w douglasie, bo mają promocję na 50 ml w cenie 159 zł
do tego miałem kupon rabatowy na 40 zł, więc zrobiłem dobrego deala ;)
w necie można znaleźć w zbliżonej ~150 zł cenie

maniek69

Aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Mam na ręce z próbki, i raczej zachwycać się nie będę. Kilka niuchów i juz wiem, że Euphoria Intense ma być odpowiednikiem Black XS.
Paco otwiera sie truskawką, poziomką ? Euphoria natomiast świeżym mango, reszta zapachu to praktcznie to samo, tylko w wygładzonej i mniej agresywnej wersji.
Przyjemnie, ale słabo.

RoQ

Super Perfumaniak

Post21 września 2011, 13:21 - Śr

Całkiem niezły, pozytywny krok w tył Calvina Kleina. Nie jest to jakieś cudo, ale przypomina dobre czasy Obsession, kiedy zapach był zapachem, zanim CK z szybkością cekaemu zaczął wypuszczać "pryszczate" zapachy dla chłopców z trądzikiem...

tomson69

Aktywny forumowicz

Post13 stycznia 2012, 22:23 - Pt

Nie przepadam za zapachami od CK i Bossa lecz Euphoria zrobiła na mnie duże wrażenie. Nie rozumie opinii jesli chodzi o ten zapach że Euphoria jest bardzo popularna lecz ja czułem go w swoim życiu może 2 razy :| Ogólnie zapach niezły, trwałość niestety słaba ale dobra cena :)

brigade

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post08 kwietnia 2012, 07:29 - N

Zdecydowanie najlepszy zapach od CK. Pamiętam, jak Pani z perfumerii usilnie próbowała mi wcisnąć zwykłą wersję - eh...
Dobrze, że zawsze chodzę własnymi ścieżkami :-)

Dobra trwałość - na mnie ok. 9h. Zapach wyróżniający się, pobudzający otoczenie, z ogonem. Taki władca incognito :D

R90

Forumowicz

Post26 grudnia 2012, 19:57 - Śr

Nie wyczuwam tutaj żadnych owoców. Szczerze mówiąc mało ma wspólnego z klasyczną Euphorią. Wersja intense jest bardziej mroczniejsza, korzenna, z jakimś wibrującym, słodkim akcentem w tle (mirra?). Na chłodniejsze dni zdecydowanie. Jedna z lepszych mainstreamowych wód toaletowych, która wyszła do 5 lat wstecz. O niebo lepsza niż pierwowzór i trwałość też została poprawiona. Daję 4+.

khorne

Aktywny forumowicz

Post05 stycznia 2013, 12:23 - So

Wczoraj poszedl pierwszy test CK Euph Intense. Myslalem, ze dostane odlewke zwyklej Euphorii, ktora lubie aczkolwiek nie uwazam ja za zadne arcydzielo. Okazalo sie, ze dostalem wersje Intense. Nie przypadlismy sobie do gustu. Nie rozumiem zachwytow piratha nad ta wonia, ale ze mam tego 15ml to dam jeszcze Klaunowi szanse ;-)
Za słodkie to, zbyt balonowe i w moim odczuciu troche damskie ;)

gurlen87

Perfumaniak

Post19 lutego 2013, 16:16 - Wt

Stwierdzam, że to przyzwoity/dobry mainstreamowy słodziak. W sam raz do codziennego użytku, delikatna cukierkowa słodycz podszyta czymś cięższym.

yhmmma

Perfumaniak

Post07 maja 2013, 22:24 - Wt

Ogólnie nie zwróciłbym uwagę na ten zapach, gdyby koledzy z forum mi go nie polecili - zawsze byłem nastawiony, że CK nic sensownego nie może wypuścić, że trwałość kiepska, wszystko oklepane. Kiedy przetestowałem po raz pierwszy Euphoria Intense zmieniłem zdanie - cały czas wąchałem nadgarstek :) zapach jest piękny ! Słodki, ale nie ulepek :) Od początku uderzają nas mocne nuty, ale potem już zapach otula właściciela i staje się słodki, seksowny i niezwykle męski. Na pewno nie jest to jakiś klasyk - raczej nowoczesny dla młodego mężczyzny. Jak nazwa wskazuje jest intensywny, ale nie narzuca się otoczeniu - więc można go używać na codzień tyle, że bardziej mi pasuje do jakiejś specjalnej okazji. Nie jest ogoniasty - tylko podchodząc bliżej ktoś poczuję, że pachniesz:) Trwałość 8h daje rade ! Zdecydowanie lepszy od pierwotnej wersji.
Śmiało mogę powiedzieć, że jest to najlepszy męski zapach od CK - nie licząc klasyka CK ONE !

