Teraz jest 22 października 2020, 07:24 - Cz

• Reklama

Baldessarini - Strictly Private

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Baldessarini - Strictly Private (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
1
5%
3 - Przeciętny
4
19%
4 - Dobry
8
38%
5 - Bardzo dobry
7
33%
6 - Genialny
1
5%

Liczba głosów : 21

• Autor
  • Wiadomość

Jordani

Post22 sierpnia 2011, 11:26 - Pn

Obwąchiwałem i przyznam, że mnie zaintrygował. Być może zdecyduję się na zakup. Miał ktoś z Was może do czynienia z tym zapachem?
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

fqjcior

Właściciel forum/Administrator

Re: Baldessarini Strictly Private

Post22 sierpnia 2011, 11:27 - Pn

Z testów perfumeryjnych pamiętam że to ciekawy, drzewno-balsamiczno-kadzidlany zapach w deseń Black Cashmere. Suchy, nieco dymny. Intrygujący. Ale musiałbym dłużej z nim poobcować, bo może mnie moja pamięć mylić.

RoQ

Super Perfumaniak

Post09 kwietnia 2012, 08:17 - Pn

Jest fajny, nawet bardzo, tylko jak to mówią "kupić go nie idzie". Przynajmniej w Zjednoczonym Królestwie...

hanka

Bardzo aktywny forumowicz

Post09 kwietnia 2012, 08:30 - Pn

A na Allegro jak najbardziej ...
Pozostań w pokoju a ruchy miej roztropne , aby uderzając się w łokieć nie trafić w to miejsce które czyni prąd.

Mam ciało osiemnastolatki.( Trzymam je w tapczanie).

RoQ

Super Perfumaniak

Post09 kwietnia 2012, 08:53 - Pn

Bo Polska jest jak Albania. Rządzi się swoimi prawami... ;)

mrk.

Forumowicz

Re: Baldessarini - Strictly Private

Post20 stycznia 2013, 13:06 - N

Nie wiecie może czy jest on gdzieś dostępny w sieciówkach do stestowania?

A i taka techniczna sprawa, w katalogu w nazwie ucięło "l" ;)

Klimt

Forumowicz

Post20 stycznia 2013, 13:21 - N

Mialem flakon i szybko sie jego pozbylem. Sam zapach, jest dobry, cieply i troche pudrowy. Delikatna slodycz wanili, troche zywicy, pieprzu i gozdzikow. Przyjemnie to pachnie ale nazbyt delikatnie, slabo z projekcja.

Przepraszam za brak polskich liter - cos z klawiatura nie teges.

RayFlash

Super Perfumaniak

Post20 stycznia 2013, 17:08 - N

Ja mam inne z nim doświadczenia: trwałość jest doskonała, projekcja bardzo dobra, dla mnie - za dobra; nie jestem w stanie go używać. :|

daver

Forumowicz

Post11 września 2013, 22:22 - Śr

Skuszony praktycznie samymi pozytywnymi opiniami wśród zarówno mężczyzn, jak i kobiet, postanowiłem nabyć zapach w ciemno. Szukałem czegoś eleganckiego i ciepłego na chłodne, zimowe wieczory. Podobno każdy ma zapach, którego nie może znieść - tak jest w moim przypadku ze Strictly Private. Podobnie jak u RayFlasha wytrzymałość i projekcja są aż nadto dobre. Nie da się tegoż z ręki zmyć, a już ósma godzina idzie! Staram się trzymać nos jak najdalej od źródła zapachu, bo wywołuje u mnie ból głowy i brzucha. Doceniam zapach i zgadzam się z opiniami, że pachnie wyjątkowo luksusowo, ale nie dla mnie takie luksusy. W mojej opinii spokojnie mogą się w niego ubierać kobiety koło 40 lat. Pasuje jak ulał. Nie umniejszam jednak męskiego przeznaczenia. Jak dla mnie to ciężki unisex, co jest chyba rzadkością? Niestety moja flaszka niechybnie pójdzie pod młotek. Jeszcze nawet folia nie jest rozerwana ;) Wstrzymuję się od oceny, bo subiektywne odczucia nie pozwalają mi na jej poprawne wystawianie.

