Teraz jest 22 października 2020, 07:06 - Cz

• Reklama

Hugo Boss - In Motion

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Hugo Boss - In Motion (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
3
18%
3 - Przeciętny
4
24%
4 - Dobry
5
29%
5 - Bardzo dobry
4
24%
6 - Genialny
1
6%

Liczba głosów : 17

• Autor
  • Wiadomość

gurlen87

Perfumaniak

Hugo Boss - In Motion

Post04 stycznia 2013, 09:00 - Pt

Kolejny zaliczający się do mojego pakietu startowego, wzbudza sentyment bo stanowi początki przygody z prawdziwymi perfumami. Na dzień "Akła" od Armaniego, na wieczór mocniejsza kula od Boss-a. Pomysł na flakon ciekawy. Zawartość..aromatyczna( czuję pomarańcze w asyście cynamonu, wykończenie wyraźnie drzewne), raczej na swobodniejsze wieczorne wyjścia. Był( nie wiem czy nadal jest) ultra popularny.Doczekał się wielu barwnie brzmiących następców( green, blue, black, electric :). Z tego co pamiętam projekcja była duża, chyba gorzej z trwałością, ale musiałbym to jeszcze zweryfikować.

Boss in Motion marki Hugo Boss to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Boss in Motion został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Domitille Michalon. Nutami głowy są pomarańcza, bazylia, liść fiołka i bergamotka; nutami serca są gałka muszkatołowa, cynamon, różowy pieprz i kardamon; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, nuty drzewne i wetyweria.

tomson69

Aktywny forumowicz

Re: Hugo Boss - In Motion

Post04 stycznia 2013, 11:28 - Pt

Mam sentyment do tej kulki ponieważ był to mój pierwszy zapach z wyższej półki który dostałem na urodziny. Podoba mi się w nim ta pomarańcza z cynamonem choć jest delikatnie sztuczny i nie jest arcydziełem w porównaniu z innymi zapachami. Tak jak napisał gurlen87 projekcja jest bardzo dobra lecz trwałość przeciętna, a nawet delikatnie niżej niż przeciętna. Pamiętam, że kiedy go używałem to dostawałem dużo komplementów za niego i czuły go osoby z otoczenia mimo, że ja przestawałem go czuć. Jako mój pierwszy "markowy" zapach do którego mam i zawsze będę mieć sentyment daję mu ocenę 5.

yhmmma

Perfumaniak

Post13 kwietnia 2013, 18:25 - So

"kulka" od Boss'a był to również mój jeden z pierwszych " lepszych" zapachów. Jest syntetyczny - nawet bardzo bym powiedział. Podpisuję się pod tym co powiedzieli koledzy - czuć połączenie pomarańczy z cynamonem. Nadaje się na początek przygody z zapachami z " wyższej półki" niż puma czy adidas. Dla młodego mężczyzny na co dzień - idealnie się sprawdzi. Świeży na swój sposób. Trwałość na prawdę na niskim poziomie, o dziwo projektuje dobrze. Więc można się nim cieszyć przez kilka h ok. 5h u mnie trzymał nigdy dłużej.

karoluss91

Aktywny forumowicz

Post24 maja 2013, 11:00 - Pt

Tak, to również jeden z moich pierwszych zapachów. W liceum dostałem go od mamy przy jakieś okazji. Pamiętam, że dziewczyny szalały, bardzo dużo komplementów otrzymywałem za niego (ale takie to już czasy były) :D Co do samego zapachu, z tego co pamiętam przyjemny, bardzo neutralny i sztuczny. Taki ot co przyjemniaczek. Projekcja dobra (z racji bardzo dobrej wyczuwalności przez otoczenie), trwałość przeciętna (zawsze narzekałem że "po szkole" nic już nie było czuć) :) Raczej nie wrócę już do niego, jeśli mógłbym komuś go polecić to młodym chłopakom (licealistom:D) lubiącym ładnie pachnieć, chcącym zwrócić na siebie uwagę płci przeciwnej. Obiektywnie 4, jednak daje 5 z racji sentymentu :)

jurek890

Post24 marca 2016, 18:27 - Cz

Odkopuje trochę temat :)
Bardzo mi się podobał swojego czasu ten zapach. Kilka lat go nie wąchałem ale chyba do niego wrócę za jakiś czas.
Podobało mi się zmieszanie pomarańczy z pieprzem

Powrót do Perfumy męskie