Teraz jest 21 października 2020, 17:26 - Śr

• Reklama

Calvin Klein - CK One Summer 2013

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Calvin Klein - CK One Summer 2013 (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
2
67%
4 - Dobry
1
33%
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 3

• Autor
  • Wiadomość

honoris causa

Bardzo aktywny forumowicz

Calvin Klein - CK One Summer 2013

Post12 czerwca 2013, 16:01 - Śr

Zacznę od tego, że ten zapach jest tak gówniany, że aż genialny! Na czym to polega? Pachnie jak żel pod prysznic, w klimacie Adidasa. Z jednej strony straszna kicha, z drugiej absolutne nowatorstwo i brak konkurencji na tym poletku - nie spotkałem żadnych perfum, które zapachem nie przypominają perfum, a są tak wiernym odbiciem tanich żeli pod prysznic :D Jeśli ktoś lubi te klimaty, zapach ciała świeżo po umyciu żelem Adidasa, będzie zachwycony.

Obrazek
Poszukuję próbek:
Bois Marocain - T. Ford
Sahara Noir - T. Ford
Vert d’Encens - T. Ford
Freshman - Truefitt & Hill
Cuir - Mona DiOrio
Mercury, Sulphur - Nu Be
Davidoff Cool Water Deep Summer Fizz
Petroleum - Histoires des Parfums

archie.m90

Super Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Re: Calvin Klein - CK One Summer 2013

Post12 czerwca 2013, 16:07 - Śr

honoris causa napisał(a):nie spotkałem żadnych perfum, które zapachem nie przypominają perfum, a są tak wiernym odbiciem tanich żeli pod prysznic :D Jeśli ktoś lubi te klimaty, zapach ciała świeżo po umyciu żelem Adidasa, będzie zachwycony.

a ja spotkałem... wczoraj... dotarła do mnie paczuszka z odlewkiperfum.pl i był tam gratisowy próbnik zapachu, nijaki Alain Delon - Phyros, i właśnie czułem tam perfidnie zapach, który mi kiedyś towarzysz po kąpieli i dam se rękę dziabnąć, że to był adidas tylko nie pamietam kurde który.. chyba szary.
Zapach był ładny ale raczej nie chciałbym mieć perfum w takim klimacie ;]

Johno

Perfumaniak

Post21 lipca 2013, 13:22 - N

Mam całą flaszkę tego zapachu, nie porównałbym go do "żeli adidasa" a raczej do proszku do prania ;D
Zapach bardzo zbliżony do białej lacosty, podobne klimaty. Dobrze odzwierciedlony zapach oceanu i wodorostów.
Fakt zapach sam w sobie zalatuje chemią, ale wybaczam mu bo dziewczyną nie robi to różnicy, każda go chwali. Najlepiej pachnie przemyty wodą(np. nad jeziorem w słońcu).
Co ciekawe kiedy mama podkradnie mi flaszkę mam ochotę uciec od niej jak najdalej.

banannba12

Forumowicz

Post27 maja 2014, 10:10 - Wt

A wiec tak zapach mily delikatny, rzeczywiscie pachnie jak morski plyn do tkanin ale nie wali nim na kilometr tylko jak sie wwacha to wyczuwa sie taka nute troszke syntetyczna takiego proszku, podobna nuta proszku tylko ze dlikatniejsza co w davidoffie cool water, poki co nie wyczuwam ogorka ani arbuza, sam proszek ale bardzo mily dla nosa. Jest to unisex ale stanowczo przechyla sie w meska strone nie wyobrazam sobie kobiety w nim. Projekcji i trwalosci nie ocenie bo dopiero teraz dostalem paczke. Buteleczka bardzo fajna ma na sobie wypustki ktore maja imitowac krople wody bardzo fajnie to wyglada. Zakupilem zapach w ciemno i nie jestem rozczarowany podoba mi sie to mam nadzieje ze umili mi letnie upaly co do trwalosci i projekcji napisze pozniej

gurlen87

Perfumaniak

Post27 maja 2014, 10:21 - Wt

Johno napisał(a):Mam całą flaszkę tego zapachu, nie porównałbym go do "żeli adidasa" a raczej do proszku do prania ;D
Zapach bardzo zbliżony do białej lacosty, podobne klimaty. Dobrze odzwierciedlony zapach oceanu i wodorostów.
Fakt zapach sam w sobie zalatuje chemią, ale wybaczam mu bo dziewczyną nie robi to różnicy, każda go chwali. Najlepiej pachnie przemyty wodą(np. nad jeziorem w słońcu).
Co ciekawe kiedy mama podkradnie mi flaszkę mam ochotę uciec od niej jak najdalej.

Błagam Cię dziewczynom :mrgreen:

banannba12

Forumowicz

Post27 maja 2014, 10:47 - Wt

to orzezwienie przychodzi po czasie taki efekt jak by byl lodowy ten zapach wyczulem dopiero teraz 30 min po aplikacji jest to bardzo przyjemne ; D

banannba12

Forumowicz

Post27 maja 2014, 13:26 - Wt

trwalosc oceniam na 5-6 godzin przy dobrej umiarkowanej projekcji po 4 godzinie bliskoskorny. Jak na moja skore i ogolnie na taki typ zapachu jest to dobry rezultat no i ta cena za 100 ml. Polecam jak najbardziej

sbchp250

Forumowicz

Post23 czerwca 2014, 15:59 - Pn

Zapach calkiem dobry na lato, idzie bardziej w męską stronę (w przeciwienstwie do CK Summer 2014)
Do 4h jeszcze ladnie projektuje, pozniej daje o sobie czasami znac ;) Nie jest tragicznie pod tym wzgledem.

Ogolnie jest to zapach w moim odczuciu wodno-ogorkowy, przy czym w twierdzeniu ze ogorkowy utwierdzili mnie znajomi, ktorzy sami na won ogorka wskazywali - ale nigdy nie byly to negatywne odczucia i raczej kompozycja była pozytywnie oceniana ;)

Powrót do Perfumy męskie