Teraz jest 01 października 2020, 14:29 - Cz

• Reklama

Van Cleef & Arpels - Midnight In Paris

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Van Cleef & Arpels - Midnight In Paris (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
4
2%
2 - Słaby
7
4%
3 - Przeciętny
21
13%
4 - Dobry
33
20%
5 - Bardzo dobry
74
45%
6 - Genialny
27
16%

Liczba głosów : 166

• Autor
  • Wiadomość

Squesher

Forumowicz

Re: Van Cleef & Arpels - Midnight In Paris

Post13 kwietnia 2017, 06:39 - Cz

Podzielam zdanie Gustawa, wersja edt zdecydowanie bardziej przestrzenna. Więcej w niej życia, coś się dzieje i przez to też lepiej się nosi. Edp to monolityczny kloc, od początku do końca brzmi tak samo, nie rozumiem skąd tyle zachwytów właśnie nad tą wersją. Chyba tylko dlatego, że wyleciała z produkcji wcześniej niż edt :)

everlasting

Aktywny forumowicz

Post25 maja 2017, 13:00 - Cz

Wg mnie jest to zapach bardzo dopracowany. Solidne, wieczorowe pachnidło zamknięte w pięknym flakonie. W ogóle nie rozumiem polityki firmy, uważam, że mógłby to być sygnaturowy zapach tej marki.

supermariobros

Mega Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Post25 maja 2017, 13:09 - Cz

Nikt chyba nie zrozumie firm, które wycofują swoje jedne z lepszych pozycji, ten przypadek nie jest odosobniony.
Foliowy Ranger

[SPRZEDAM] viewtopic.php?f=52&t=13557

et-go-homme

Forumowicz

Post25 maja 2017, 22:05 - Cz

bałem się zaryzykować i zamiast wziąć w ciemno mipa, zachowawczo wzialem b. londona bo jego miałem okazję przetestować... dobrze że chociaż z próbki poznałem to pachnidło, zaprzestanie jego produkcji to imo duża strata :(
naprawdę nie wiem skąd ta decyzja, przecież to nie był nie wiadomo jak trudny zapach, pewnie w miarę się sprzedawał

kyloe

Bardzo aktywny forumowicz

Post26 maja 2017, 08:13 - Pt

supermariobros napisał(a):Nikt chyba nie zrozumie firm, które wycofują swoje jedne z lepszych pozycji, ten przypadek nie jest odosobniony.

Ja po części rozumiem, VC&A nie jest jakimś potentatem, wprowadzili na rynek nowy zapach więc wycofali MiP żeby się nie kanibalizowały. MiP zapewne nie sprzedawał się najlepiej stąd premiera In NY. Być może doszli też do wniosku że bardziej im się kalkuluje promować jeden zapach ( poza nim mają w ofercie tylko 2 męskie zapachy, można powiedziec że już legendarne tj. Tsar i PH, które nie są jakoś mocno promowane, jeśli w ogóle ). Ten nowy In New York nie wiem jak pachnie, ale słyszałem że szału nie robi, chociaż np. na fragrantice opinie ma dobre. MiP też nie jest jakimś arcydziełem ale w takiej cenie jak latał u nas to stosunek ceny do jakości miał bardzo dobry. Tak więc jasne, że jest to ze szkodą dla miłośników MiP ale też popatrz sobie w jakim kierunku zmierzają obecne trendy w mainstreamowej perfumerii i na ile MiP spełniał wymagania jakie stawia obecnie rynek szczególnie dla takiej marki jak VC&A, żeby w ogóle się na nim utrzymać

et-go-homme napisał(a):przecież to nie był nie wiadomo jak trudny zapach, pewnie w miarę się sprzedawał

Podejrzewam, że gdyby się dobrze sprzedawał to by go nie wycofali

PlayBoy

Forumowicz

Post02 czerwca 2017, 20:40 - Pt

Wąchałem EDT . Super zapach szkoda ze nie jest w starych cenach i w starej dostepnosci :D

Mateusz84

Aktywny forumowicz

Post03 czerwca 2017, 06:54 - So

Ładny zapach ,ale szczerze odbieram je jako perfumy dla dojrzałej kobiety, takie wieczorowe. Ceny dalej te same z tego co widzę, gorzej z dostępnością

PlayBoy

Forumowicz

Post03 czerwca 2017, 11:12 - So

Mateusz cena taka sama ,ale "produkt niedostępny " . Pisalem oczywiscie o cenach wsrod "kolekcjonerów " :D

mborczynski

Post09 września 2017, 12:32 - So

Witam,

Kupiłem Midnight in Paris z nowego rzutu na iperfumach, i po odebraniu dziś paczki zostałem niemile zaskoczony.
Dół kartonika w którym siedzi butelka jest mokry, a z samego spodu zaczęła łuszczyć się folia, przez co zacząłem zastanawiać się czy jest to oryginał, albo czy butelka nie została wadliwie wyprodukowana.
Na dodatek korek wygląda również na wadliwy.

