Teraz jest 23 października 2020, 08:40 - Pt

• Reklama

David Beckham - The Essence

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena David Beckham - The Essence (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
3
60%
4 - Dobry
1
20%
5 - Bardzo dobry
1
20%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 5

• Autor
  • Wiadomość

Cookie13

Sensei Perfuforum

David Beckham - The Essence

Post24 października 2012, 17:56 - Śr

Pojawił się i u nas nowy zapach sygnowany imieniem i nazwiskiem piłkarza-celebryty. Szkoda tylko, że akurat pod koniec października, kiedy letnia aura za oknem znika ( rym częstochowski zamierzony ). Sam zapach na całe szczęście nie jest aż tak banalny, jak powyższa rymowanka i podobnie jak kilka innych pachnideł metroseksualnego futbolisty, wyróżnia się na massmarketowej półce pełnej Mexx'ów i Pum. Od razu mówię, że nie wyróżnia się aż tak bardzo jak Homme, czy nawet Intimately Men, ale też jest to zapach z innej rodziny olfaktorycznej. To świeżak, ale nie z grupy wodnej, lecz drzewno-aromatycznej. Otwarcie jest dość banalne, cytrusowe w sposób tak oklepany, jak tylko może być oklepany cytrusowy początek w zapachach tego segmentu. Po upływie kwadransa robi się jednak i ciekawiej, i przyjemniej; czuć liście fiołka w owocowym towarzystwie jabłka i ananasa. Jak na tę półkę cenową nie jest to wbrew pozorom jakiś okrutnie oklepany akord. Baza - z cashmeranem w roli głównej - jest syntetyczna, ale nie na tyle, żeby przekreślać ją do końca. Trwałość The Essence oscyluje wokół 6 godzin, przy średniej projekcji. Ogólnie The Essence to całkiem udany letni zapach z niższej półki cenowej, mogący rywalizować np. z Ice Touch Men - Mexx. Jeszcze nie oceniam, ale mocną "3" w ankiecie ma u mnie już po pierwszym teście.

Obrazek
Ostatnio edytowano 03 września 2016, 11:16 - So przez Cookie13, łącznie edytowano 2 razy

Cookie13

Sensei Perfuforum

Re: David Beckham - The Essence

Post24 października 2012, 18:19 - Śr

Zapomniałem dodać, że po dwóch godzinach od aplikacji, może The Essence budzić pewne skojarzenia z klasycznym Chrome - Azzaro.

Cookie13

Sensei Perfuforum

Post29 października 2012, 18:45 - Pn

Cookie13 napisał(a):Pojawił się i u nas nowy zapach sygnowany imieniem i nazwiskiem piłkarza-celebryty. Szkoda tylko, że akurat pod koniec października, kiedy letnia aura za oknem znika ( rym częstochowski zamierzony ). Sam zapach na całe szczęście nie jest aż tak banalny, jak powyższa rymowanka i podobnie jak kilka innych pachnideł metroseksualnego futbolisty, wyróżnia się na massmarketowej półce pełnej Mexx'ów i Pum. Od razu mówię, że nie wyróżnia się aż tak bardzo jak Homme, czy nawet Intimately Men, ale też jest to zapach z innej rodziny olfaktorycznej. To świeżak, ale nie z grupy wodnej, lecz drzewno-aromatycznej. Otwarcie jest dość banalne, cytrusowe w sposób tak oklepany, jak tylko może być oklepany cytrusowy początek w zapachach tego segmentu. Po upływie kwadransa robi się jednak i ciekawiej, i przyjemniej; czuć liście fiołka w owocowym towarzystwie jabłka i ananasa. Jak na tę półkę cenową nie jest to wbrew pozorom jakiś okrutnie oklepany akord. Baza - z cashmeranem w roli głównej - jest syntetyczna, ale nie na tyle, żeby przekreślać ją do końca. Trwałość The Essence oscyluje wokół 6 godzin, przy średniej projekcji. Ogólnie The Essence to całkiem udany letni zapach z niższej półki cenowej, mogący rywalizować np. z Ice Touch Men - Mexx. Jeszcze nie oceniam, ale mocną "3" w ankiecie ma u mnie już po pierwszym teście.

Obrazek

Ostatecznie - po dwóch globalnych testach - taką właśnie ocenę mu wystawiłem w ankiecie.

Jacek40

Forumowicz

Post03 września 2016, 11:14 - So

Tani, pachnie nie najgorzej, ale niska trwałość.

Cookie13

Sensei Perfuforum

Post03 września 2016, 11:19 - So

Jacek40 napisał(a):Tani, pachnie nie najgorzej, ale niska trwałość.

W kategorii " skocz po bułki z rana " bardzo zacna propozycja. Trwałość zatem wystarczająca.

Jacek40

Forumowicz

Post03 września 2016, 11:42 - So

Ciekawa kategoria :) Nigdy pod tym kątem nie rozpatrywałem, może i lepiej bo zbyt wiele zapachów dostałoby szansę :)

Cookie13

Sensei Perfuforum

Post03 września 2016, 12:01 - So

Jacek40 napisał(a):Ciekawa kategoria :) Nigdy pod tym kątem nie rozpatrywałem, może i lepiej bo zbyt wiele zapachów dostałoby szansę :)

Bardzo utylitarna i potrzebna kategoria ;) .

Leszczu

Forumowicz

Post03 września 2016, 19:36 - So

Testowałem niedawno w Rossmanie i moim zdaniem tylko otwarcie może się podobać bo po kilkunastu minutach pachnie jak typowe pachnidło od La Rive. Chyba tylko 3 męskie zapachy wyszły dobrze tej marce: Intimately, Intimately Yours i najlepszy z nich wszystkich Beckham Homme.

Cookie13

Sensei Perfuforum

Post03 września 2016, 19:39 - So

Leszczu napisał(a):Testowałem niedawno w Rossmanie i moim zdaniem tylko otwarcie może się podobać bo po kilkunastu minutach pachnie jak typowe pachnidło od La Rive. Chyba tylko 3 męskie zapachy wyszły dobrze tej marce: Intimately, Intimately Yours i najlepszy z nich wszystkich Beckham Homme.

Homme rzeczywiście wyraźnie najlepszy. Ciekaw jestem jeszcze tegorocznej premiery Beyond Forever, bo na papierze skład prezentuje się obiecująco.

Powrót do Perfumy męskie