gilbert

Perfumaniak

Post22 sierpnia 2013, 12:18 - Cz

Jak dla mnie Euphoria Intense to niezbyt oryginalny, ale przyjemny, mało ' wymagający ' zapach.
Jest słodki, ale nieprzeładowany składnikami, nie przytłacza w żaden sposób.
Dosyć elegancki, powinien sprawdzić się zarówno jako dzienny w chłodniejsze miesiące, jak i wieczorowy, dla kogoś, kto nie chce się mega specjalnie wyróżniać.

Trudno powiedzieć, czy jest typowo męski, bo od razu skojarzył mi się z damską wersją EDP (która nota bene jest chyba lepsza).

Myślę, że w ankiecie na 4 (trochę naciąganą) zasługuję.

daeo

Forumowicz

Post28 września 2013, 00:36 - So

Miałem trochę czasu, aby dobrze zaznajomić się z Euphorią Intense i co mogę powiedzieć, to że jest to przyjemny perfum o bardzo ciekawym otwarciu - które mnie osobiście skłoniło do zakupu. Niestety im dalej w las tym gorzej. Trwałość nie jest domeną tego perfum. Ciężko mi powiedzieć dokładnie po jakim czasie ulatnia się z mojej skóry, ale strzelam, że do 3 h jest wyczuwalny, powyżej 4 godziny niestety ślad zanika. Projekcja jest raczej bliskoskórna. Jeśli miał bym możliwość ponownego wyboru to nie zdecydowałbym się na Euphorie Intense. Dałbym 4 gdyby trwałość była lepsza. W takim wypadku jest mocna 3, choćby i z plusem. ;)

Piodr

Forumowicz

Post28 września 2013, 11:00 - So

daeo napisał(a):Miałem trochę czasu, aby dobrze zaznajomić się z Euphorią Intense i co mogę powiedzieć, to że jest to przyjemny perfum o bardzo ciekawym otwarciu - które mnie osobiście skłoniło do zakupu. Niestety im dalej w las tym gorzej. Trwałość nie jest domeną tego perfum. Ciężko mi powiedzieć dokładnie po jakim czasie ulatnia się z mojej skóry, ale strzelam, że do 3 h jest wyczuwalny, powyżej 4 godziny niestety ślad zanika. Projekcja jest raczej bliskoskórna. Jeśli miał bym możliwość ponownego wyboru to nie zdecydowałbym się na Euphorie Intense. Dałbym 4 gdyby trwałość była lepsza. W takim wypadku jest mocna 3, choćby i z plusem. ;)

*są to przyjemne perfumy
*tych perfum

Nie jestem polonistą ale w oczy kole jak cholera :P

daeo

Forumowicz

Post28 września 2013, 11:34 - So

Nauki nigdy za wiele. Dzięki, może się uda zapamiętać. ;)

ale jedziesz!

Bardzo aktywny forumowicz

Post12 grudnia 2013, 13:34 - Cz

Czym to pachnie na mojej skórze to nie wiem. Jest słodko i... tyle. Nie porywa mnie niczym. Nic co zapada w pamięć.
Parę testów nadgarstkowych, jeden globalny. Więcej nie będzie, bo nie ma i po co.

brzydkie nie jest, ale jest wiele ciekawszych propozycji - chyba wystawię 3

maruz

Perfumaniak

Post12 grudnia 2013, 22:53 - Cz

Podzielam zdanie i w pelni sie zgadzam z opinia ale jedziesz!
Mialem, przetestowalem kilka razy globalnie, zero entuzjazmu i euforii. Najzwyklejszy slodki przecietniak jakich dosc sporo na rynku. Wiecej spodziewalem sie po nim. Rozczarowanie, to cisnie mi sie na usta, niestety.
Z pewnoscia flaszka nie zagosci na mojej polce.
Następna strona

Powrót do Perfumy męskie