Teraz jest 22 października 2020, 12:40 - Cz

• Reklama

Comptoir Sud Pacifique - Amour De Cacao

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla kobiet.
  • Reklama

Moja ocena Comptoir Sud Pacifique - Amour De Cacao (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
1
50%
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
1
50%

Liczba głosów : 2

• Autor
  • Wiadomość

rabarbary

Hiper Perfumaniak

Comptoir Sud Pacifique - Amour De Cacao

Post20 lipca 2013, 21:58 - So

Fr: Orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Amour De Cacao został wydany w 1993 roku. Nutę głowy stanowi pomarańcza; nutami serca są kakao i karambola; nutą bazy jest wanilia.
Obrazek
Szukając mojej czekolady doskonałej trafiłam na to - i najkrócej mówiąc wg mnie są identyczne jak Chocolate Greedy Montale.
Pół dnia chodziłam z oboma na rękach, no może chwilami jakieś subtelne różnice były, ale jakby mnie ktoś zaskoczył na ulicy i kazał zgadnąć którym z tych dwóch pachnie - od razu się poddaję :)
Ciekawa jestem, czy bardziej wyćwiczone nosy widzą jakąś różnicę?
Jeśli tak to proszę o opis i będę dalej ćwiczyła :)

rabarbary

Hiper Perfumaniak

Re: Comptoir Sud Pacifique - Amour De Cacao

Post15 września 2013, 12:51 - N

test porównawczy Amour De Cacao i Chocolate Greedy

w lecie wydawały mi się bardzo podobne i w upałach zachowywały się podobnie, teraz postanowiłam sprawdzić jesienią, bo na taką porę roku przydałaby mi się czekolada :)

test łapa w łapę :)
pierwsza minuta - identyczna
następnie, na zimnym nadgarstku w zimnym pokoju CG "daje" na maxa, a AdC coraz bardziej cichnie, robi się rachityczny i coraz mniej wyczuwalny
idę na fitness, ostra rozgrzewka, AdC się ożywia na gorącym nadgarstku i w porywach osiąga tak 80-90% mocy CG, zapach taki sam
i tak AdC daje radę się poderwać do 3 godzin po aplikacji, CG nic się nie zmienia
potem prysznic (bez szorowania nadgarstków), CG wyraźnie wyczuwalny, AdC już jako cień zapachu
teraz po 5 godzinach od aplikacji i ww. zajęciach, CG jeszcze wyczuwalny, z AdC nadgarstek już się pożegnał

a przy okazji - Neonatura Cocoon Yves Rocher na przedramieniu też trzyma się od rana świetnie :)

Powrót do Perfumy damskie