Teraz jest 20 października 2020, 20:51 - Wt

• Reklama

Florame - Eau de Vetiver

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Florame - Eau de Vetiver (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
1
100%
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 1

• Autor
  • Wiadomość

Bach_rules!

Perfumaniak

Florame - Eau de Vetiver

Post23 stycznia 2013, 21:03 - Śr

EDT. Kupiłem w ciemno na znanym portalu aukcyjnym. Skusił mnie ten vetiver w nazwie. With organic essential oils, jak głosi dodatkowy napis na prostym, walcowatym flakonie. Dodatkowo mamy na nim zapewnienie: ecological & organic cosmetic. Tyle napisów. A jak to pachnie?

Wrażenie naturalności owszem jest. Kompozycja przypomina mi Vetiver Etro. Ziemista, wytrawna, gorzka interpretacja wetywerii. Wręcz ma się wrażenie obcowania z rzeczywiście oryginalnym olejkiem z tego pachnącego trawska, surowym, nieokrzesanym, niezłagodzonym innymi ingrediencjami. Niestety, pewnie przez tę "naturalność" i ekologiczność, czytaj brak utrwalaczy czy jakichś chemicznych składników obecnych w porządnych perfumach, zapach prawie nie ma projekcji... Jest tak tragicznie bliskoskórny, że aż żal. Molekuły zapachowe niczym nie podbite ledwie się odrywają od skóry i snują leniwie, że nosem musisz szorować po miejscu aplikacji.
Zapach prawie nie ewoluuje. Nie jest drogi (na necie widziałem po 17 EU)
Kupiłem z czystej ciekawości jako pasjonat wetywerii. Zwolennikom jej gorzkiego oblicza polecam raczej Etro Vetiver.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie