Teraz jest 27 października 2020, 09:27 - Wt

• Reklama

Breil Milano - Black Eclipsis

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
2
100%
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 2

• Autor
  • Wiadomość

marso

Forumowicz

Post27 sierpnia 2012, 20:09 - Pn

Breil Milano - Black Eclipsis (2007)

góra: pomarańcza, imbir, limonka, lawenda
środek: drewno cedrowe, drewno sandałowe, płatki jaśminu, drewno gwajakowe
dół: piżmo, paczula, bursztyn i ...cistus

Niestety nie wiem co po polsku oznacza cistus.

Test odbył się z próbki. Moim skromnym węchem to dobra kopia kadzidlaka CdG 2 Man. Na tyle dobra,że wpisuje do tabelki "must have". Jak zwykle jeśli coś mi sie podoba nie-mainstreamowego to ciężko to dostać. Choć cena na tyle atrakcyjna,że warto ściagnąc z Zachodu zapaszek:) Trwałość nie za tęga: 4 - 4,5h u mnie. Ciekawy kształt butelki jakby nieco podobnej do butelek CdG. Daję czwórkę z plusem (jak się pojawi ankieta).
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

niko_22

Forumowicz

Re: Breil Milano - Black Eclipsis

Post08 kwietnia 2013, 18:04 - Pn

Korzystając z tego, ze mój szwagier przywiózł ten zapach z Włochi zostawił mi koło 10ml na własny uzytek zacząłem go trochę testować... Zapach nie w moim guście, ale zły nie jest... Zyskuje podczas użytkowania globalnego bo roztacza wokół noszącego dość fajną i słodkawą barwę... Pojedynczych składników w perfumach nie wyczuwam, wiec nawet się nie podejmę określeń co tam niby w nim jest... Ogólnie wydaje mi się dość słodkim i przyjemnym zapachem... Bez większego pazura, ale po prostu do codziennego noszenia... jest też dosć specyficzny w swoim rodzaju... Najbardziej kojarzy mi się z wiosennym jesienno-zimowym wieczorem i sadzę, że do tej pory roku najbardziej on pasuje... Jego walory użytkowe są natomiast co najwyżej przyzwoite... Kilka godzin przy umiarkowanej projekcji... W Polsce chyba niedostępny. Oceniam na 4/6... znajdzie na pewno swoich sympatyków.

Biral

Perfumaniak

Re: Breil Milano - Black Eclipsis

Post08 kwietnia 2013, 20:21 - Pn

Cistus to czystek :-)

Powrót do Perfumy męskie