Teraz jest 29 października 2020, 17:41 - Cz

• Reklama

GAP - The Original

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

GAP - The Original

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
3
75%
5 - Bardzo dobry
1
25%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 4

• Autor
  • Wiadomość

Bonifacy

Aktywny forumowicz

GAP - The Original

Post06 stycznia 2013, 19:13 - N

Obrazek

The Original
marki GAP to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. The Original został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak Śliwka, cedr i skóra.

Przed chwilą zapodałem sobie do testów strzał,wiedząc już jak to mniej więcej pachnie na skórze mamy. Cóż nie wiem co to za składnik ale u mnie (w porównaniu do mamy) tak się wyostrzył,że nie wytrzymałem i zmyłem. Trwałość i projekcja na skórze rodzicielki była dobra.

Więcej treściwych recenzji przeczytacie na fragnatica.com.pl i blogu belora (taka reklama).

blueberry

Forumowicz

Re: GAP - The Original

Post16 stycznia 2013, 18:44 - Śr

Najbardziej zadziwia mnie, że to są skórzane perfumy. Nie wyczuwam tam ani grama skóry. Owszem, słodka śliwka, cedr. Ale ponad wszystko - kokosowo-ananasowe złudzenie a la pina colada ;) Zaskakujące jest dla mnie to, że bywa kojarzony też z zapachem koperku - dla mnie musiałby to być koper mocno posłodzony, a to jakoś nie bardzo mi się w głowie układa.
Zapach jest bardzo radosny i optymistyczny, słodki raczej, ale nie ulep. Dobrze sprawdza się wiosną i latem, bo wprowadza taki wakacyjny i luzacki klimat. Wydaje mi się bardziej damski niż męski, choć i na mężczyźnie może nieźle zagrać. Całkowicie linearny, nic w nim się nie dzieje, jednak przy dość przyjemnym zapachu nie jest to problemem. Super trwałość - na mnie ok 8 h, na ubraniach zdecydowanie dłużej. Przyjemna projekcja. Myślę, że jego cena jest bardzo atrakcyjna - a jakość naprawdę przyzwoita. Dawno temu uwielbiałam, teraz tylko lubię, bo się trochę zbisurmaniłam ;) Z całego cyklu GAP "The..." najbardziej przypadł mi do gustu - ale jeszcze czeka mnie poznanie "The Artist" i wtedy moja ocena może jeszcze się zmienić.
"Oryginał" zasługuje na mocną 4.

honoris causa

Bardzo aktywny forumowicz

Post16 stycznia 2013, 21:33 - Śr

blueberry napisał(a):Najbardziej zadziwia mnie, że to są skórzane perfumy. Nie wyczuwam tam ani grama skóry. Owszem, słodka śliwka, cedr. Ale ponad wszystko - kokosowo-ananasowe złudzenie a la pina colada ;) Zaskakujące jest dla mnie to, że bywa kojarzony też z zapachem koperku - dla mnie musiałby to być koper mocno posłodzony, a to jakoś nie bardzo mi się w głowie układa.

Zgadzam się.
Poszukuję próbek:
Bois Marocain - T. Ford
Sahara Noir - T. Ford
Vert d’Encens - T. Ford
Freshman - Truefitt & Hill
Cuir - Mona DiOrio
Mercury, Sulphur - Nu Be
Davidoff Cool Water Deep Summer Fizz
Petroleum - Histoires des Parfums

illusion

Aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post19 lipca 2013, 13:59 - Pt

Również nie wyczuwam skóry. Za to owoce (śliwki?) - słodkie, wręcz landrynkowe. Zupełnie niepodobne do tych z Lalique hommage. Takie wędzone bardziej mi się zresztą podobają. Gap to słodki mus owocowy. Dobre perfumy, ale nie dla mnie. Dodatkowy plus za ciekawe podejście do tematu śliwki.

Powrót do Perfumy unisex