Teraz jest 19 grudnia 2018, 14:16 - Śr

• Reklama

Loewe - Solo Platinum

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Loewe - Solo Platinum

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
3
6%
4 - Dobry
9
18%
5 - Bardzo dobry
27
55%
6 - Genialny
10
20%

Liczba głosów : 49

• Autor
  • Wiadomość

paradox

Forumowicz

Re: Loewe - Solo Platinum

Post08 grudnia 2016, 16:21 - Cz

Jako że lubię czarną herbatę w zapachach, Solo Platinum od razu przypadł mi do gustu. Bardzo dobry zapach bez dwóch zdań, jeden z moich ulubionych od Loewe. Zapach bardzo uniwersalny, świetnie się sprawdzi w ciepły letni wieczór, jak i w chłodny, jesienno-zimowy dzień. Ode mnie 5

Belial Lord

Ultra Perfumaniak

Post08 grudnia 2016, 16:29 - Cz

nic dodac nic ujac choc osobiscie twierdze ze ta czarna herbatka jest najlepsza z calej lini solo -zapach genialnie piekny :P stawiam platinum tuz za loewe7 i chyba nigdy tego nie zmienie :P parametry bardzo dobre i osobiscie nie slyszalem o zadnej reformulacji tego zapachu :P choc moge sie mylic

MHW

Bardzo aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post17 lipca 2017, 11:59 - Pn

Kiedyś przelotnie go powąchałem. Wydał się taki jak dziesiątki innych.
Ponowiłem testy i wiecie co?
Uważam, że jest piękny. Rześki, cytrusowo*- ziołowy, to wszystko podbite kadzidlaną nutą. Jest jak prosty budynek. Nie przyciągająca uwagi fasada, która kryje w sobie nowoczesne, wysublimowane wnętrze czerpiące całymi garściami z klasyki.

Siedzi na ręce dość długo i miło projektuje z każdym podmuchem ciepłego wiatru. Nie jest nachalny. Jest w sam raz.

*Herbata w moim odczuciu sprawia takie wrażenie.
http://www.perfumoholik.pl
Mój blog poświęcony perfumom, a na nim recenzje, szybkie testy i autorskie zdjęcia.
Zapraszam!

kod rabatowy do perfumeria-euforia.pl

soven94

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 2

Post17 lipca 2017, 17:24 - Pn

Recenzję opieram nie na teście, nie na próbce czy wizycie w perfumerii, a na regularnym użytkowaniu przez rok. 4 pory roku i użytkowanie tego zapachu w każdych warunkach pogodowych czy porach dnia.
Powiem tak: zapach jest dla mnie obok kilku nielicznych ze współczesnego meinstreamu symbolem elegancji. Nie wyobrażam sobie ubrać tego zapachu do podkoszulka i jeansów czy nie daj Boże rureczek. Co najmniej smart casual.
Ta esencja czarnej herbaty, skóry i gałki muszkatułowej zamknięta w pięknym flakonie i kartoniku rodem z niszowych produktów daje mi się nosić z czystą przyjemnością. Ma dobre parametry w kontekście współczesnych premier (7-8h z czego 3h wyraźniej projekcji). Idealnie nadaje się na wieczór kiedy to na wyjście na miasto otwiera swoją mocniejszą projekcję, by w sytuacjach zbliżeń pozostawiać tylko już delikatne muśnięcia swojego eleganckiego choć nieskomplikowanego bukietu.
Zbiera sporo komplementów od płci pięknej. Lecz przestrzegam, że nie nadaje się na upały i noszony zbyt często i obficie aplikowany może zmęczyć i znudzić. Dlatego polecam używać okazjonalnie, na specjalne okazje. Z tego powodu ja swojego 50ml flakoniku zużytego w połowie nie wykorzystam do końca na pewno bardzo długo. Moja ocena w ankiecie: 6
" jakaż to oszczędność czasu zakochać się od pierwszego wejrzenia..."

Straganik: viewtopic.php?f=52&t=15975

http://www.fragrantica.com/member/1022497/#

zibra

Forumowicz

Post17 lipca 2017, 21:19 - Pn

Fantastyczny, dosyć rześki na początku i intensywny, z biegiem czasu nabiera szlachetności. Wychodzą akcenty skórzane i cedrowo lawendowe. Jest tajemniczo i niemęcząco Dochodzi kadzidło rodem z siódemki, ale na mniejszą skalę i czuć stare papirusy:) Jest ciepło, lekko słodkawo, ale niemęcząco, bardzo męsko.Spójna kompozycja i nietuzinkowa.

disaster3

Super Perfumaniak

Loewe - Solo Platinum

Post17 lipca 2017, 22:15 - Pn

Aż dziwi mnie ze tak mało popularna na forum, a może to i dobrze w sumie ;)
Sprzedam
Korek od Loewe Solo Loewe Platinum 100ml chętnie kupię!!