Na infolinii dowiedziałem się, że oczywiście wszystkie sztuki z magazynu zostały wyprzedane, dlatego mogę jedynie zwrócić i otrzymać zwrot płatności.
Następna dostawa nie jest przewidywana, z tego co wiem perfumy zostały wycofane ze sprzedaży.

Nie wygląda na to żeby flakon przeciekał, ale nie zapowiada się na to żebym mógł te perfumy komukolwiek w przyszłości odsprzedać...

Co waszym zdaniem powinienem zrobić? Czy mieliście podobny przypadek?

Zdjęcia:
https://ibb.co/iw7BRv
https://ibb.co/nHvHGv
https://ibb.co/kmgGta

grembi

Bardzo aktywny forumowicz

Post09 września 2017, 12:37 - So

Zwracaj i się nie zastanawiaj.

Lucjan

Ultra Perfumaniak

Post09 września 2017, 12:45 - So

Dokładnie , zwracaj towar bo jest niepełnowartościowy...

Podejrzewam wadę produkcyjną ale to nie zmienia faktu , że żadna frajda z zakupu

grzegorz01

Ultra Perfumaniak

Post09 września 2017, 12:59 - So

IMO Jeżeli kupiłeś dla siebie to zostaw sobie bo może już nie być okazji. Jeżeli kupiłeś na sprzedaż to zwróć i wstydź się to wiocha :mrgreen:

W sumie to te 120zł to i tak max ile bym dał za wersję EDT (EDP to inna bajka, znacznie bardizej trwały, czuje go naweto po całym dniu). EDT też jest piękna acz znacznie bardziej ulotna.
Ostatnio edytowano 10 lutego 2018, 15:18 - So przez grzegorz01, łącznie edytowano 1 raz

mborczynski

Post09 września 2017, 15:33 - So

Dziękuję za Wasze odpowiedzi, nie spotkałem się jeszcze z taką sytuacją, dlatego zawsze warto się poradzić i posłuchać doświadczonych forumowiczów :)
Pójdzie zwrot, bo to faktycznie najlepsza opcja w tej sytuacji.

Yossarian

Forumowicz

Post14 września 2017, 08:10 - Cz

Psotu

Post15 września 2017, 08:55 - Pt

Jeden z najbardziej udanych zakupów w ciemno jakich dokonałem. Skusiły mnie swego czasu opinie o nim w internecie jak i cena ( nieco ponad 50pln/40ml). Jak ja teraz żałuję że nie kupiłem większej flaszki ;). Świeży, lekko skórzany z migdałowo-tonkową bazą. Zalatuje rzeczywiście gumą ale nie spaloną jak to niektórzy opisują, raczej rozgrzaną. Dla mnie to typowy unisex. Trwałość i projekcja zadowalająca. Nie kruszy tynku ze ścian i nie znika ze skóry po 4h ;)

charoshi

Aktywny forumowicz

Post07 grudnia 2017, 09:33 - Cz

Podniosłem ocenę do 4. W tej chłodnej aurze zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Gdy go wcześniej testowałem (było ciepło) stwierdziłem, że fajny, ładny, ale zupełnie nic poza tym i oddałem go Żonie. Ale kilka razy na niej czułem i pachniał bardzo przyjemnie. Wczoraj i dziś go sobie noszę i sprawia mi to niemałą przyjemność - jest słodko i kremowo, a parametry doskonałe. Trochę żałuję, że go porozlewałem na odlewki w takich ilościach, bo mam teraz już tylko trochę ponad 20ml.
Dobry zapach - nadal niczego nie urywa, ale sporo zyskał w moich oczach (nosach?). Warunek - chłodna pora roku.

P.S. zerknąłem sobie na moją "recenzję" kilkanaście postów wyżej i się zdziwiłem - ja go w lutym testowałem, czyli to nie kwestia pory roku:) Pacz Pan, prawie rok minął, poznałem przez ten czas więcej zapachów, więc ten MiP powinien być dla mnie jeszcze bardziej pospolity i nieodkrywczy, a tu taka niespodzianka. Może mam po prostu fazę na słodziaki teraz. Podobnie miałem z Joopem Wild. Krótki test nadgarstkowy i pozbyłem się go, bo słodki i nudny. Ale jak sprzedałem kumplowi i teraz na nim czuję, że to świetnie pachnie, to z żalu włosy wyrywam z nosa, że się pozbyłem:)

et-go-homme

Forumowicz

Post10 lutego 2018, 15:14 - So

Jest coś jak najbardziej zbliżonego pomijając Bulgari Black, który też juz jest nie do dostania? :|

grzegorz01

Ultra Perfumaniak

Post10 lutego 2018, 15:19 - So

jns-jns@wp.pl

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post11 lutego 2018, 18:11 - N

Bvlgari Black jest jeszcze do dorwania w necie wcale nie za duże pieniądze.Wystarczy poszukać.

et-go-homme

Forumowicz

Post11 lutego 2018, 18:20 - N

:o
podobno już dawno był wycofany, w poprzednich latach wiele razy szukalem w necie nie licząc aukcji i nigdzie nie było, a tu proszę, wielki powrót :D
jns, umiesz opisać podobieństwo do mipa?
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie