Teraz jest 26 października 2020, 18:44 - Pn

• Reklama

Davidoff - The Game

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Davidoff - The Game (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
1
8%
2 - Słaby
1
8%
3 - Przeciętny
1
8%
4 - Dobry
7
58%
5 - Bardzo dobry
1
8%
6 - Genialny
1
8%

Liczba głosów : 12

• Autor
  • Wiadomość

pooh

Davidoff - The Game

Post15 lutego 2013, 20:37 - Pt

Dziś miałem okazję przetestować ten zapach na swym nadgarstu.. pojawił się jako nowość w sieci douglas. Nazwa wzięła się chyba z powodu użytego w bazie zapachu drzewa hebanowego - kojarzonego z kasynami. Serce to irys - i nuty drzewne, a w nucie głowy jałowiec i Ginn Fizzu - czyli alkohol - nieodzowny kompan grających w kasynach Zapach zakwalifikowano jako drzewny - twórcą jest Bernard ELLENA. Ładna butelka przypomina plik żetonów. Trwałość - całkiem niezła - prysnąłem jedną chmurkę na nadgarstek ok. g.15.00 jest prawie 21 i ciągle bardzo wyraźny zapach. Mnie kompozycja się nawet podoba - ale moja druga połowa jest nim oczarowana (chciała mi go kupić w prezencie :D - nie wiem co mnie podkusiło by wstrzymać się z kupnem do chwili sprawdzenia cen w necie) Niestety w perfumeriach internetowych jeszcze niedostępny.
Obrazek

Marciu

Re: davidoff the game

Post15 lutego 2013, 20:45 - Pt

Irys, jalowiec, do tego zamieszal to Ellena - fiu fiu...

Musze go koniecznie przetestowac. Douglas ma na niego wylacznosc, czy Sephory tez go moga juz miec, ktos wie?

niko_22

Forumowicz

Post15 lutego 2013, 20:49 - Pt

Tak sobie czytam opinie o nim na fragrantice i wynika z nich, ze jest to zapach zbliżony do 1 million... Prawda to? Może być ciekawie :) Po ile chodził w Dauglasie?

Serious Sam

Forumowicz

Post15 lutego 2013, 20:52 - Pt

Marciu napisał(a):Irys, jalowiec, do tego zamieszal to Ellena - fiu fiu...

Przecież to nie TEN Ellena. Chociaż Bernard też dobrze miesza. :D

Marciu

Post15 lutego 2013, 21:02 - Pt

O kurcze, popatrzylem sie na samo nazwisko :oops: przepraszam.

Scorrpion

Hiper Perfumaniak

Post15 lutego 2013, 21:10 - Pt

niko_22 napisał(a):Tak sobie czytam opinie o nim na fragrantice i wynika z nich, ze jest to zapach zbliżony do 1 million... Prawda to? Może być ciekawie :) Po ile chodził w Dauglasie?

Dzisiaj również go sprawdziłem w D. i te opinie,ze zbliżony do One Million trochę przesadzone.Owszem,gdyby się dobrze wwąchać w zapach,to gdzieś tam w tle klimat 1M pobrzmiewa,ale nie na tyle,żeby go uznać za podobny czy też zbliżony.
Ja jednak jestem pozytywnie zaskoczony i na dzień dzisiejszy wystawiłbym co najmniej 4.

pooh

Post15 lutego 2013, 21:16 - Pt

Trochę podobny do one milion - to prawda.. ale przy paco rabanne mój nos tak często nie wwąchiwał się w nadgarstek ;).. O ile otwarcie jest dość dość świeże - to już później jest tylko lepiej.. Naprawdę ładnie to pachnie. Ceny nie pamiętam - buteleczka była chyba 40ml..

johnx88

Aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post15 lutego 2013, 21:32 - Pt

Wąchałem to tydzień temu w D.
Niezbyt ciekawy. Dla mojego nosa to wariacja na temat cool water.

blazej

Aktywny forumowicz

Post16 lutego 2013, 17:33 - So

niko_22 napisał(a):Tak sobie czytam opinie o nim na fragrantice i wynika z nich, ze jest to zapach zbliżony do 1 million... Prawda to? Może być ciekawie :) Po ile chodził w Dauglasie?

