Teraz jest 20 października 2020, 09:34 - Wt

• Reklama

Gucci - Nobile

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Gucci - Nobile (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
4
100%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 4

• Autor
  • Wiadomość

honoris causa

Bardzo aktywny forumowicz

Gucci - Nobile

Post20 marca 2013, 19:26 - Śr

Kiler z '88.

Obrazek

Kto ma/zna? robe?
Poszukuję próbek:
Bois Marocain - T. Ford
Sahara Noir - T. Ford
Vert d’Encens - T. Ford
Freshman - Truefitt & Hill
Cuir - Mona DiOrio
Mercury, Sulphur - Nu Be
Davidoff Cool Water Deep Summer Fizz
Petroleum - Histoires des Parfums

saidali

Aktywny forumowicz

Re: Gucci - Nobile

Post20 marca 2018, 19:41 - Wt

Gucci Nobile trwałość 24h, potwór, nawet po prysznicu nie chce zejść. Wczoraj miałem okazje psiknąc się z flachy Pawła i nadal wyczuwam, co prawda test nadgarstkowo, ale jednak, a mam bardzo kapryśną skóre :)
Otwarcie i pierwsze godziny skojarzyły mi się z zapachami typu WARS, i nie jest to ujma, tylko przez większość czasu czuć, że są to lata 90te. Choć nie do końca moje klimaty muszę przyznać, że podoba mi się ostatni etap, drzewno-kwiatowo-piżmowy?

edit.

Nie da się tego zmyć ze skóry, 48 godzin po aplikacji, po przyłożeniu nadgarstka pod nos da się spokojnie wyczuć zapach. Na początku myślałem, że to mój żel pod prysznic, ale jednak nie, to Nobile.

leandros

Bardzo aktywny forumowicz

Post22 marca 2018, 08:57 - Cz

Czas na krótki opis. Gucci Nobile to dla mnie sztandarowy przykład ujęcia świeżości na przełomie lat 80 i 90 ubiegłego wieku. Otwiera się w stylu Warsa, jest zielono, bardzo zielono, w starym stylu. Cool Water, może faktycznie trochę Warsa, Consula. Zielony kolor soku odzwierciedla ten zapach. Jest zielony!
Następnie zioła. Mix goździka, mchu, wodnych nut. Na skórze zostaje niezmienny.
Trwałość - ogromna, projektuje mocno przez 8/10h, na skórze zostaje spokojnie 2 razy tyle!

Jeśli szukasz Cool Watera(starego) i dziada w jednym - wybierz Nobile!
Silesius non Polonus - Anselmus Ephorinus

Mój stragan - zapraszam!
Fragrantica

PachnącyMariusz

Aktywny forumowicz

Post23 marca 2018, 21:14 - Pt

Zapach moim zdaniem jest piękny i super wyjątkowy. Jest to jednak zapach z lat 90 i czuć to bardzo wyraźnie. Moja żona mówi że to zapach dla eleganckich starszych panów.

Artplum

Sensei Perfuforum

• Ostrzeżenia: 3

Post28 października 2019, 15:20 - Pn

Odkryłem u siebie oryginalną próbkę tych perfum.
Skąd się wzięła? Nie mam pojęcia. Pewnie któryś z Kolegów mi dorzucił do jakiejś transakcji.
Nie znałem wcześniej tego pachnidła. Nie przypominam sobie, żebym je kiedykolwiek widział w perfumerii, na czyjejś półce, czy gdziekolwiek indziej.
A jednak od razu po aplikacji wydał mi się dziwnie znajomy. Skojarzenia poleciały w stronę Bowling Green, Drakkara, Duc de Vervins, Tsara, Liona, może nawet wspominanych tutaj polskich produktów, ale to chyba jednak nie do końca dobre tropy.
Prawdopodobnie działa tutaj zjawisko synergii - po prostu Nobile pachnie w stylu rasowego, klasycznego, aromatycznego fougere z lat 80-tych, czyli mówiąc inaczej, ze względu na czerń, ten Murzyn podobny jest do wszystkich innych Murzynów.
Dla miłośników klasycznych brzmień "z epoki" może to być nie lada gratka, bo pachnie naturalnie, harmonijnie, donośnie i długo.
niestety, perfumy wycofane i obecnie można je kupić w cenie rzędu 8zł/ml, a tyle to ja za nie nie dam. ;)
Artur

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie