Teraz jest 21 października 2020, 02:22 - Śr

• Reklama

Calvin Klein - CK IN2U

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla kobiet.
  • Reklama

Moja ocena Calvin Klein - CK IN2U (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
3
30%
4 - Dobry
6
60%
5 - Bardzo dobry
1
10%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 10

• Autor
  • Wiadomość

Hot Player

Forumowicz

Calvin Klein - CK IN2U

Post17 września 2012, 15:36 - Pn

CK IN2U for Her marki Calvin Klein to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. CK IN2U for Her został wydany w 2007 roku. CK IN2U for Her stworzyli Bruno Jovanovic, Jean-Marc Chaillan, Loc Dong i Carlos Benaim. Nutami głowy są sycylijska bergamotka, różowy grejpfrut i liść czerwonej porzeczki; nutami serca są orchidea i kaktus; nutami bazy są ambra, czerwony cedr i wanilia.
Ostatnio edytowano 05 marca 2014, 18:57 - Śr przez Hot Player, łącznie edytowano 2 razy

Aisza

Re: Calvin Klein - CK IN2U

Post23 listopada 2012, 18:01 - Pt

Zapach stworzony dla młodych kobiet.Pasuję bardziej na porę letnią. Zapach ciepły, ale z pazurem, mocny, ale nie duszący. Nadaję się do pracy, utrzymuję sie dośc długo.

rabarbary

Hiper Perfumaniak

Post07 lipca 2013, 16:45 - N

wydaje mi się trochę banalny, ale jako zapach na lato dla nastolatek jest ok :)

Cocochoupette

Post16 lipca 2013, 14:00 - Wt

Miałam kiedyś buteleczkę, w zestawie miniaturek. Cytrusowa landrynka pachnąca cały czas tak samo. Jak to calvin klein - żadne odkrycie. Zużyłam miniaturkę i dawno zapomniałabym o tym zapachu, gdyby nie zachwyty młodszych koleżanek. Ale może to lepiej, ze zdobywa uznanie wśród młodzieży, jeśli zrzuci amor amor z piedestału nastoletnich słodziaków, będę pod wrażeniem (i w końcu będę mogła oddychać w tramwaju :p ).

Marcin__

Hiper Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Post16 września 2014, 18:15 - Wt

In2U poznałem bliżej przypadkiem. Zarówno ja, jak i bliska mi osoba dostaliśmy w prezencie flakony 100 ml, odpowiednio męską i damską wersję. O męskiej nie będę się tu wypowiadać.

Zaś damska wersja - podoba mi się. Jest to wesoły, owocowo-piżmowy zapach, właściwie nadaje się bardziej dla nastolatki, dla dziewczyny, niż dla kobiety. Idealny dla kogoś, kto nie ma jeszcze sprecyzowanego gustu, również nadaje się dla dziewczyny, która dopiero zaczyna interesować się perfumami.

Trwałość na kobiecej skórze - z moich obserwacji - wynosi 6-8 h, są to perfumy, które raczej nadają się na cieplejsze pory roku (wiosna, lato, ew. jesień), raczej do założenia w ciągu dnia niż na wieczór.Dobrze sprawdzą się jako zapach do pracy lub do szkoły. Tyle tylko, że prawdopodobieństwo znalezienia w swoim otoczeniu osoby, która będzie pachnieć identycznie, jest niemałe, a przynajmniej tak mi się wydaje...
Złote myśli użytkownika nowy48:

"Jeszcze nie wachali a już oceniają ma pdst składu. . flakon nawiązuje nieco do tego co już dior wypuszcza."
"Gdyby tak przyrównać to acqua di Parma oud z tym ze pozbawiona tytułowego składnika."

Howard

Forumowicz

Post27 grudnia 2014, 17:10 - So

Przypomina mi trochę męskiego miliona.

Jack34

Forumowicz

Post23 lipca 2015, 11:22 - Cz

Nie polecam. Kupiłem w ciemno dużą butelkę. Zapach nowoczesny, młodzieżowy, trochę męski. Cały czas mocno wyczuwalna drażniąca, „proszkowa” wanilia. Projekcja i trwałość bardzo dobre.

Michas

Post24 sierpnia 2015, 21:16 - Pn

Jak dla mnie jest za słaby. Niby na początku bardzo dobrze pachnie, ale to nie jest to!

• Reklama

Powrót do Perfumy damskie