Coś w tych klimatach, ale nie to samo. Zapach całkiem niezły, fajny flakonik.

Marciu napisał(a):Musze go koniecznie przetestowac. Douglas ma na niego wylacznosc, czy Sephory tez go moga juz miec, ktos wie?

Wydaje mi się, że widziałem go też w Sephorze, ale głowy nie daję.

Ferf

Forumowicz

Re: Davidoff - The Game

Post16 lutego 2013, 18:02 - So

Dzisiaj wachalem ten zapach w D. Przyjemny, ciekawe jakie beda ceny w internetowych perfumeriach ;)

pnd

Forumowicz

Post16 lutego 2013, 19:27 - So

Na pewno stoi w Marionnaud

kwiatek

Ultra Perfumaniak

Post26 lutego 2013, 17:01 - Wt

Dla mnie to kolejny kęs z torta 1 Million.
Odcinamy kuponiki Panie i Panowie.
Nie podoba mi się ta syntetyczno-słodka
tendencja w perfumiarstwie ani trochę.

Marciu

Post26 lutego 2013, 18:19 - Wt

No i przetestowalem.

Nie zawiodlem sie, ale... Sam nie wiem co mam o nim myslec. Flaszka to kicz, ale mniejsza o flaszke. Ja czuje w tym zapachu glownie gin, jalowiec i irysa plus jakies drewno w bazie. Otwarcie ma bardzo "papierowe" - to pewnie dzieki irysowi. Co ciekawe, zapach sie na mnie nie wysladza, jest wytrawny od poczatku do konca. Jedynie na bloterze jakas slodka nuta przebrzmiewa. Dlatego do konca nie jestem w stanie zrozumiec porownan do 1Million czy CH212 VIP... Okreslilbym go jako drzewno - aromatyczny. Aha, trwalosc to ok. 7 h na mojej skorze, projekcja - oczekiwalem przecietnej, tu zostalem pozytywnie zaskoczony. Pachnie wiecej niz na dlugosc ramion i daje maly ogonek.
Oceniam zapach na 4. Bo jest dobry.

Aczkolwiek w moim odczuciu Champion jest lepszym zapachem od The Game 8-)

kwiatek

Ultra Perfumaniak

Post26 lutego 2013, 19:17 - Wt

Marciu napisał(a):No i przetestowalem.

Nie zawiodlem sie, ale... Sam nie wiem co mam o nim myslec. Flaszka to kicz, ale mniejsza o flaszke. Ja czuje w tym zapachu glownie gin, jalowiec i irysa plus jakies drewno w bazie. Otwarcie ma bardzo "papierowe" - to pewnie dzieki irysowi. Co ciekawe, zapach sie na mnie nie wysladza, jest wytrawny od poczatku do konca. Jedynie na bloterze jakas slodka nuta przebrzmiewa. Dlatego do konca nie jestem w stanie zrozumiec porownan do 1Million czy CH212 VIP... Okreslilbym go jako drzewno - aromatyczny. Aha, trwalosc to ok. 7 h na mojej skorze, projekcja - oczekiwalem przecietnej, tu zostalem pozytywnie zaskoczony. Pachnie wiecej niz na dlugosc ramion i daje maly ogonek.

Przestań, pisząc o danym zapachu, czytać skład i zobaczymy co tam wywąchujesz Marciu ;)
Owszem, czujesz to co czujesz ale gdybyś miał nazwać to własnymi słowami to by pewnie
niezłe "kwiatki" wyszły :mrgreen:
Mnie nie zwiodą tymi sztucznymi molekułami,
relatywnie ma się sytuacja ze świeżakami
aż po dziś dzień ...
Żeby nie było, że jestem malkontenetm,
The Game jest przyjemny w odbiorze,
a parametry uzytkowe sa na zadowalającym
mnie poziomie, nawet wątpliwej urody butelka
mi nie przeszkadza bo dosyć dobrze leży w dłoni.