GreyGucci

Aktywny forumowicz

Post18 lipca 2017, 15:36 - Wt

Początkowo zachwycony zapachem musiałem pozbyć się odlewki. Trwałość i projekcję miał znakomitą, ale coś mnie w nim męczyło. Był ziołowo-kwaśny i to właśnie ta kwasota mnie odrzucała. Dorzucając do tego świetne parametry noszenie go było męczarnią - z każdym ruchem czułem go w ciągu całego dnia.

Dlatego też dla tych, którzy się zastanawiają nad flakonem - polecam kilka testów globalnych.

Mryakuza

Forumowicz

Post18 lipca 2017, 21:14 - Wt

Ode mnie leci "5". Ścisła czołówka w moim rankingu zapachów.

MHW

Bardzo aktywny forumowicz

Post19 lipca 2017, 07:09 - Śr

GreyGucci napisał(a):Początkowo zachwycony zapachem musiałem pozbyć się odlewki. Trwałość i projekcję miał znakomitą, ale coś mnie w nim męczyło. Był ziołowo-kwaśny i to właśnie ta kwasota mnie odrzucała. Dorzucając do tego świetne parametry noszenie go było męczarnią - z każdym ruchem czułem go w ciągu całego dnia.

Dlatego też dla tych, którzy się zastanawiają nad flakonem - polecam kilka testów globalnych.

Prawdą jest, że parametry ma wyśmienite, siedział na mnie od rana do wieczornej kąpieli, jakieś 12h, przy czym pięknie projektował przez 8. Jakość super.
http://www.perfumoholik.pl
Mój blog poświęcony perfumom, a na nim recenzje, szybkie testy i autorskie zdjęcia.
Zapraszam!

kod rabatowy do perfumeria-euforia.pl

Bazyli

Aktywny forumowicz

Odp: Loewe - Solo Platinum

Post09 stycznia 2018, 15:43 - Wt

Kupiłem Platinum na wyprzedaży w S. w dobrej cenie, wprawdzie nie jest to może dla mnie zapach z kategorii "must have", ale bardzo go polubilem, zarówno za kompozycję, jak i za parametry :). Mam tylko jedno zastrzeżenie - wąchając atomizer czuję nieprzyjemną woń, kojarzacą się z wymiocinami :?. Po aplikacji nie czuję tej nieprzyjemnej nuty ani przez chwilę, zapach jest bardzo przyjemny od poczatku do końca. Czy ktoś ma może podobne spostezeżenia?

baszurek nadaje mobilnie...
Good Life, Xeryus Rouge, Kouros, Zino - mój mały świat zamknięty w butelce...

ayh

Forumowicz

Post09 stycznia 2018, 19:51 - Wt

Niestety Cie zmartwię, u mnie ten "problem" nie występuje. Zapach z atomizera taki sam jak na skórze.

BTW. Tak z ciekawości jaka cena w S. na wyprzedaży?

Bazyli

Aktywny forumowicz

Odp: Loewe - Solo Platinum

Post09 stycznia 2018, 19:58 - Wt

Dziwne :?. Jak pisałem - sam zapach jest o.k., więc chyba nie będę drążył...Płaciłem 183zł za 100ml.

ayh

Forumowicz

Post09 stycznia 2018, 20:18 - Wt

Po prostu nie wąchaj atomizera i po problemie, bo zapach b.dobry :P

Bazyli

Aktywny forumowicz

Post20 lutego 2018, 15:43 - Wt

No i nieprzyjemny zapach z atomizera zniknął sam, czuć tylko przyjemną woń Solo Platinum ;).

ŁukaB

Aktywny forumowicz

Post28 czerwca 2018, 19:29 - Cz

Ale Loewe trzyma poziom. Solo Platinum nie jest jak połowa mainstreamu. Niebanalny, trochę pod prąd, łączy świeżość herbaty i lawendy z nutą balsamiczno-kadzidlaną. Bardzo męski, uniwersalny, na każdą okazję, bez względu na wiek. Trwały z całkiem fajną projekcją. Nie wiem czemu jest taki niedoceniany na naszym forum i na fragrze.

Bazyli

Aktywny forumowicz

Post28 czerwca 2018, 19:51 - Cz

Zdecydowanie się zgadzam :). Platinum poznałem już dosyć dobrze i jest to naprawdę kawał solidnego pachnidła :).

Bazyli nadaje mobilnie...

Bazyli

Aktywny forumowicz

Post01 października 2018, 08:24 - Pn

Polska złota jesień w pełni i jakoś odruchowo coraz częściej sięgam po Loewe SP. Podtrzymuję wszystko, co o tym zapachu wcześniej napisałem, oprócz jednego - wpisuję na listę "must have". Perełka :)
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie