Teraz jest 21 października 2020, 02:30 - Śr

• Reklama

Carolina Herrera - Aqua

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Carolina Herrera - Aqua (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
1
9%
3 - Przeciętny
2
18%
4 - Dobry
3
27%
5 - Bardzo dobry
4
36%
6 - Genialny
1
9%

Liczba głosów : 11

• Autor
  • Wiadomość

Hot Player

Forumowicz

Carolina Herrera - Aqua

Post11 września 2012, 22:47 - Wt

Herrera Aqua marki Carolina Herrera to aromatyczno - wodne perfumy dla mężczyzn. Herrera Aqua został wydany w 2004 roku. Herrera Aqua stworzyli Carlos Benaim i Jean-Marc Chaillan. Nutami głowy są liść bambusa, mandarynka, liść figi i bergamotka; nutami serca są rozmaryn, biały pieprz, lawenda i neroli; nutami bazy są fasolka tonka, ambra, piżmo i wetyweria.
Ostatnio edytowano 05 marca 2014, 18:24 - Śr przez Hot Player, łącznie edytowano 2 razy

RayFlash

Super Perfumaniak

Re: Carolina Herrera - Aqua

Post12 września 2012, 15:46 - Śr

Moja relacja z tym zapachem jest dziwna jak on sam: kupiłem w ciemno, nie spodobał mi się zupełnie, pozbyłem się flaszki; było w nim jednak coś, co nie pozwalało mi przestać o nim myśleć, a sam zapach nie chciał wyjść z pamięci, więc nabyłem drugą, większą - tym razem zaskoczyło między nami, entuzjazm jadnak słabł z każdym kolejnym użyciem.

Jak jest teraz - nie wiem. Kompozycja jest dość nietypowa, powiedziałbym nawet, że wk*** inna, ale przez to właśnie ciekawa. Może ten liść figowy i bambus, który pachnie tu bardzo wyraziście?... Nie jest to pospolity, mainstreamowy świeżak w żadnym razie. Jakość składników za to jest niestety średnia, oględnie mówiąc. Nie jest najgorzej, ale dobrze też nie jest - i to jest chyba to, co mnie w nim najbardziej uwiera. Nie mam pojęcia, jak go ocenić. Dawno nie używałem; musiałbym sobie odświeżyć naszą znajomość. Bardzo podoba się mojemu synowi, w każdym razie. Myślę, że śmiało można polecać go fanom dziwolągów. "Chcesz latem pachnieć bezpretensjonalnie, ale dziwnie, sięgnij po Wodę Herrery!"

//wulgaryzm - luk

aleksander

Super Perfumaniak

Post12 września 2012, 15:56 - Śr

Kolega kupił ten zapach razem z balsamem po goleniu.
Sprzedał mi (tanio) balsam, a sam używa wody.
Gdy się nią popsika, wydaje mi się, że fluoryzuje.
Jedynym składnikiem, o którym wiem, że na pewno znajduje się w składzie jest fluoryzowany pieprz.

Hot Player

Forumowicz

Post12 września 2012, 16:02 - Śr

Zgadzam się RayFlash, zapach jest naprawdę oryginalny.
Wyróżnia się na tle przeciętnych i dobrych zapachów.
Moja ocenia nie mogła być niższa niż 5.

aleksander > ten pieprz może odpowiadać za charakter całej kompozycji, Aqua jest bardzo magnetyczna.

Niestety obawiam się, że został już wycofany :cry:
Ostatnio edytowano 05 marca 2014, 18:24 - Śr przez Hot Player, łącznie edytowano 2 razy

RayFlash

Super Perfumaniak

Post12 września 2012, 16:12 - Śr

aleksander napisał(a):Kolega kupił ten zapach razem z balsamem po goleniu.
Sprzedał mi (tanio) balsam, a sam używa wody.
Gdy się nią popsika, wydaje mi się, że fluoryzuje.
Jedynym składnikiem, o którym wiem, że na pewno znajduje się w składzie jest fluoryzowany pieprz.

