Teraz jest 30 października 2020, 22:33 - Pt

• Reklama

Chanel - Coco Noir

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla kobiet.
  • Reklama

Moja ocena Chanel - Coco Noir (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
2
50%
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
1
25%
5 - Bardzo dobry
1
25%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 4

• Autor
  • Wiadomość

Niacha

Bardzo aktywny forumowicz

Chanel - Coco Noir

Post31 sierpnia 2012, 10:53 - Pt

Obrazek

Nie zrobię Coco Noir obszernej recenzji, bo testowałam pobieżnie na nadgarstku. Natomiast moje wrażenie było takie że jest to pół Coco, zamieszanej z wodą. :] Słychać w Coco Noir gdzieś tą klasyczną wersję - myślałam, że w ogóle nie będzie jej przypominać. Otwarcie jest nawet przestrzenne, czy eleganckie ale ekspresowo zapach... po prostu się kończy. Mało efektowne, mało wyczuwalne. Hmmm ( albo mi zapach S. L. Jeux de Peau z mojej drugiej ręki wszystko skutecznie zabił, łącznie z moim nosem :mrgreen: )

Lincoln

Forumowicz

Re: Chanel - Coco Noir

Post11 września 2012, 07:30 - Wt

Wiele osób (w tym ja) spodziewało się czegoś ciekawego, a okazało się że nie ma zupełnie czym sobie zawracać głowy. Według autora Coco Noir miała nawiązywać do klasycznej Coco (1984) ale nic bardziej mylnego - nawiązuje do Mademoiselle. Mój nos ani jednej molekuły z klasycznej 'małej czarnej' nie uraczył. Jest to niby bardziej mroczna i przydymiona wersja wyżej wymienionej różowej Chanel. Zapach sam w sobie nie jest zły, ale niczym nie zaskakuje. Jest tylko bardzo przyjemny i ładny. Ceny za tą nowość w S. to jakieś wielkie nieporozumienie. Widziałem 100ml za blisko 650 zł! :shock: . Wydanie takich pieniędzy na ten zapaszek to zwyczajne wyrzucenie pieniędzy w błoto. Jedynie flakon jest ciekawy, choć jego uroda a jego zawartość nie pasują do siebie.

blueberry

Forumowicz

Re: Chanel - Coco Noir

Post18 września 2012, 13:54 - Wt

Rozczarowała mnie Czarna Coco. Nie, żeby mi się całkiem nie podobała, ale jakoś tak... świadomość, że coś ładnego, lecz zupełnie przeciętnego kosztuje tak wiele, kiedy tyle oryginalnych kompozycji o lepszej projekcji i trwałości na skórze wyceniono zupełnie przyzwoicie, skutecznie odbiera mi chęć dalszego rozważania tych perfum jako opcji dla siebie.

Nie widzę w tym zapachu żadnej tajemniczości, magii, mroku, których bym trochę oczekiwała... Szkoda, że w tak pięknym flakonie zamknięto średniaka, który nawet w połowie drogi do Coco nie dotarł. Gdybym dostała te perfumy, to pewnie zużyłabym je z przyjemnością, lecz bez większych emocji, ot coś do użytku codziennego, bardzo zwykłego. Grosza jednak Chanel ode mnie na ten produkt nie dostanie.
W mojej ocenie Coco z 1984 r. jest mistrzowska, a reszta z tej serii nie bardzo godna uwagi.

Powrót do Perfumy damskie