Teraz jest 23 października 2020, 08:37 - Pt

• Reklama

Eisenberg - Love Affair Homme

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
1
100%
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 1

• Autor
  • Wiadomość

Piodr

Forumowicz

Post30 grudnia 2013, 23:09 - Pn

Skład:
Głowa- białe kwiaty, czerwona i czarna porzeczka.
Serce- jaśmin, heliotrop, róża.
Baza- piżmo, drzewo sandałowe, tytoń.
Love Affair.jpg

Miałem go tylko raz na sobie. I ten raz wystarczył by cały dzień spędzić na przytykaniu nosa do ręki. Dla mnie intrygujący, kobiecy i bardzo pociągający. Czuję w tych perfumach kobietę, i gdyby nie fakt że stoi na męskiej półce, pomyślałbym że jest przeznaczony właśnie dla nich. Chce więcej i mam ogromną nadzieję że kolejne testy mnie nie zawiodą a tylko skłonią do zakupienia całego flakonu.

Ubolewam nad tym że Roq nie wypowie się szerzej na temat "Romansu". Wiem że mu też te perfumy przypadły do gustu...
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

bartek87

Forumowicz

Re: Eisenberg - Love Affair Homme

Post31 grudnia 2013, 09:14 - Wt

Ostatnio jak byłem w S. to testowałem wszystkie zapachy tej firmy. Z tego co pamiętam to fakt - ten jest bardzo kobiecy i nie widzę możliwości noszenia go przez ze mnie, chociaż otwarcie jest dobre ;)

Daje mu 2 jako zapach dla faceta, a 4 jako kobiecy czyli średnia wychodzi 3 :D
"No pain, no gain"

Johno

Perfumaniak

Post31 grudnia 2013, 09:21 - Wt

Otwarcie niczym mnie nie zaskoczyło i odłożyłem dalsze testy.. najbardziej z tej ekipy przypasował zwykły Jose

Peter

Bardzo aktywny forumowicz

Post31 grudnia 2013, 10:16 - Wt

Jose jest bardzo podobny do New Haarlem i M Jordan - Legend, no i do Rochasa,niestety,parametry użytkowe nieciekawe :(

Piodr

Forumowicz

Post31 grudnia 2013, 13:20 - Wt

Spodziewałem się że opinie będą niepochlebne, bo tak jak napisałem zapach bardzo kobiecy, wręcz dla kobiety. I pewnie fakt że stoi wśród męskich zapachów sprawia, że nie odpuszczę mu i dalej będę testował. Chociaż to też marne wytłumaczenie, bo nuty wersji dla facetów jak i kobiet są identyczne. Różnicą jest tylko kolor flakonu. Ale cholernie mnie zaintrygował i od ponad tygodnia nie mogę przestać o nim myśleć...

Dla wielu mężczyzn Rochas Men jest nie do przejścia, ze względu na zbyt delikatne nuty (jak na męski zapach), dla mnie np. jest po prostu idealny, więc mam jakieś skłonności ku takim kompozycjom ;)

Tak przy okazji mogę tylko przytaknąć że J'ose jest łudząco podobny do Rochas Men. Przynajmniej bloterkowo...

Piodr

Forumowicz

Post10 stycznia 2014, 23:16 - Pt

Dzisiaj drugie podejście i te same doznania. Utwierdzam się w przekonaniu że chce te perfumy. Mogą być kobiece, kosztować 400 stówy i pochodzić od marki, która znana jest z kopiowania zapachów, ale mi to nie wadzi.

Jak czuję ten zapach, to w głowie przedstawia mi się obraz ciepłej, letniej nocy. Para flirtujących, podniesiona temperatura ciał i świadomość tego co się stanie. Love Affair...
Nawet w Rochasie Man, który nota bene jest moim signature scent, nie odnajduję tak pociągających nut.

Pisząc te superlatywy mam ciągle myśli, że ktoś to czyta i puka się głowę. Ale przecież każdy ma własne odczucia i upodobania.
Jak to głosi stare, polskie przysłowie: "jeden lubi jak mu cyganie grają a drugi jak mu buty śmierdzą" :mrgreen:

Ofis

Bardzo aktywny forumowicz

Post11 stycznia 2014, 17:06 - So

Peter napisał(a):Jose jest bardzo podobny do New Haarlem i M Jordan - Legend, no i do Rochasa,niestety,parametry użytkowe nieciekawe :(

Nie czuję podobieństwa, kurde!
Sprzedaż/wymiana: viewtopic.php?f=52&t=7756

Powrót do Perfumy męskie