Teraz jest 22 października 2020, 13:36 - Cz

• Reklama

Armand Basi - L'Eau pour Homme

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Armand Basi - L'Eau pour Homme (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
1
13%
3 - Przeciętny
3
38%
4 - Dobry
4
50%
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 8

• Autor
  • Wiadomość

xentrix

Super Perfumaniak

Post18 sierpnia 2012, 21:36 - So

Zapach z roku 2010 stworzony przez Francisa Kurkdjiana, twórcę wielu zapachów ze "stajni" JPG oraz m.in Custo Barcelona Man , Narciso Rodriguez for Him i wielu innych.

Zapach dostępny w pojemnościach 75 ml i 125 ml.

Obrazek

Zawiera paczule, bambus, gałka muszkatołowa, kardamon, bergamotke, cyprys.
Jest to zapach na lato,na ciepłe i upalne dni.Pojawiają sie głosy,że jest podobny do Azzaro Chrome, czego nie mogę potwierdzić, bo Azzaro Chrome pamietam jak przez mgłę.Dla mnie jest to zapach wodny z lekką domieszką zieleniny.Nie ma tutaj drzewa ale wyczuwalne są zielone listki/łodygi.Trwałość na mojej skórze ok.9-10 godzin :shock: (nie wierzyłem ,wiec sprawdzałem aż 4 razy).
Masz czegoś dużo ? chcesz sie wymienić dekantem ? pisz !

http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/1564/

Bonifacy

Aktywny forumowicz

Re: Armand Basi - L'Eau pour Homme

Post05 stycznia 2013, 01:02 - So

Fajny zapszek,ale tylko fajny,trwałość zapowiada się nieźle ale cóż z tego jak zapach praktycznie nie istnieję,trzeba się obwąchiwać bo inaczej można zapomnieć,że coś na sobie mamy. Myślę,że za tą cenę (około 110zł) można kupić coś lepszego na lato.

xentrix - jak możesz to napisz jak u Ciebie z projekcją.

xentrix

Super Perfumaniak

Post05 stycznia 2013, 10:28 - So

Bonifacy napisał(a):Fajny zapszek,ale tylko fajny,trwałość zapowiada się nieźle ale cóż z tego jak zapach praktycznie nie istnieję,trzeba się obwąchiwać bo inaczej można zapomnieć,że coś na sobie mamy. Myślę,że za tą cenę (około 110zł) można kupić coś lepszego na lato.

xentrix - jak możesz to napisz jak u Ciebie z projekcją.

powiem tak ,stosowałem go tylko w lato , bo teraz nie pora na takie swieżaki , co do projekcji to jak na swieżaka była calkiem ok , nie mozna było jej nic zarzucić , z drugiej strony ja sie nie oszczedzałem aplikowałem mocno po ok 8 psików,co pewno możliwości projekcyjne wzmogło solidnie.Za 110 zł bym go nie kupił , bo sa lepsze pachnidła w tym przedziale cenowym , jednak cena , która podałeś to jest kosmiczna. Niedawno ok. miesiąca temu był w e-glamour za ok 50 zł (chyba 55 zł za 125 ml tester o ile sie nie myle) i to jest cena b.dobra jak na tej klasy pachnidełko. Za tyle naprawde warto,bo to calkiem fajny zapach jesli ktos lubi takie klimaty. ;)

btw.tak nawiazujac do Armanda Basi to polecam jeszcze do sprawdzenia Armand Basi Homme w identycznej butli tylko z czarnym kolorem góry ( można kupic za ok 70 zł 125 ml i jest to zapach na pore obecna nieco zbliżony klimatami do JPG Le Male)
Masz czegoś dużo ? chcesz sie wymienić dekantem ? pisz !

http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/1564/

khorne

Aktywny forumowicz

Post05 stycznia 2013, 11:04 - So

U mnie projekcja i trwalosc duza, rzeklbym nawet, ze bardzo duza. A z tym to raczej slabo jesli chodzi o wszelakie zapachy i moja skore.

yhmmma

Perfumaniak

Post07 maja 2013, 08:24 - Wt

Typowo letni zapach. Miałem go w odlewce i całą zużyłem. Generalnie zapach jest bardzo podobny do Azzaro Chrome - ale tańszy. W cenie ok. 60 zł otrzymujemy 125 ml tego pachnidła - jak dla nie wymagającego użytkownika - od tak żeby ładnie pachnieć - nada się idealnie. Ja dając ok. 7-8 chmur czułem go wyraźnie przez ok. 6 h. Jest zielono, świeżo - czego chcieć więcej. Za tą cenę jest dobrze, ale nie kupiłbym całej flaszki.

Powrót do Perfumy męskie