Teraz jest 20 października 2020, 09:12 - Wt

• Reklama

Franck Olivier - Eau de Passion Men

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Franck Olivier - Eau de Passion Men (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
2
2%
2 - Słaby
4
4%
3 - Przeciętny
12
13%
4 - Dobry
23
25%
5 - Bardzo dobry
45
49%
6 - Genialny
5
5%

Liczba głosów : 91

• Autor
  • Wiadomość

Johno

Perfumaniak

Franck Olivier - Eau de Passion Men

Post15 lutego 2014, 15:42 - So

Obrazek

"Eau de Passion Men marki Franck Olivier to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Franck Olivier. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, mandarynka, ananas i mięta pieprzowa; nutami serca są lawenda, wetyweria, geranium, szałwia i goździk (przyprawa); nutami bazy są piżmo, mech dębowy i ambra."

Ludzie opisują go jako klona Platynowego, ktoś z was testował?

MrMole

Aktywny forumowicz

Re: Franck Olivier - Eau de Passion Men

Post26 sierpnia 2014, 19:38 - Wt

Minęło pół roku od założenia tego tematu. Testował ktoś ten zapach?

Ofis

Bardzo aktywny forumowicz

Post26 sierpnia 2014, 21:25 - Wt

Testowałem pół roku przed założeniem tematu. ;)
Sprzedaż/wymiana: viewtopic.php?f=52&t=7756

Koneser

Forumowicz

Post27 sierpnia 2014, 00:21 - Śr

Powiem krótko nic szczególnego można śmiało napisać,ze to kopia ¦"CHANEL EGOISTE PLATINUM" absolutnie nie moje klimaty choć wykonanie bardzo przyzwoite.

yhmmma

Perfumaniak

Odp: Franck Olivier - Eau de Passion Men

Post27 sierpnia 2014, 08:19 - Śr

Testowalem, mialem flaszke :)
Coz.. czy kopia - mozn tak powiedziec chociaz nie do konca. Na poczatku wyczuwalny jest ananas:) co mi sie podoba. Trwalosc okolo 6-7 h, przy umiarkowanej projekcji. W takiej cenie polecam. Dla fanow Platynowego jest zdecydowanie dobrym tanim wyborem =)

Johno

Perfumaniak

Post11 grudnia 2014, 11:59 - Cz

najlepiej spożytkowane 40zł w tym roku, platynowy w innej butelce, minimalnie gorsza jakość składników ale nie oszukujmy się, tylko znawcy znajdą różnice. Co ciekawe passion wytrzymał na mnie dłużej niż Platynowy, bite 10h.

BlackBomb

Forumowicz

Post11 grudnia 2014, 16:20 - Cz

Mam ten zapach od ponad roku, bo pomyliłem z Passion. W sumie podobny do PE, ale jest taki bardziej ostry, a później bardziej słodki, trwałość na mnie spokojnie 7 godzin. Problem w tym, że czasami jak go ubiorę to czuć nie najlepszą jakość składników i mnie to drażni.

claris1994

Forumowicz

Post26 grudnia 2014, 15:31 - Pt

Witam, czy ten zapach naprawdę jest jak PE? a jak z jego projekcją? jest wyczuwalny przez otoczenie? no i najważniejsze , czy da się go kupic gdzies w sklepie :>? SP, hebe, rossman, douglas itp.?

Fox

Forumowicz

Post26 grudnia 2014, 19:12 - Pt

Niestety Francka Oliviera nie kupisz nigdzie stacjonarnie, tylko w internecie, na oficjalnej stronie bez problemu, no i bywa w różnych internetowych perfumeriach. Ostatnio w E-glamour szybko się wyprzedał, przynajmniej tester, który był w dobrej cenie.

Ofis

Post27 grudnia 2014, 11:22 - So

Spotkałem zapachy FO już dwukrotnie w sklepach stacjonarnych niesieciowych ale w wysokich cenach.
Sprzedaż/wymiana: viewtopic.php?f=52&t=7756

Belial Lord

Mega Perfumaniak

Post24 stycznia 2015, 16:31 - So

Coz mozna powiedzec moze tylko tyle ze Frank Olivier eau de passion to bardzo dobry zapach za niewielkie pieniadze 8-) Mowi sie ze podobny do Platynowego egoiste?!rzecz jasna potwierdzam moim zdaniem 90% podobienstawa do zapachu Chanel.a jak pachnie?kurcze pachnie jak Platynowy :lol: Parametry na mnie wysmienite.dzis uzyty okolo 5 z minutami byl ze mna do 16 8-) jak bym nie wzial prysznica mysle ze dalej bylby ze mna :lol: Miedzy czasie mily komplement (4.5h od aplikacji)potem kolega zwrocil uwage(7h od aplikacji)Konczac zapach bardzo dobry wiosna/lato idealnie a nawet - jesien..do biura jako caloroczny.Moja ocena niemoze byc inna cena/jakosc/parametry "5"polecam!!!!!!