:lol:

Coś w tym jest.

Obrazek

No i potwierdzam pieprz.

RayFlash

Super Perfumaniak

Post12 września 2012, 16:18 - Śr

Hot Player napisał(a):Zgadzam się RayFlash, zapach jest naprawdę oryginalny.
Wyróżnia się na tle przeciętnych i dobrych zapachów.
Moja ocenia nie mogła być niższa niż 5.

aleksander > ten pieprz może odpowiadać za charakter całej kompozycji, Aqua jest bardzo magnetyczna.

Niestety obawiam się, że został już wycofany :cry:

Dodałbym jeszcze, że Aqua wprawia w dobre samopoczucie tudzież dobrze z takim współgra, o ile oczywiście nie przeszkadza nam, że będziemy przy tym nieco... fluoryzować. ;)

Hot Player

Forumowicz

Post12 września 2012, 16:23 - Śr

:lol: :lol:
Ostatnio edytowano 05 marca 2014, 18:25 - Śr przez Hot Player, łącznie edytowano 2 razy

RayFlash

Super Perfumaniak

Post13 września 2012, 14:31 - Cz

Przypomniałem sobie wczoraj ten zapach. Kurczę, muszę przyznać, że mam chyba jakiś problem z większością propozycji współczesnego mainstreamu: niemal wszystko pachnie dla mnie chemicznie i nieokreślenie. Z Aquą jest podobnie. Nie potrafię już odnaleźć w niej tego, co mi się kiedyś podobało i nie mogę ocenić jej inaczej niż na "3"... naciągane. Niemniej jednak nie wykluczam, że ten zapach może się podobać. W swojej kategorii jest naprawdę oryginalny.

yhmmma

Perfumaniak

Post06 maja 2013, 22:39 - Pn

Jako, ze mam juz za soba 2 flaszki tego pachnidla dodam w koncu opinie :)
Jest to zapach bardzo malo popularny. Pierwsza swoja flaszke kupilem w ciemno i nie zaluje. Nazwa Aqua - moim zdaniem zupelnie nie pasuje do tego zapachu.W moim odczuciu nie jest to zapach swiezy - bym powiedzial raczej cieply i pierwsza nuta jest dosc duszaca, wiec uzywanie go latem - bedzie nie na miejscu. Najlepiej sie sprawdza jesienia.
Zapach jest przyjemny, moze sie podobac, nie narzuca sie otoczeniu - raczej bliskoskorny. Trwalosc ok. 6h-8h.
Przyznam, ze jest to moj pierwszy perfum, ktory na prawde dlugo sie rozwija na skorze i trzeba go troche potestowac zeby docenic jego piekno. Polecam bo warto poznac.

pawel49

Forumowicz

Post29 maja 2013, 07:32 - Śr

Bardzo przyjemne perfumy. Mi kojarzą się trochę z damskimi, ale pozytywnie. Dobra trwałość (około 10h), jest dobrze wyczuwalny dla otoczenia.

mam katar

Super Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 2

Post26 grudnia 2013, 00:17 - Cz

Zapach tylko ok. Aqua mu nie pasuje. Najsłabszy z herrer, które znam CH 212VIP>gdyby nie kiepskie parametry 212 men byłoby na miejscu pierwszym>jakieś tam CH Aqua.
Naładowany piżmem, jednostajny, mogący się podobać z równym prawdopodobieństwem, jak nie podobać; mnie absolutnie nie zachwyca.

yhmmma napisał(a):Przyznam, ze jest to moj pierwszy perfum, ktory na prawde dlugo sie rozwija na skorze i trzeba go troche potestowac zeby docenic jego piekno. Polecam bo warto poznac.

Chyba, że tak. Potestuję głębiej, jak się coś zmieni, to dam znać. :)
Bez potrzeby przedłużania gatunku,
pistoletów noży
i przykazań bożych...

Ile chcesz pan tego amora i psyche?

Mój straganik.
viewtopic.php?f=52&t=29275&p=691142#p691142

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie