Teraz jest 26 października 2020, 15:46 - Pn

• Reklama

Hugo Boss - Bottled Night

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Hugo Boss - Bottled Night (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
1
3%
2 - Słaby
4
13%
3 - Przeciętny
6
20%
4 - Dobry
9
30%
5 - Bardzo dobry
10
33%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 30

• Autor
  • Wiadomość

Grzegorz-2

Forumowicz

Hugo Boss - Bottled Night

Post30 stycznia 2013, 10:39 - Śr

Hugo Boss Bottled No.6 Night

Zapach z 2010 roku. Daleko mu do szarego którego bardzo lubię, ale nie tak słaby jak wersja sport. Sprzedaż powinna być niezła, starszy brat zrobił swoje.

Nuta głowy: lawenda, brzoza
Nuta serca: fiołek
Nuta podstawy: nuty drzewne, piżmo
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

aleksander

Super Perfumaniak

Re: Hugo Boss Bottled No.6 Night

Post30 stycznia 2013, 10:47 - Śr

Lawenda, brzoza i fiołek są wyczuwalne?
Jeśli tak, to może być całkiem fajny zapach.

karoluss91

Aktywny forumowicz

Re: Hugo Boss - Bottled Night

Post05 lipca 2013, 12:17 - Pt

Będąc dzisiaj rano,w jednej ze stacjonarnych perfumerii poprosiłem miłą Panią aby znalazła mi coś podobnego do kenzo ph. Pani pokazała mi jeden z zapachów d&g (bodajże sporta), ck euphorie i platynowego. O podobieństwo było ciężko, do tego żaden z zapachów specjalnie mnie nie urzekł. W końcu doszliśmy do bossa bottled night i ... zapach zrobił na mnie ogromne wrażenie. Zapach średnio podobny do kenzo, lecz jak dla mnie z tej samej półki tzw. "ciężka świeżość". Na otwarciu mocno wyczuwalna lawenda, lecz za chwilę do głosu dochodzą nuty drzewne, które wyraźnie wyczuwam. Wyczuwam podobieństwo z obssesion night, jednak tamten zapach jest bardziej "detergentowy". Jak dla mnie boss bottled night to świetny zapach i chyba w niedalekiej przyszłości pojawi się na mojej półce. Co do parametrów użytkowych póki co nie mogę się wypowiedzieć, jednak zapach gaśnie szybciej niż np. kenzo ph, podejrzewam że będzie coś w okolicach 6h trwałości u mnie (i to niestety będzie max.). mimo że to hugo boss, marka za którą od jakiegoś czasu średnio przepadam, ten mnie urzekł i chyba się skuszę chociażby na 30ml :)

pknbgr

Ultra Perfumaniak

Odp: Hugo Boss - Bottled Night

Post02 sierpnia 2013, 10:14 - Pt

Szary- wielki ojciec wszystkich bottledów- należy do najlepszych zapachów wszechczasów. Swego czasu najpopularniejszy wszędzie. Każdy nim pachniał, wszyscy go znali. Obecnie już powoli przykrywa się kurzem zapomnienia zdetronizowany przez inne ultra popularne zapachy. Być może dlatego marka postanowiła wydać "ciemnego" flankera. Być może też zrobiła to na fali popularności poprzednika. Liczę, że prawda będzie leżeć gdzieś po środku, gdyż Bottled Night kompozycyjnie za wiele wspólnego nie ma z Szarym. Mimo to to udany zapach. Gdy pierwszy raz testowałem go zapamiętałem pewną niezbyt przyjemną, metaliczną nutę. Dziś jej nie było. Natomiast pojawił się fiołek w otwarciu, który to na myśl przywiódł mi beckhamowskie Intimately. Podobne brzmienie. W sercu kompozycja zmienia się dość mocno. Nieco syntetyczna lawenda gra pierwsze skrzypce. Reszta przypomina mi La Nuit od YSL. Jednak nie sprawia wrażenia zamulonej papki dzięki szorstkiemu, lawendowemu nalotowi.
To nie mój klimat. Chciałbym mimo to kilka mililitrów na dokładne testy. Mam mały apetyt na Bottled Night.