claris1994

Forumowicz

Post26 stycznia 2015, 22:09 - Pn

jako fan i były posiadacz platynowego , uwielbiłem ten zapach od pierwszego niucha :) szczególnie patrząc na cene.
rzeczywiście zapach to 90% platyny, do tego te parametry :) psikam się rano 7-7:30 wracam z uczelni około 15 i nadal czuje zapach , co więcej o 16 od ojca słyszę ze co to za ładna woda w domu pachnie :D . 2 chmury na nadgarstek i zapach wyczuwalny na nim z 20h .
gdybym miał do wyboru za taką samą cene, brałbym platynowego , ale franck kosztuje 75% mniej ...

Danziger

Aktywny forumowicz

Post29 stycznia 2015, 20:36 - Cz

Zaciekawił mnie ten Olivier.
Skoro podobny do Platynowego to muszę go koniecznie sprawdzić.
Zastanawia mnie czym jest te pozostałe 10% i przez to - w jaką stronę zapach skręca?
Czy zapach jest "miękki" czy to raczej chemiczne geranium o ostrym wykończeniu?

Jerezuello

Forumowicz

Post29 stycznia 2015, 21:40 - Cz

Nie znam niestety platinum egoiste ale zapach od franka oliviera jest mocny i taki zdecydowanie ostry w początkowej fazie. Na razie przeprowadziłem jedynie test nadgarstkowy ale już wiem że w przypadku tych perfum trzeba będzie zachować rozsądny umiar podczas aplikacji.

Kremik13

Forumowicz

Post30 stycznia 2015, 08:17 - Pt

Dzięki forumowej rozbiórce mam przyjemność go teraz testować. To że jest w 90% podobny do PE to prawda, nawet bym powiedział, że w 95%. Zatem czym jest to 5%? Jak na razie moim zdaniem jest to dosyć delikatny ananas w początkowej fazie, który moim zdaniem idealnie pasuje do kompozycji dosyć ostrej jaką jest PE. Czuć też gorszą jakość składników użytych do produkcji Franck'a, ale zupełnie nie przeszkadza to w noszalności kompozycji. Jeśli chodzi o trwałość to u mnie ze spokojem wytrzymał 8h i pewnie jeszcze dłużej pachniał, ale tego nie mogę jednoznacznie potwierdzić gdyż spałem :) Jak na razie jeden dzień testów za mną, lecz jeszcze trochę zaczekam z oceną, ale gdybym miał ją teraz wystawić to wahałbym się pomiędzy 4/5, lecz chyba mu bliżej do 5 :D

Edit: Dopiero teraz zorientowałem się, że na nadgarstku na który wczoraj ok.17 sobie psiknąłem Eau de Passion nadal wyraźnie go czuć :shock:
http://www.fragrantica.com/member/808290/#

Top Designer: 2. Gucci Pour Homme II 2.VC&A Midnight in Paris EDT 3. Lalique White
Top Niche: 1. Montale Red Vetyver 2. Nasomatto Black Afgano 3. Amouage Reflection Man

pknbgr

Ultra Perfumaniak

Post30 stycznia 2015, 10:06 - Pt

Na mnie póki co wrażenia nie zrobił. Nijaki jakiś taki i wali szamponem Familijnym (leśnym rzecz jasna).

andreedk

Forumowicz

Odp: Franck Olivier - Eau de Passion Men

Post30 stycznia 2015, 14:27 - Pt

Właśnie odebrałem z paczkomatu. Platynowego wąchałem dawno, więc wolę nie porównywać. Otwarcie ziołowe, męskie. Projekcja dobra. O trwałości - później.

claris1994

Forumowicz

Post30 stycznia 2015, 14:45 - Pt

na trwałości się nie zawiedziesz, wczoraj dałem dwa psiki na szyje około 11;30 , cały dzień go czułem a dopiero po dzisiejszej porannej kąpieli zszedł :twisted:

brok99

Forumowicz

Post30 stycznia 2015, 15:12 - Pt

Ja również dołączę się do pochlebstw pod adresem Eau de Passion Men. Bardzo udana replika Platynowego, ode mnie 5.

Bendigo

• Ostrzeżenia: 1

Post30 stycznia 2015, 17:06 - Pt

Nic w tym zapachu mnie nie zachwyca. Trwałość na mojej skórze mizerna, projekcja również. Dla mnie przeciętny odświeżacz, nic więcej.
Następna strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie