Teraz jest 29 października 2020, 00:37 - Cz

• Reklama

Angel Schlesser - Oriental Soul Pour Femme

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla kobiet.
  • Reklama

Moja ocena Angel Schlesser - Oriental Soul Pour Femme (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
1
100%
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 1

• Autor
  • Wiadomość

rabarbary

Hiper Perfumaniak

Angel Schlesser - Oriental Soul Pour Femme

Post02 grudnia 2013, 21:24 - Pn

Oriental Soul Pour Femme marki Angel Schlesser to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet z 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, brzoskwinia, frezja, jaśmin, głóg, heliotrop, wanilia, drzewo sandałowe, ambra, piżmo, benzoes i agar (oud).
Obrazek

krótko mówiąc - 75% Ambre L`Occitane i 25% Dolcelisir L`Erbolario :lol:

a w szczegółach:
nie wiem jak pachnie benzoes, ale opieram się na opisie: "balsamiczny zapach wanilii"

ten zapach to przede wszystkim ambra z L`Occitane, jest nawet taka sama frezja dla kontrastu :)
też tak samo ważna jest wanilia, z tym, że tutaj jest wspierana benzoesem, a w L`Occitane tonką, tutaj są cytrusy, tam bergamotka, specjalnej różnicy nie ma, dlatego polecam miłośniczkom Ambre :)
w tle z kolei kuszą jakieś apetyczne aromaty, zapach delikatnie mieni się różnymi nalewkami owocowymi i rumowymi rodem z Dolcelisir, chociaż w nutach tego nie widać :?
oudu i drzewa sandałowego natomiast nie wyczułam, podobnie jak pozostałych kwiatków, może jedynie jaśmin
ogólnie kochany słodziak, jednak nie taki do otulenia na jesiennej kanapie z książką jak Ambre, tylko taki wesołek :lol:

miś Eugeniusz

Forumowicz

Re: Angel Schlesser - Oriental Soul Pour Femme

Post04 grudnia 2013, 17:22 - Śr

rzeczywiście, sama słodycz, przy czym na mnie szalenie trwały.

Powrót do Perfumy damskie