khorne

Aktywny forumowicz

Post02 sierpnia 2013, 14:15 - Pt

Mam odlewkę. Na letnie wieczory bardzo fajnie się sprawdza. Przyjemny i akceptowalny przez otoczenie. Może pupy nie urywa ale jak najbardziej pozytywnie się go "nosi". Z pierwowzorem jednak nie ma zbyt wiele wspólnego poza nazwą.

Btr

Forumowicz

Post02 sierpnia 2013, 16:06 - Pt

Kojarzy mi się z ciemnym, opalizującym kawałkiem metalu. Jest zimny i metaliczny, ale ma też w sobie coś eleganckiego. Podoba mi się nawet ta lawenda, bardziej mi odpowiada, niż np. ta z F by Ferragamo. Tak ogółem, to zapach całkiem w porządku, ale i tak wolę protoplastę.

bartho

Forumowicz

Post28 marca 2014, 10:42 - Pt

Przeciętniak

karoluss91

Aktywny forumowicz

Post25 sierpnia 2014, 10:42 - Pn

Myślę, że 4 z dużym plusem to odpowiednia nota dla tego przyjemniaczka :) Arcydziełem nie jest, ale od czasu do czasu bardzo przyjemnie mi się go nosi. W mojej opinii nie jest to również, jak nazwa wskazuje zapach wieczorowy. Bardzo dobrze spisuje się w dzień. Bardzo przyjemny, akceptowalny, komplementogenny zapach :) Gdyby jeszcze odziedziczył parametry użytkowe po starszym bracie - klasycznym bottled dałbym 5.

Artplum

Sensei Perfuforum

• Ostrzeżenia: 3

Post07 lutego 2015, 20:50 - So

Znam BT tylko z próbki, ale nie jest to jakiś skomplikowany zapach, żeby wymagał wielu testów.
Słowa, jakie mi się cisną na usta po paru próbach, to: przyjemny, bezpieczny, uniwersalny, syntetyczny ale nie drażniąco, całkiem udany i bardzo massmarketowy.
Słodkawa lawenda z gorzką brzozą to całkiem udane połączenie na drzewno-piżmowej bazie. Fiołka bardzo słabo wyczuwam, co mnie dziwi, bo mam na niego wyczulony nos. Ale może to i lepiej, że nie dominuje tej kompozycji.
Zastanawiam się tylko, czemu on jest "Night", skoro nie ma "najtowego" charakteru? Odpowiedź jest pewnie banalna - wszystkie "najty" kuszą do zakupu, bo obiecują, że kobiety będą się garnąć do nosiciela jak miś do miodu, a największa ciamajda spryskana "najtem" przemieni się w Casanowę lub choćby Brada Pitta ;)
Bottled Night może być oczywiście użyty na wieczór, ale równie dobrze sprawdzi się w ciągu dnia, do biura, na uczelnię, czy na piwo z kolegami.
Myślę, że 4 będzie dla BN właściwą oceną.
Artur

M_Michal

Aktywny forumowicz

Post19 lutego 2016, 10:23 - Pt

Zużyłem próbkę i nie wiem co o nim napisać.

Po pierwsze solidna aplikacja jest wymagana, bo inaczej nie chce pachnąć.

Po drugie, czemu night? Pewnie kiedy wychodził była moda na night/wieczór/notte czy co tam jeszcze.

Ciekaw byłem tej brzozy, ale jest nudnie podana. W ogóle to nudny zapach. Z początku cytrusy, później rachityczny fiołek i brzoza, no i drewna. Nie jakieś konkretne, po prostu drewna. I tak to trwa, czasem projektuje, czasem nie.

