Teraz jest 28 października 2020, 12:02 - Śr

• Reklama

Franck Olivier - Sun Java White

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Franck Olivier - Sun Java White (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 0

• Autor
  • Wiadomość

andrearan

Forumowicz

Franck Olivier - Sun Java White

Post14 marca 2013, 22:18 - Cz

Zapach z 2011 roku, według niektórych podobny do Creed Silver Mountain Water. Dzisiaj przeprowadziłem wstępny test i mogę powiedzieć, że pachnidło to jest na pewno bardzo ciekawe. Jak dla mnie czuć na początku mocno zmieszane cytrusy, by po jakimś czasie ukazać mięte, a tak jakby za nią lekko powiewał zapach czarnej porzeczki. W końcowej fazie zapach staje się jakby kremowy, mydlany, lecz bardzo przyjemny. Jak za takie pieniądze, jest to według mnie bardzo trafny zakup i nie żałuję złotówki na niego wydanej, pomimo, że był to totalny blind buy. Jeśli ktoś z Was zetknął się z nim, to proszę o wyrażanie własnych opinii. Acha, no i jeszcze nuty zapachowe wg. producenta.

Top Notes:
Italy Bergamot, Italy Lemon, Orange, Grapefruit, BlackCurrant, Tangerine

Heart Notes:
Patchouli Essence, Mint Essence, Sage Essence, Black Pepper Essence, Rosemary Essence

End Notes:
Musks, Amber

Obrazek

zolt

Bardzo aktywny forumowicz

Re: Franck Olivier - Sun Java White

Post15 marca 2013, 07:10 - Pt

Jak odnotujesz coś odnośnie parametrów to napisz, choć stawiam, że szału nie będzie. ;)

andrearan

Forumowicz

Re: Franck Olivier - Sun Java White

Post15 marca 2013, 13:50 - Pt

Co ciekawe, właśnie trwałość mnie pozytywnie zaskoczyła. Bez większych problemów 8 godzin na mojej skórze wytrzymał. A czuć go było myślę mniej więcej w promieniu pół metra, może troszkę więcej, także nie jest źle. Może to zasługa tego, że mam wersję eau de parfum, co mnie bardzo zdziwiło, pomimo, że to wersja "for men". To znaczy widnieje taki napis na butli, a na opakowaniu jest normalnie eau de toilette, sprawdzałem kod i wszystko się zgadza, więc trochę dziwne :O.

Powrót do Perfumy męskie