Teraz jest 30 października 2020, 09:03 - Pt

• Reklama

Eau d'Italie - Eau d'Italie

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Eau d'Italie - Eau d'Italie (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
1
25%
5 - Bardzo dobry
2
50%
6 - Genialny
1
25%

Liczba głosów : 4

• Autor
  • Wiadomość

Biral

Perfumaniak

Eau d'Italie - Eau d'Italie

Post05 września 2011, 07:44 - Pn

Już trzeci dzień z rzędu mam przyjemność nosić jedną z kompozycji Bertranda Duchaufour'a dla marki Eau d'Italie, co więcej, jego pierwszej kompozycji dla tej marki. Cytrusowe i kwiatowe nuty, spod których wychodzi kadzidło, ale lekkie, słoneczne. Nie czuję tutaj dużej ewolucji, ale perfumy są pięknie skonstruowane, nie rażą w żadnym momencie. Wspaniały unisex. Dystyngowana, ciepła świeżość. Bardzo elegancki, śródziemnomorski zapach. Idealny zapach na piękny, słoneczny poranek. Dzisiaj po raz pierwszy spryskałem się do biura i muszę przyznać, że z wielką radością wchodziłem do zatłoczonego metra. Z pewnością ich drugi zapach, Bois d'Ombrie (genialny!!!polecam wszystkim!!!) wyląduje u mnie niedługo na półce, a Eau d'Italie trochę poczeka w kolejce, jednak z pewnością zawita w moje progi. Poza tym bardzo dobra trwałość, nieinwazyjny, jednak kuszący swoją świeżością, ciepłem i luksusem. Koniecznie trzeba wypróbować wszystkie pozycje tej marki autorstwa B. Duchaufour'a.

tornado

Bardzo aktywny forumowicz

Re: Eau d'Italie - Eau d'Italie

Post01 czerwca 2018, 21:27 - Pt

Jestem zaskoczony, że taki zapach nie ma praktycznie żadnych wpisów. Odkurzam go, bo to całkiem dobry zapach, który może przydać się w okresie wiosenno - letnim. Choć nie jest to żaden banalny świeżak, to ma w sobie jakąś nutę morsko-glonową, która ciągnie zapach w letnie rejony.
Ostatecznie zdecywałem się na zakup flakonu (jeszcze nie mam w rękach butli, przez co jestem zniecierpliwiony). Po kilku dniach użytkowania napiszę więcej. Tym czasem zachęcam do dyskusji, bo to doprawdy niebanalny zapach.

0987

Re: Eau d'Italie - Eau d'Italie

Post01 sierpnia 2019, 08:12 - Cz

Potwierdzam. Jest to pierwszy zapach marki, z którym się zetknąłem. Zrobił na mnie świetne wrażenie. Bardzo zrównoważone perfumy - idealne na lato!

Powrót do Perfumy unisex