Artplum

Sensei Perfuforum

• Ostrzeżenia: 3

Post09 grudnia 2016, 14:20 - Pt

Co jakiś czas "odkrywam" ten zapach, a potem, w swoim wariactwie poznawania coraz to nowych perfum, zapominam o nim ;)
Ostatnio znowu go odkryłem w postaci resztki odlewki. I znowu mi się spodobał.
Ciepły, elegancki, gładki, otulający... Świetny na zimę i jesień. Niezły na wiosnę. W letni wieczór też powinien się sprawdzić.
Przyjemny, bezpieczny, ale niepozbawiony pazurka i uwodzicielski.
Nie szaleje na parkiecie i nie przekrzykuje muzyki, nie tryska testosteronem, ani nie rządzi na dzielni, ale sam z klubu nie wychodzi i sam nie zasypia.
Ambra, wanilia, drewienka i odrobina róży, a to wszystko doprawione pieprzem. Dobrze zmieszane, nie rażące syntetykiem, zrównoważone...
Jeśli dodać do tego niezłe parametry, niską cenę i małą popularność, to SP jawi się, jako naprawdę niezłe pachnidło, warte przynajmniej dogłębnego poznania.
Waham się między 4 a 5. A niech ma 5 ze względu na nadchodzące święta ;)
Artur

Scarlatti

Aktywny forumowicz

Post11 listopada 2017, 01:09 - So

Bardzo przyjemne i komfortowe perfumy. Ciepłe, balsamiczne, półsłodkie, kremowe.
Godny polecenia dla fanów rzeczy milusińskich.

Belial Lord

Mega Perfumaniak

Post10 stycznia 2018, 17:59 - Śr

strictly private to przede wszystkim cieply ,pudrowo-waniliowy zapach z dodatkiem rozy ;) przyjemny w noszeniu otula w chlodne dni niczym szalik,projekcja "dzentelmenska" trwalosc ok,polecam wszystkim ktorzy lubia takie "misiowate"zapachy

Scarlatti

Aktywny forumowicz

Post10 stycznia 2018, 21:33 - Śr

No, to poważne perfumy są.

Bazyli

Super Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Post16 listopada 2018, 03:21 - Pt

I ja dołączam do grona miłośników SP i choć nie jest to zapach, bez którego nie wyobrażam sobie życia, to bardzo go sobie cenię. Moi przedmówcy powiedzieli już o samym zapachu właściwie wszystko: elegancki, ciepły, otulający, lekko żywiczny, po trochu pudrowy ambrowy, waniliowy, drzewny i paczulowy. Czuję też trochę czekolady, której w składzie nie ma. A wszystko to idealnie wyważone i co może dziwić, patrząc na skład - bez tendencji do wysładzania się w bazie. Mam bardzo (ale podkreślam - bardzo odległe) skojarzenia z A*menem Muglera. Idealny zapach na chłodne dni i co ważne - mało popularny i dosyć oryginalny. Jeśli na szalę zalet położyć jeszcze ładny flakon i naprawdę doskonałe parametry - siedzi na mnie i ładnie projektuje powyżej 12 godzin, to musi się skończyć mocną 5 :)

Scarlatti

Aktywny forumowicz

Post16 listopada 2018, 03:47 - Pt

W Montale - Orange Aoud występują konotacje z SP. Obrazek

ayh

Forumowicz

Post02 grudnia 2018, 19:09 - N

Dzisiaj znalazłem w otchłani szafy bohatera wątku i postanowiłem się nim spryskać. Muszę przyznać, że całkowicie zapomniałem o tym zapachu a im dłużej go noszę tym bardziej żałuję, że wcześniej go nie nosiłem :oops: Nosi mi się je bardzo komfortowo. Trwałość bez zarzutów ( spryskałem się o 9 jest 19 a czuć je wyraźnie), projekcja w pierwsze 2/3 godziny dla mnie idealna na zasięg ramion potem bardziej kameralna. Bardzo przyjemne i komfortowe perfumy. Kremowa wanilia z dodatkiem rózy i przypraw.
Kremowo, balsamicznie, aromatycznie i elegancko - czego chcieć więcej. Ocena 5.

Bazyli

Super Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Post02 grudnia 2018, 19:17 - N

A to ciekawe spostrzeżenie - róży nie wyczuwam, ale spróbuję zwrócić na nią uwagę ;)

Bazyli nadaje mobilnie...

Euz

Forumowicz

Post03 grudnia 2018, 22:52 - Pn

Są to bardzo dobre i niedocenione perfumy o całkiem niezłych parametrach. Jeszcze niedawno można było je kupić za ~70 zł. Obok Armani Attitude był to signature scent mojego dawnego współlokatora jak mieszkałem kiedyś w UK. Armani na wieczór a Baldessarini na dzień i było konkretnie. Bardzo ładnie na nim pachniały. Myślę sam czy nie kupić sobie kiedyś flaszki :)

ayh

Forumowicz

Post04 grudnia 2018, 10:27 - Wt

To prawda - bardzo mało się mówi o tym zapachu, a przecież stosunek ceny do jakości b.dobry :) Jak się nie mylę ja kupowałem je za ok. 100 zł.

Powrót do Perfumy męskie