Teraz jest 21 października 2020, 14:16 - Śr

• Reklama

Hugo Boss - XY

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Hugo Boss - XY (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
1
5%
2 - Słaby
5
25%
3 - Przeciętny
6
30%
4 - Dobry
7
35%
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
1
5%

Liczba głosów : 20

• Autor
  • Wiadomość

niko_22

Forumowicz

Hugo Boss - XY

Post05 marca 2013, 22:56 - Wt

Miałem dzisiaj przyjemność użyć po raz pierwszy tego zapachu... Nie wybija się moim zdaniem poza standardy Bossa ostatnich lat... Przyjemny, fajny zapach... bardzo mi przypominający Versace Eau Fraiche z małym dodatkiem gumy balonowej (mi podoba się bardziej od Versace)... Ci "ambitniejsi" porumomaniacy, którzy Bossa unikają jak ognia powinni unikać również tego ich dzieła bo z pewnością nic ciekawego w nim nie odnajdą... Jako, że ja sam zaliczam się do grona tych "mniej ambitnych" to ten zapach nawet przypadł mi do gustu... Walory użytkowe wydają się przyzwoite, choć tez nie wybiegają poza Bossowskie standardy... Dla mnie niezłe perfumy od niemieckiego perfumiarza choć do moich ulubionych z tej stajni Energise dużo im brakuje... Jako, ze to dopiero pierwszy dzień spędzony z nim to wstrzymam się z oceną... Na dzisiaj oceniłbym je na 4.

Obrazek

Mateusz84

Aktywny forumowicz

Re: Hugo Boss - XY

Post06 marca 2013, 13:27 - Śr

Miałem wersje letnią tego zapachu, całkiem fajny na lato, w sumie kobieta nawet mogłaby go używać.
Niestety trwałość słaba.

SOP3L

Forumowicz

Post20 stycznia 2014, 01:08 - Pn

Czytałem niektóre opinie na temat XY, i niektórzy pisali że jest podobny do Acqua di Gio... Niestety za grosz nie widzę podobieństwa do niego.

Dla mnie zapach bardzo fajny, świeży, bardzo dobrze czuję się mając go na sobie a i trwałość na mnie ma dość konkretną.

PanMichal78

Post20 stycznia 2014, 13:10 - Pn

Perfumy Hugo Bossa nie mają tego "czegoś", ten zapach również nie ma. Oceniłem na 3, ponieważ podoba mi się jego zapach na początku, potem niestety bardzo szybko się ulatnia, traci aromat, aż w końcu wcale go nie czuć, nawet z bliska. Z resztą słaba trwałość w przypadku Hugo Bossa to chyba nic nowego, a może po prostu nie wszystkich jeszcze próbowałem? Poprawcie mnie, jeśli się nie zgadzacie ;)
Jestem spamerem.

ale jedziesz!

Bardzo aktywny forumowicz

Post05 grudnia 2014, 01:37 - Pt

kiedyś chciałem kupić sobie flakon,
teraz dostałem gratisową próbkę i...

BOŻE CO ZA SIKI :shock:

WEŹTA SZYJTA GARNITURY, BO PERFUMAMI TO MOŻECIE W PRACOWNICZYM KIBLU PSIKAĆ

wahoo

Perfumaniak

Post14 sierpnia 2015, 21:22 - Pt

Dziwi trochę brak opinii na temat tego bossa (tym bardziej, że bottled poznał chyba każdy). Od dwóch dni oswajam się z tym zapachem. Nie jest to żadne cudowne dziecko perfumowego rzemiosła, ale poprawny, nawet niezbyt chemiczny, zielony (a w znacznie mniejszym stopniu cytrusowy) świeżak. Nieskomplikowany, liniowy, ale dość przyjemny. Na pewno nie czuć uryny jak twierdzi ale jedziesz!, co najwyżej trochę apteki w otwarciu. ;) Biorąc pod uwagę, że można dostać go poniżej 100zł to warto choć raz samemu spróbować. Nie mogę też potwierdzić zarzutów dot. trwałości - dziś przez 7h dawał radę.

taraban

Post01 października 2016, 21:11 - So

nie zachwyca. trwałość ... raczej nie trwałość

wojtqq

Forumowicz

Post30 marca 2019, 09:36 - So

Moim zdaniem, jeśli ktoś szuka nie słodkiego świeżaka, to jak najbardziej warto się zainteresować. W zapachu dominują nuty mięty i gruszki, wszystko jakby delikatnie schłodzone, później do głosy dochodzą nuty drzewne. Trwałość nie jest super, ale te 6-7h go na sobie czuje w ciepłe dni, projekcja raczej bliskoskórna przez 2-3h. Na wiosnę i lato wielu osobom może podejść.
Ode mnie 4.

Andres Iniesta

Aktywny forumowicz

Post20 marca 2020, 13:25 - Pt

Testuję właśnie z próbki, jak ktoś napisał wcześniej, nieporozumienie, pachnę prawie tak samo jak po prysznicu w fajnym żelu ... czyli prawie nie wyczuwalnie. Szkoda czasu i klawiatury.

Nephilim

Forumowicz

Post25 marca 2020, 10:43 - Śr

Miałem flakon w ~2005 r. Zapach mi na tamten czas bardzo leżał i nawet starałem się go oszczędzać. Teraz dostałem próbkę i co najistotniejsze, nie potrafię ich po latach porównać. Używając tego jako młodziak pachniałem fajnie i innym też się podobało, ale czy były to wtedy obiektywnie dobre perfumy - nie powiem. Co najważniejsze - dziś ten zapach nie wywołuje reminiscencji z tamtych lat, jak często zdarza się to przy powrotach do vintydżowych wersji. Na ten moment powyższe porównanie do żelu kąpielowego dobrej jakości jest uzasadnione.

Powrót do Perfumy męskie