Teraz jest 31 października 2020, 17:10 - So

• Reklama

Gianfranco Ferré - In the Mood for Love

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Gianfranco Ferré - In the Mood for Love (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
4
80%
4 - Dobry
1
20%
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 5

• Autor
  • Wiadomość

mrk.

Forumowicz

Gianfranco Ferré - In the Mood for Love

Post22 września 2012, 14:16 - So

Obrazek

Nuta głowy: Lawenda, Grejpfrut, Pieprz
Nuta serca: Kardamon, Kolendra, Kwiat pomarańczy
Nuta podstawowa: Paczula, Tonka, Cedr

Nos: Olivier Polge

Orientalno przyprawowe perfumy z 2011 roku. Wyczytałem, iż są to perfumy bardzo w stylu Oliviera, porównywalne z Ferragamo Black, tyle że bardziej świeże. Na fragrantice wypisują, że trwałość ponad 7-8 h, więc nie jest źle, a iże projekcja daje o sobie znać wokół noszącego :) Ja jestem bardzo zaciekawiony, na dodatek na e-glamour bardzo atrakcyjna cena. Ktoś może już miał styczność i może się wypowiedzieć? :)

mrk.

Forumowicz

Re: Gianfranco Ferré - In the Mood for Love

Post27 listopada 2012, 19:24 - Wt

Właśnie pojawił się w superpharmie, śliczna butelka, trochę nieporęczna przy aplikowaniu, ale wybaczam. Proponuję udać się i przetestować :)

com.in

Post01 września 2013, 15:15 - N

Jestem po całodniowym teście.
Początek jest świeży i taki troszkę ostry, nawet pomyślałem, że przesadziłem z ilością.
I tak trwa 3-4 godziny. Potem zapach siada i zaczyna wyłazić z niego jakaś dziwna słodycz.
Nie bardzo mi ona podchodzi.
I tak trwa to już do końca, czyli około 8 godzin (ale końcówka to już bardzo blisko skóry).
Ogólnie; przeciętny i raczej już do niego nie wrócę. Daję 3.
Poszukuję Ungaro Pour Homme, a może ktoś znajdzie substytut?

Bonifacy

Aktywny forumowicz

Post23 grudnia 2014, 21:11 - Wt

Nie umiem opisywać perfum, dałem im 3. Nie jest to jakieś złe pachnidło, więc warto go poznać jeśli będziecie mieli okazję. Parametry całkiem niezłe, z początku jest ładnie wyczuwalny, później się nieco chowa. Trwałość na poziomie 6-8 godzin. Ja w nim wyczuwam pewną wspólną cechę z Ferragamo Black,ale w późniejsze fazie, gdy In the Mood for Love się już nieco wyszumi i ułoży. Sprawdziłem na fragnatice i za kompozycję odpowiada ta sama osoba,więc możliwe że nie piszę głupot :)

Artplum

Sensei Perfuforum

• Ostrzeżenia: 3

Post09 lutego 2015, 21:18 - Pn

Dostałem kiedyś próbkę tego "Miłosnego nastroju", a może "Chęci na miłość" ;)
Cóż, jak dali, to wziąłem i spróbowałem raz i drugi.
Od początku to pachnidło wydało mi się wzorcowym przykładem współczesnego perfumiarstwa mainstreamowego.
Otwarcie cytrusowo-pieprzne, lekko dosłodzone lawendą.
Środek zdominowany przez kardamon i nuty kwiatowe.
Baza drzewna dosłodzona tonką.
Tak stoi w spisie nut i tak to wyczuwam, przy czym nie mam wątpliwości, że to wszystko syntetyczne odpowedniki naturalnych zapachów.
Jeśli coś jest cytrusowo-słodkawo-pikantno-drzewne, to niemal nie ma szans, żeby to było brzydkie.
No i ItMfL nie jest brzydki. Wprost przeciwnie - pachnie przyjemnie i chyba poza miłośnikami perfumiarstwa ekstremalnego i głębokiej niszy, trudno byłoby znaleźć kogoś, kogo by te perfumy odrzuciły. Przecież to tak zostało skonstruowane, żeby przyjemnie drażnić powonienie. I dokładnie to robi - na współczesną nutę, trochę świeżo, trochę słodko, trochę drzewnie. Niestety, dość syntetycznie, ale nie rażąco.
Pachnidło dość uniwersalne zarówno co do pory roku, jak i osoby nosiciela.
Na randkę (co nazwa sugeruje) też jak najbardziej się nadaje - ani młodej dziewczyny, ani dojrzałej kobiety raczej nie odrzuci :)
Szukałem informacji w necie na temat tych perfum. Nie ma zbyt wiele, ale Pirath napisał na swoim blogu, że jest to pachnidło podobne dokładnie do wszystkiego :D I ja się z nim zgadzam.
Artur

nowy48

Forumowicz

Post28 lutego 2015, 19:49 - So

Jak dla mnie bardzo dobry zapach. Męski, aromatyczny, nie narzucający się otoczeniu, ale "zaznaczajacy teren" swoją obecnoscią na meskiej skórze. Prawdopodobnie wycofany z obiegu, a szkoda bo to dosc uniwersalne pachnidło. Gdzies tam jeszcze próbki się błąkają, ale coraz mniej tego, a ceny flakonów oczywiscie poszybowały w górę. Wg mnie dobra robota pana Polge-a. Trwałosć jak na "taki" mainstream kolosalna- do 10h.
Złote myśli użytkownika:
Marcin__ napisał(a):
"Nigdy nie testowales na sobie niczego na miejscu w perfumerii (w tym m. in. globalnie)?"
"Bardzo cieszy mnie wznowienie produkcji, bo teraz przynajmniej nie muszę się spieszyć."

xentrix

Super Perfumaniak

Post28 lutego 2015, 20:58 - So

kolega Artplum bardzo trafnie opisal ten zapach,w zasadzie nic tylko sie podpisac pod tym.Zapach fajny lecz nie dla nas, każdy z nas ma pełne szafki ciekawszych kompozycyjnie i bardziej charakternych zapachów.Typowy mainstreamowiec jakich mnóstwo na rynku.Próbkę miałem, zużyłem i wiecej do zapachu nie wróce.Ode mnie 3+
Masz czegoś dużo ? chcesz sie wymienić dekantem ? pisz !

http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/1564/

Powrót do Perfumy męskie