Marciu

Post26 lutego 2013, 20:38 - Wt

kwiatek napisał(a):
Marciu napisał(a):No i przetestowalem.

Przestań, pisząc o danym zapachu, czytać skład i zobaczymy co tam wywąchujesz Marciu ;)
Owszem, czujesz to co czujesz ale gdybyś miał nazwać to własnymi słowami to by pewnie
niezłe "kwiatki" wyszły :mrgreen:
Mnie nie zwiodą tymi sztucznymi molekułami,
relatywnie ma się sytuacja ze świeżakami
aż po dziś dzień ...
Żeby nie było, że jestem malkontenetm,
The Game jest przyjemny w odbiorze,
a parametry uzytkowe sa na zadowalającym
mnie poziomie, nawet wątpliwej urody butelka
mi nie przeszkadza bo dosyć dobrze leży w dłoni.

Kwiatku, ale tu akurat nie masz racji...
Nie czytalem skladu, zanim powachalem te perfumy i za to, cos napisal strzelam focha :x Przeczytalem go raz, po powachaniu. Irysa z Diora sie nawachalem ostatnimi czasy i w The Game czuje to, naprawde. Jasne, ze nie wiem, jak pachnie absolut z irysa, nie przypominam sobie, zebym nawet wachal kwiat irysa. Ale jest podobienstwo z Diorem, i strzelam, ze to irys. A gin i jalowiec - no coz, doskonale znam zapach jednego i drugiego. I one tam na pewno sa.
Nie pierwszy raz juz "czepiasz sie" mnie za irysa ;) Spoko.

Mnie sie butelka bardzo nie podoba. Butelka Championa zreszta tez.

Aha, The Game jest tez podobny w pewnym stopniu z nowym Armani Eau de Nuit. Wedlug mnie

zolt

Bardzo aktywny forumowicz

Post26 lutego 2013, 21:39 - Wt

Mnie po jakimś czasie jakaś nuta zaczęła drażnić w The Game. Po prostu każde powąchanie tego zapachu, który miałem wtedy na ręku kończyło się chwilowym podrażnieniem nosa. Zaznaczam, że raczej nie było to winą niedyspozycji dnia, gdyż na drugim ręku miałem Encounter i zjawisko to nie występowało bądź też w minimalnym stopniu.
Przy jakimś okazjonalnym kolejnym teście sprawdzę to.

Cookie13

Sensei Perfuforum

Post27 lutego 2013, 16:07 - Śr

Właśnie mam go na nadgarstku po raz pierwszy. Ta gra nie jest dla mnie - wszak The Game zbyt sztampową i przewidywalną jest rozgrywką. A że przyjemną, no cóż, nie po raz pierwszy i nie po raz ostatni tak rozegrano nuty i akordy. A na domiar złego stężenie plastiku w tym zapachu dorównuje tym w żetonach. Reasumując - co najwyżej przeciętnie.

Cookie13

Sensei Perfuforum

Post01 marca 2013, 12:44 - Pt

Z upływem czasu The Game nieznacznie zyskuje, tym bardziej, że może zaskoczyć trwałością na poziomie ok. 10 godzin. Póki co nie oceniam, bo rzetelna ocena wymagać będzie co najmniej dwóch dodatkowych testów ( w tym tradycyjnie globalnego ).

kwiatek

Ultra Perfumaniak

Post01 marca 2013, 14:21 - Pt

Cookie13 napisał(a):Z upływem czasu The Game nieznacznie zyskuje, tym bardziej, że może zaskoczyć trwałością na poziomie ok. 10 godzin. Póki co nie oceniam, bo rzetelna ocena wymagać będzie co najmniej dwóch dodatkowych testów ( w tym tradycyjnie globalnego ).

Kosmicznie byłoby po użyciu globalnym choć na kilka chwil wyjść ze swojego ciała i powąchać
jak pachnie na Nas samych, tak z nienarzucającej się odległości :D

Cookie13

Sensei Perfuforum

Post04 marca 2013, 12:44 - Pn

Prawda ?
A tak pozostają przyjaciele/żony/partnerki. Lepszy rydz, niż nic.
Następna strona

Powrót do Perfumy męskie