Nie podoba mi się. Idealna definicja przeciętnego zapachu i tyle własnie ode mnie dostanie- 3.

analog321

Forumowicz

Post23 lutego 2017, 12:28 - Cz

Jedyny jak do tej pory zapach, który wywołał u mnie odruchy wymiotne i ból głowy. Jak dla mnie zbyt syntetyczny :(

jns-jns@wp.pl

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post23 lutego 2017, 14:25 - Cz

Jeden ze słabszych zapachów od Bossa.Po prostu kolejny produkt na drogeryjne półki,który zapewne znajdzie swoich odbiorców.Już nawet nie porównując go do "szarego" klasyka ,wypada średnio.Zero pazura,zaskoczenia.Mam wrażenie,że "już to było".

Marcin-PL

Forumowicz

Post17 lipca 2019, 20:37 - Śr

Spryskalem sie dzis nim i pomyslalem, ze skrobne o nim krotka opinie. Calkiem przyjemny, drzewno-wieczorowo-swiezy, pachnie jak swiezo wykapany facet, na ktorym czuc jeszcze swiezy / energetyzujacy gel pod prysznic i ktory nastepnie uzyl stonowanej, przy tym eleganckiej wody toaletowej z drzewnym aromatem (odpowiednim na wieczor, co by tlumaczylo nazwe Night). Jest swiezo, mesko, elegancko i przyjemnie. Zapach czesto komplementowany jako ladny i intrygujacy. Cena przystepna i zapach nie jest zbyt popularny (co jest plusem, wiekszosc go wrzuca do worka „Boss dla mas“, a tak naprawde to jest dzieki temu unikalny, a prawdziwe zapachy dla mas to jak na ironie losu te chwalone jako „super unikalne“)

namingway

Forumowicz

Post05 sierpnia 2019, 14:32 - Pn

Znam, testowałem i nie polecam. Parę dni temu byłem świadkiem jak gość przede mną w kolejce w Rossmanie zakupił 50ml tego cudaka w cenie uwaga - 199,99 zł :roll: Tak, dobrze czytacie 200 zł za 50ml "Bas Badld Najt". Podczas płacenia i po krótkiej wymianie zdań z kasjerką gość sam siebie przekonywał że to nowa ulepszona wersja "tego starego Bossa" 8-)
To, jak pachniesz, mówi o Tobie więcej, niż myślisz...

Aktualnie na sprzedaż - https://perfuforum.pl/viewtopic.php?f=52&t=27198

Criss

Aktywny forumowicz

Post05 sierpnia 2019, 14:57 - Pn

To się nazywa prawdziwa okazja :lol: wersja poprawiona to musiała mieć odpowiednią cenę :lol:

Lucjan

Ultra Perfumaniak

Post05 sierpnia 2019, 17:41 - Pn

Jak na rok premiery był to jeden z moich najbardziej ulubionych zapachów na jesień - nigdy nie porównywałem go do klasyka bo same nuty wskazywały na coś innego - lawenda jak na mainstream przyzwoita . Czwóreczka w ankiecie

Tomakowa

Post21 września 2020, 09:57 - Pn

Bardzo lubię, oceniam na 5. Przy pierwszej aplikacji załamałem się i uznałem za symbol sztuczności i badziewia, szybko jednak pokochałem miłością prawdziwą i bezkompleksową. Ma jakąś nutę Fafarafy, nie silniejszą jednak niż CK Man i nowy dezodoramt Oldspace "Rock" :-)
Pewnie przez tego fiołka.

Czarny

Bardzo aktywny forumowicz

Post22 września 2020, 11:27 - Wt

Jak dla mnie najlepszy zapach ze stajni Hugo Bossa. Pachnie to po prostu dobrze. Ten zapach ma taką swoją dość charakterystyczną nutę która bardzo cenię. Uniwersalny, elegancki, dobrze zrobiony. Zasluzona 5.

Powrót do Perfumy męskie